Pieredzes brauciens uz Lietuvu par Eurodesk reģionālo koordinatoru darbību03.12.2018

20.-21. novembrī mūsu jaunatnes darbinieces Anete un Laura piedalījās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētā Eurodesk reģionālo koordinatoru pieredzes braucienā uz Lietuvu. Jaunatnes darbinieces viesojās Viļņā, Utenā un Paņevežā, kur iepazinās ar jauniešu centru darbību, jaunatnes darbu Lietuvā, Eurodesk tīkla darbību Lietuvā un labajiem prakses piemēriem. Brauciens bija vērtīgs, tika gūtas atziņas un jaunas idejas mūsu jauniešu centra darba pilnveidošanai.

Paldies JSPA un Eurodesk Latvia par iespēju bezmaksas piedalīties divu dienu pieredzes apmaiņas braucienā uz Lietuvu.

Foto: Eurodesk Latvia

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Novembris jauniešu centrā - gards un latviskā noskaņojumā...03.12.2018

Jau atkal darbīgs mēnesis paskrējis jauniešu centrā! Novembris ir noslēdzošais rudens mēnesis un laiks, kad svinam Latvijas dzimšanas dienu, un gatavojamies pirmajai adventei, līdz ar to arī mūsu aktivitātes latviskā tematikā un ļoti radošas... Esam paveikuši ļoti daudz! 

Ko? Kā? Kad? 

Lasi raksta turpinājumā un noteikti apskati superīgo bilžu galeriju! Tik daudz foršu bilžu!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Kas jauns mobilā darbā novembrī? Picas, pankūkas un spēles! :)03.12.2018

Novembrī Zantes, Cēres un Vānes pagastos jaunieši organizēja neformālus pasākumus un aktivitātes. 9. novembrī Cērē norisinājās picu cepšanas pēcpusdiena, kurā gan piedalījās maz jauniešu, taču sanāca ļoti gardas un lielas picas! 21. novembrī Vānē norisinājās pankūku cepšanas pēcpusdiena, kurā gāja jautri un garšīgi, ņamm... 26.novembrī Zantē bija paredzēts kino vakars, taču kino vakars tika atcelts neparedzētu apstākļu dēļ. Kino vakara vietā norisinājās tējas vakars ar spēlēm, kā arī Zantes jaunieši sarakstīja savas vēlmes turpmākajiem jauniešu pasākumiem Zantē. 

Apskati galeriju, kā Vānes, Zantes un Cēres jauniešiem ir gājis! :)

Paldies Zantes kultūras namam, Vānes un Cēres pamatskolai par atbalstu un palīdzību jauniešiem! Ļoti novērtējam to! Un ceram, ka arī Zemītes un Matkules pagastu jaunieši kļūs aktīvāki un īstenos savas iniciatīvas foršos jauniešu pasākumos! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

JC "Nagla" mēneša plāns - Decembris 201803.12.2018

Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvas centra „Nagla”

2018.gada Decembra plāns: ŠEIT!

Sagatavoja: Ieva Ozoliņa, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja

printēt

Romu tautības jaunieti - izmanto iespēju: bezmaksas angļu valodas kursi!13.11.2018

Lai veicinātu Latvijas romu līdzdalības iespējas Eiropas Savienības līmenī, Kultūras ministrijas īstenotā projekta „Latvijas romu platforma III: sadarbības un līdzdalības veicināšana”  ietvaros divu romu aktīvistiem vai romu biedrību/ nodibinājumu pārstāvjiem ir piedāvāta iespēja bez maksas apmeklēt angļu valodas mācību kursu laika posmā no 2019.gada 2. janvāra līdz 2019.gada 1.jūnijam.

 Konkursa ietvaros pieteikumu var iesniegt pretendents, kurš ir piederīgs romu (čigānu) tautībai un kuram ir pieredze pilsoniskās sabiedrības attīstības darbā vai romu integrācijas jomā.

Vairāk par pieteikšanos lasi raksta turpinājumā!

printēt Lasīt visu ziņu

Šonedēļ noslēdzās Eurodesk Time to Move 2018 kampaņas "Eiropa ciemos skolās" pasākumu cikls Kandavas novada skolās!09.11.2018

Oktobrī visās ES dalībvalstīs tiek organizēta Time to Movekampaņa, kuras ietvaros Eurodesk tīkla un jaunatnes organizācijas piedāvā un organizē dažādas aktivitātes par iespējām Eiropā. Eurodesk ir starptautisks informācijas tīkls un platforma par ES piedāvātajām iespējām tieši jauniešiem. Mūsu Kandavas jauniešu centrs “Nagla” šogad ir kļuvis par Eurodesk reģionālo koordinatoru ar iespējām organizēt dažādus pasākumus un aktivitātes Kandavas novada jauniešiem par ES piedāvātajām iespējām.

No 29. oktobra līdz 5. novembrim  Kandavas novada izglītības iestādēs norisinājās Eurodesk pasākumu cikls "Eiropa ciemos skolās", viesojoties 5 Kandavas novada skolās un informējot 293 jauniešus par mobilitātes iespējām Eiropā.

Vairāk par pasākumu lasi turpinājumā un apskati bilžu galeriju!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (30)
<>


Jaunākās galerijas