Anetes Elertes izstāde "Tukša skaņa pilnā istabā"

27.04.2016 17:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

2016.gada 27.aprīlī notika pirmā Anetes Elertes mākslas darbu izstāde "Tukša skaņa pilnā istabā".

Anete ir jauniete,kura prot radoši darboties ,ir sabiedriski aktīva un sirsnīga.

Anete: " Skaisti, ja tu proti izlikt savas sajūtas, savas emocijas, savas domas, uz papīra vai audekla, un ielikt rāmī.Ir debešķīgi skaisti, ja tu proti uztriept citu domas, citu viedokļus, citu emocijas, uz audekla vai papīra.Tā es daru.Kad sajūtu evī enerģijas pārpilnību…Kad pa pirkstu galiem plūst sīciņas strāvas stīdziņas un cenšas izkļūt laukā…Kad skaidri redzu savās domās- līnijas, krāsas un formu…Tad ņemu rokās otu.Sakārtoju darba vietu, uzspiežu piecas krāsas un sāku krāsot.Man labpatīk to saukt par krāsošanu, nevis gleznošanu.Savukārt idejas man pasniedz līdzcilvēki, mana talanta mīļotāji, vai vienkārši kāda acīs iekritusi dzīves situācija.Radot savas gleznas, es atstāju savu pirkstu nospiedumu, Latvijas kultūras mantojumā.Novēlu visiem- ikvienam, kurš ieradies un ikvienam, kurš nav ieradies,dzīvē atrast savu aicinājumu un to arī piepildīt.Paldies klātesošajiem- ģimenei, draugiem, tuvajiem- par atbalstu."

Izstāde ir apskatāma Kandavas jauniešu centrā "Nagla"-katru darba dienu.

Berga Bazāra Vasaras Festivāls izsludina konkursu “Jauno Talantu Bazārs”15.04.2016

Ar atlases koncertu “Jauno Talantu Bazārs” Berga Bazāra Vasaras Festivāls ieskandinās jauno sezonu un atzīmēs Starptautisko džeza dienu.Berga Bazāra Vasaras Festivāls izsludina konkursu “Jauno Talantu Bazārs”, kas notiks šā gada 30. aprīlī, pl. 19:00, restorānā “Andalūzijas suns”.

Konkursa mērķis ir dot platformu jauniem un plašākai publikai vēl neatklātiem mūziķiem, pierādīt savu profesionalitāti cīnoties par iespēju tikt pie vērtīgas balvas un līdzās pieredzējušiem un sabiedrībā zināmiem māksliniekiem uzstāties uz Berga Bazāra Vasaras Festivāla skatuves. Ar atlases koncertu “Jauno Talantu Bazārs” Vasaras Festivāls ieskandinās gaidāmo sezonu un atzīmēs Starptautisko džeza dienu, ņemot dalību “Starptautiskā džeza diena Latvijā” pasākumu kopumā. Ikviens interesents varēs vērot konkursa norisi klātienē bez ieejas maksas un balsot par skatītāju simpātiju. Profesionālas žūrijas sastāvā būs džeza dziedātāja un TV šovu fināliste Elza Rozentāle un grupas Framest dziedātājs Jānis Ķirsis. Konkursa dalībniekiem līdz 25. aprīlim elektroniski jāiesūta dalības pieteikums brīvā formā un norāde uz saiti, kur var iepazīties ar grupas video vai audio materiālu (youtube.com, soundcloud.com u.c. ). Konkursa galvenās balvas ieguvēji iegūs starptautiskā tūrisma operatora Tez Tour "Dāvanu karti 500 EUR vērtībā".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Talka -Skeitparkā 2016.gada 14.aprīlī!15.04.2016

Talka -Skeitparkā 2016.gada 14.aprīlī! Paldies Mārcim Baumgartam par organizēšanu,kā arī par čaklajiem jauniešiem par darbu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Award koordinātores Latvijā- Katrīnas Sprudzānes vizīte Kandavā 2016.gada 12.aprīlī!13.04.2016

Award koordinātores Latvijā- Katrīnas Sprudzānes vizīte Kandavā 2016.gada 12.aprīlī!

printēt

Jauniešu apmācības par komandas darbu"„Viens viens=trīs!”29.03.2016

Aicinām Vidzemes reģiona jaunatnes darbiniekus piedalīties neformālās izglītības apmācībās par komandas darbu „Viens+viens=trīs!”

Apmācību mērķis ir veicināt izpratni par komandas/grupas darbu un tās vadību, lai efektīvāk attīstītu idejas, organizētu projektus un sasniegtu izvirzītos mērķus. Apmācības notiks no 2016. gada 13. līdz 15. aprīlim viesu namā „Umuri”, Ķeguma novadā.

Pieteikšanās apmācībām līdz 2016.gada 3. aprīlim aizpildot pieteikuma anketu šeit: http://ejuz.lv/komandavidzeme, rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016. gada 5.aprīlim.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

"Lieldienu jampadracis" 201627.03.2016

"Lieldienu jampadracis" 2016. gada 24.martā jauniešu centrā "Nagla" tika ieskandinātas Lieldienas. Mārtiņš Bērziņš bija sagatavojis -olu ripināšanu,mīklu minēšanas,rotaļas u,c. aktivitātes. Visiem ļoti patika un noslēgumā visi mielojās ar olām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Atvērto durvju dienas pasākums un koncerts "Atrodi savu kultūras atslēgu"23.03.2016

LKA Latvijas Kultūras koledžā 2.aprīlī notiks Atvērto durvju dienas pasākums un koncerts "Atrodi savu kultūras atslēgu".
Topošie studenti un interesenti ir laipni aicināti apmeklēt šo pasākumu, kas notiks 2.aprīlī plkst. 12:00 - Latvijas Kultūras koledžā Bruņinieku 57, Rīga.

printēt Lasīt visu ziņu
<>


Jaunākās galerijas