Atvērto durvju dienas pasākums un koncerts "Atrodi savu kultūras atslēgu"23.03.2016

LKA Latvijas Kultūras koledžā 2.aprīlī notiks Atvērto durvju dienas pasākums un koncerts "Atrodi savu kultūras atslēgu".
Topošie studenti un interesenti ir laipni aicināti apmeklēt šo pasākumu, kas notiks 2.aprīlī plkst. 12:00 - Latvijas Kultūras koledžā Bruņinieku 57, Rīga.

printēt Lasīt visu ziņu

Karjeras diena Kandavas novada skolēniem " Ķer savu iespēju!" 201623.03.2016

2.martā Kandavas jauniešu centrā „Nagla” notika novada skolu ikgadējā Karjeras diena. Šogad Karjeras dienas moto bija „ Ķer savu iespēju” un tajā piedalījās novada skolu 7.- 12. klašu audzēkņi. Pie mums ciemojās:

printēt Lasīt visu ziņu galerija (34)

Projekts "Saproti savu valsti" simulācijas spēle no 14.03.-16.03.2016.14.03.2016

Projekts "Saproti savu valsti" simulācijas spēle no 14.03.-16.03.2016.

Aktivitātes mērķis: veicināt mērķgrupas izpratni par demokrātiskas valsts procesiem līdzdalības un likumu, lēmumu pieņemšanas jomās, vienlaicīgi mērķgrupas dalībnieku vidū attīstot starpkultūru dialogu un mazinot diskrimināciju, stereotipus virzoties uz vienotu, iekļaujoši un integrētu sabiedrību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Sadraudzības pasākums ar Branku jauniešiem "Nakts trasīte"23.02.2016


2012.gada 15. un 16.februārī jauniešu centrā „Nagla” notika ikgadējais pasākums „ Nakts trasīte”. Ciemos uz Kandavu bija atbraukuši jaunieši no Zemgales - Ozolnieku novada Brankas ciema. Sadraudzības vakarā piedalījās 11 jaunieši no Brankām un 19 jaunieši no Kandavas. Pasākuma pirmajā dienā ar plakātiem un skaļiem sveicieniem, sagaidījām ciemiņus un, lai iepazītos tuvāk ar mūsu jauniešiem, tika rīkotas sadraudzības spēles. Visi kopīgi gatavoja rasolu, spēlēja „Koru karus” , organizēja „Popielu” un skrēja „Nakts trasīti” pa Kandavas ievērojamākajām vietām, kā – Ozolāji, Bruņinieku pilskalns, Velna gulta. Jauniešiem tika izrādīta mūsu nakts gaismu ieskautā Promenāde un turpat arī atradās „Nakts trasītes” pirmais punkts, kur pēc teikas bija jāatrod noteikta vieta.

Otrajā dienā jauniešiem tika piedāvāts pamācošs video par to, pie kā var novest „SPICE” lietošana. Pēc video noskatīšanās, tika izvesta diskusija par šo narkotisko vielu. Pasākuma noslēgumā visi saņēma diplomus par piedalīšanos un „Nakts trasītes” iziešanu.

Emīls Ripa-pasākuma organizators

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Ekskursija uz Ministru Kabinetu un Saeimu23.02.2016

Projekts"Saproti savu valsti"

Projektu finanisāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Programmu „NVO fonds” finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts

Ekskursija uz Ministru Kabinetu un Saeimu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Konkurss "PA PĒDĀM"23.02.2016

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs š.g. februārī aizsāka akciju "Šodien laukos". Akcija norisinās portālu facebook.com un draugiem.lv lapās "Šodien laukos" un tajā aicināti piedalīties skolēni vecumā no 12 līdz 16 gadiem. Akcijas ietvaros visa gada garumā tiks organizēti ikmēneša lielie konkursi un lapu saturu veidos saistoša informācija par procesiem dabā, par lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarēm un citiem ar vidi saistītiem jautājumiem. Gada nogalē, novembrī, aktīvākie konkursa dalībnieki saņems balvas - planšetdatorus vai, klases ekskursiju 1000 eiro vērtībā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
<>


Jaunākās galerijas