BiTriMulti (BTM) – daudzpusīgas apmācības par jauniešu apmaiņas projektiem05.10.2016

BiTriMulti (BTM) apmācības paredzētas jaunatnes darbiniekiem un brīvprātīgajiem, kas strādā ar jauniešiem, kuri vēlas izstrādāt savu pirmo starptautisko jauniešu apmaiņas projektu programmā "Erasmus+: Jaunatne darbībā". Apmācības norisināsies no 2017. gada 15. līdz 19. februārim Grieķijā. Pieteikšanās līdz 2016. gada 20. novembrim.

printēt Lasīt visu ziņu

Apmācības jaunajām Eiropas Brīvprātīgā darba (EBD) organizācijām „Izproti Eiropas Brīvprātīgo darbu”05.10.2016

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina organizācijas un iestādes no visas Latvijas, kurām iepriekš nav bijusi pieredze EBD projektu īstenošanā, pieteikties apmācībām jaunajām Eiropas Brīvprātīgā darba organizācijām, kuras notiks no 2016.gada 4. līdz 6.novembrim viesu namā „Puduri”, Ķeguma novadā.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicina Kurzemes reģiona jauniešus piedalīties apmācībās uzņēmīguma veicināšanai03.10.2016

Apmācības "Uzņem apgriezienus" notiks no 2016. gada 28. oktobra līdz 30. oktobrim, viesnīcā "Rezidence", Vandzenes pagastā, Talsu novadā. Pieteikšanās apmācībām līdz 14. oktobrim.

printēt Lasīt visu ziņu

Apstiprinātas nacionālās rekomendācijas jaunatnes jomā29.09.2016

No 22. līdz 23. septembrim Jelgavā norisinājās Strukturētā Dialoga nacionālā konference, kura vienojot vairāk kā 100 dalībniekus, piepildīja konferences galveno mērķi – izveidot rekomendācijas, kuras Latvijas delegācija varēs prezentēt no 3.-6.oktobrim Košicē (Slovākija) notiekošajā Strukturētā Dialoga Eiropas konferencē, tādā veidā paužot Latvijas jauniešu un lēmumu pieņēmēju uzskatus par aktuālajiem jautājumiem jaunatnes jomā.

Konferences sākumā pasākuma dalībnieki tika iepazīstināti ar Strukturētā Dialoga nacionālo ziņojumu, kurš apkopo visos reģionos apspriestos tematus un norāda uz kopsakarībām izaicinājumu risināšanā. Rekomendāciju veidošana tika balstīta uz iepriekšējo 26 Strukturētā Dialoga norišu rezultātiem.

Lai rekomendāciju process notiktu raitāk un konstruktīvāk, darbs pie to veidošanas tika strukturētas 5 darba grupās:

1.Mediju loma sabiedrības domas izveidē, divu informāciju telpu ietekme (LV&RUS); 2.Jaunatnes centru, jaunatnes lietu speciālistu un kompetenču (prasmju) attīstošu norišu nodrošināšana un attīstīšana; 3.Piederības sajūtas veicināšana un patriotisms; 4.Argumentācijas un atbildības kompetenču stiprināšana – ceļš uz sava viedokļa paušanu un patstāvību; 5.Kādas pārmaiņas ir novērojamas sabiedrībā un kas ir nepieciešams, lai tām pielāgotos?

Ar konferences laikā izveidotajām rekomendācijām iespējams iepazīties pielikumā.

Strukturētā Dialoga V cikla tēma ir – “Veicināt visu jauniešu iesaisti dažādā, vienotā un iekļaujošā Eiropā” ar moto “Gatavi dzīvei, gatavi sabiedrībai!”.

Papildus informācija un informatīvie materiāli atrodami LJP mājas lapā: http://ljp.lv/atskats-uz-struktureta-dialoga-v-cikla-nacionalo-konferenci/

Projektu īsteno biedrība “Latvijas Jaunatnes padome” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju Eiropas Savienības neformālās, izglītības programmas Erasmus+ finansētā projekta “Strukturētā dialoga īstenošana Nīderlandes, Slovākijas un Maltas prezidentūras Eiropas Savienības padomē” ietvaros. Projektu līdzfinansē Eiropas Komisija.printēt

JC “Nagla” jaunieši piedalīsies Erasmus projektā The Baltic Youth Exchange 2016 – Quo vadis Europe? 23.09.2016

                                                                                                                                                                                                                                                                   No 7. – 14. oktobrim 4 aktīvi jaunieši – Estere Dravniece, Gints Leimanis, Agneta Koloda un Ērika Matule kopā ar projekta koordinatori Lindu Tarasovu piedalīsies Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā Vācijā, kurā piedalīsies vēl 8 Baltijas jūras reģiona valstis – Somija, Norvēģija, Dānija, Zviedrija, Lietuva, Igaunija, Krievija un Latvija.

   Projekta laikā jaunieši debatēs par ekonomisko krīzi, bēgļu situāciju un gaidāmo nacionālisma uzplaukumu. Jaunieši darbosies dažādās darba grupās, simulācijas spēlē, āra aktivitātēs, kā arī tiksies ar Vācijas parlamenta pārstāvi Franz Thonnes un nedēļas vidū dosies uz Hamburgu ekskursijā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

„Profesiju virpulī atrast savējo!”20.09.2016

Karjeras nedēļas ietvaros, no 10. – 14. oktobrim, Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departaments aicina piedalīties pasākumā „Profesiju virpulī atrast savējo!”

 Pasākuma vieta: Daugavpils Centra vidusskola

Pasākuma laiks:  2016. gada 10. - 14. oktobris

Mērķauditorija: 9. - 12. klašu skolēni

 Pasākuma programma:

- iepazīšanās ar izvēlēto profesiju

- iepazīšanās ar izvēlētās profesijas pārstāvi/ darba devēju

- kontaktu nodibināšana

- kāda ir TEV interesējošās nozares profesionāļa darba ikdiena

- iespēja satikties ar TAVAS izvēlētās profesijas cilvēkiem, kuri dalīsies savā pieredzē un sniegs rekomendācijas karjeras veidošanas jautājumos

- iespēja iegūt pieredzi

Jaunieti, TEV ir lieliska iespēja piedalīties šajā pasākumā. Esi mērķtiecīgs un TU zini, vai vēl šaubies kādu profesiju vēlies apgūt, tad TEV ir iespēja par to pārliecināties!

Mēs sniegsim TEV iespēju ieskatīties savas izvēlētās profesijas „spogulī”. Pasākuma laikā „Profesiju virpulī atrast savējo!” TU varēsi iepazīt savu izvēlēto nākotnes profesiju un apzināt izglītības iestādi, kur šo profesiju varēsi apgūt. Piecu dienu laikā, TU būsi šīs profesijas pārstāvis – gūsi pieredzi un pārliecināsies vai tā ir TAVA sapņu profesija?!

Pieteikšanās līdz 2016. gada 2. oktobrim!

Aizpildi anketu:

https://goo.gl/forms/7cZB9ZOvRc6seTii2

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Jaunieši esat aktīvi un arī iesaistieties videokonferencē,kura notiks 2016. gada 15. septembrī, 7. oktobrī un 24. novembrī12.09.2016

 Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS) un Latvijas Jaunatnes Padomi (LJP) organizē tiešsaistes lekciju ciklu, kurš akcentēs aktuālos jautājumus/izaicinājumus jaunatnes jomā Latvijā.

Informējam, ka  videokonferences notiks 2016. gada 15. septembrī, 7. oktobrī un 24. novembrī un tajās apspriedīs jautājumus ar mērķi, lai darbā ar jaunatni iesaistītās personas gūtu pieredzi, pielietotu to savas pašvaldības izaugsmē un attīstībā jaunatnes jomā.

printēt Lasīt visu ziņu
<>


Jaunākās galerijas