Lieldienas jauniešu centrā "Nagla"03.04.2018

   Krāsaini un raibi tika aizvadīta Lieldienu sagaidīšana jauniešu centrā Nagla. Bērni un jaunieši tina olas dažādos zaļumos, pēc tam krāsoja olas sīpolu mizās. Olas izdevās raibas un krāsainas, katrs bija izdomājis savu rakstiņu no āra zaļumiem.

  Cepām arī Lieldienu kēksu, kurš izdevās ļoti garšīgs,  jo pievienotās sastāvdaļas bija rozīnes, dažādas sēkliņas, kokosriekstu skaidiņas, rieksti un žāvētas aprikozes, līdz ar to mums sanāca pagatavot arī raibu Lieldienu kēksu.

   Kamēr kēkss cepās, tikmēr bērni un jaunieši ārā meklēja šokolādes oliņas, kuras no rīta jau bija paspējis paslēpt Lieldienu zaķis. Pēc āra aktivitātēm un šokolādes oliņu atrašanas, bērni un jaunieši nodevās prāta asināšanas uzdevumiem – Lieldienu mīklu minēšanas un krustvārdu mīklas atrisināšanas uzdevuma, kur noskaidrojām arī mīklu minēšanas čempionus.

   Pēc prāta asināšanas uzdevumiem, tika ripinātas olas, bērniem un jauniešiem sadaloties  divās komandās pa pāriem, noskaidrojām arī olu ripināšanas čempionu!

    Lieldienu aktivitāšu noslēgumā, radījām sev svētku sajūtu – saklājām sev svētku galdu ar krāsainām olām, Lieldienu kēksu un lociņu maizītēm, kur izmantojām pašu bērnu un jauniešu stādītos sīpolu lociņus.

     Kā mums gāja, vari apskatīt šī raksta galerijā!

<>


Jaunākās galerijas