Aicinām pievienoties pašizaugsmes programmā

26.04.2021

award1.jpgAicinām pievienoties programmā The Duke of Edinburgh's International Award, kas paredzēta ikvienam jaunietim vecumā no 14 līdz 24 gadiem. Programmu veido četras pamatjomas: brīvprātīgais darbs, fiziskā sagatavotība, jaunas prasmes un piedzīvojumu ceļojums. Jomu izpildes laiks atkarīgs no tā, kāda līmeņa – bronzas, sudraba vai zelta – apbalvojumu jaunietis vēlas saņemt par ieguldītajām pūlēm paša labā.

Informējam, ka Administratīvi teritoriālās reformas un darbinieku kapacitātes dēļ, par programmas atbildīgo kļūst Tukuma MJIC vienības Award vadītāja Viktorija Selezena. 

Brīvprātīgais darbs ir joma, kuras mērķis ir iemācīt jaunietim sniegt palīdzību citiem un darīt sabiedrībai lietderīgu darbu.

Jaunas prasmes ir joma, kura rosina jaunieti attīstīt vai padziļināt savas intereses, radošumu un praktiskās iemaņas. Apgūstamās prasmes var būt tādas, kas noder ikdienā, profesionālajai izaugsmei vai redzesloka paplašināšanai.

Fiziskā sagatavotība ir joma, kas palīdz uzturēt labu veselību un fizisko formu.

Piedzīvojumu ceļojums ir joma, kas veicina piedzīvojumu garu un atklājumu prieku, veicot ceļojumu grupā mazpazīstamā vidē.

Zelta projekts ir zelta līmeņa joma, kur,  sadarbībā ar citiem jauniešiem,  mazpazīstamā vidē jāīsteno sadzīvisks projekts.

Lai sāktu savu Award piedzīvojumu, atrodi tuvāko vadītāju un sazinies ar viņu!  

 

award1.jpg a2.jpg a3.jpg
facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas