Award bronzas apbalvojumu iegūst četri Kandavas novada jaunieši04.12.2017

1.decembrī atjaunotās VEF kultūras pils Kamerzālē notika Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award gadskārtējā apbalvojumu pasniegšanas ceremonija. 

Jau iepriekš Kandavas novada jaunieši ir aktīvi piedalījušies Award programmā, saņemot bronzas, sudraba un zelta apbalvojumus. Šogad apbalvojumus saņēma 53 jaunieši no 10 dažādām Latvijas vietām, to skaitā bija arī četri Kandavas novada jaunieši – Krišs Treikals, Sintija Bondarenko, Beāte Fabjančika un Selīna Margarita Bogdanova, kas saņēma bronzas līmeņa apbalvojumu. 

Šī bija 11. apbalvošanas ceremonija un to vadīja Markus Riva un Signe Aizupiete. Programmas Award nacionālā direktore Agra Bērziņa ar savu svinīgo uzrunu atklāja pasākumu, atgādinot par spilgtākajiem 2017. gada programmas Award Latvija notikumiem un vēlot, lai awardiešu loks turpina palielināties. Ceļotājs Kārlis Bardelis un programmas Award nacionālā direktore Agra Bērziņa pasniedza Edinburgas hercoga starptautisko bronzas apbalvojumu jauniešiem, tai skaitā Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" jauniešiem. Pasniedzot apbalvojumu arī citiem jauniešiem, svinīgas un iedvesmojošas uzrunas teica "Kokneses fonds" valdes priekšsēdētāja Valda Auziņa, Rīgas "Lattelecom" maratona organizators Aigars Nords, Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Kīts Šenons, Britu padomes pārstāvniecības Latvijā vadītāja Zane Matesoviča.  Ar krāšņu priekšnesumu ceremonijas apmeklētājus iepriecināja deju studija "Gemstone". Iluzionisti Edžus un Ieva pārsteidza gan jauniešus, gan pieaugušos. Muzikāli un jautri jauniešus iedvesmoja grupa “Ārzemnieki”. Elpu aizraujošu priekšnesumu sniedza "Street Warriors". Arī Kandavas jaunieši bija sagatavojuši sveicienu pārējiem awardiešiem – iedvesmojošu Imanta Ziedoņa dzejoli par personīgo izaugsmi. Apbalvošanas ceremonija bija svinīga, interesanta un iedvesmojoša. Pēc svinīgās apbalvošanas ceremonijas jauniešiem bija iespēja doties ekskursijā pa atjaunotās VEF kultūras pils telpām gida pavadībā. Šī bija skaista, grezna un visnotaļ iedvesmojoša piektdiena mūsu četriem Kandavas novada awardiešiem un viņu līdzjutējiem.

Jau iepriekš – augusta "Kandavas Novada Vēstneša" numurā varējām lasīt par jauniešu gaitām ar mērķu sasniegšanu 4 dažādās jomās un cīņu pašiem ar sevi. Award ir starptautiska jauniešu izaugsmes programma trīs dažādos līmeņos - vieglākais ir bronzas līmenis 3 mēnešu garumā, vidējais ir sudraba līmenis 6 mēnešu garumā un grūtākais ir zelta līmenis 12 mēnešu garumā. Katrā līmenī ir jāizvirza viens izaugsmes mērķis dažādās jomās: fiziskā sagatavotība, prasmes, brīvprātīgais darbs un piedzīvojumu ceļojums (zelta līmenī ir arī joma - projekts). Ja arī Tevi interesē Award programma - nāc un piesakies Jauniešu centrā “Nagla”!

<>


Jaunākās galerijas