Kandavas Award vienības Bronzas līmeņa ieskaites piedzīvojumu ceļojums17.08.2018

Šajā nedēļā divas dienas 15. un 16. augustā norisinājās Kandavas Award vienības Bronzas līmeņa ieskaites piedzīvojumu ceļojums. Četras jaunietes no Kandavas devās uz Kurzemes piekrasti un divas dienas pārgājienā ar kājām mēroja maršrutu Engure - Kaltene 48km garumā. Meitenes iepazina gan Kurzemes dažādo piekrasti, gan gatavoja ēdienu uz tūristu degļa, gan gulēja teltī. Nebija viegli, jo ir grūti iet pa smiltīm ar smagām somām... Bet meitenes bija izveidojušas draudzīgu komandu, kura uzmundrināja un motivēja viena otru. Meitenes arī ļoti novērtēja, ka pirms ieskaites piedzīvojuma ceļojuma bija apmācības un izmēģinājuma pārgājiens, kas ļāva pēc iespējas labāk sagatavoties.

Raksta turpinājumā apskati bilžu galeriju - cik mūsu meitenēm ir superīgi gājis šīs divas dienas! :)

p.s. Paldies jauniešu centra "Nagla" un Kandavas Award vienības vadītājai Ievai par kopā būšanu ar jauniešiem, uzmundrinot un atbalstot pavisam grūtos brīžos! :)

p.s.s. Nu mūsu meitenes ir izpildījušas visus jomu mērķus un īstenojušas ieskaites piedzīvojumu ceļojumu, tādēļ turam īkšķus, lai gada nogalē jaunietes saņemtu godam nopelnītos Award Bronzas apbalvojumus! :)

<>


Jaunākās galerijas