Jauniešu iniciatīvu dienas Kandavas novada pagastos15.05.2019

Šodien noslēdzās Iniciatīvu dienas Kandavas novada pagastos projekta "Atbalsts. Izaicinājums. Kapacitāte – Jauniešu līdzdalība!" ietvaros. Kandavas novada jaunieši paši organizēja Iniciatīvu dienas Cēres, Zantes, Zemītes, Vānes un Matkules pagastos, aicinot jauniešus bezmaksas piedalīties saturīgā brīvā laika pavadīšanas pasākumā un iepazīt jaunatnes organizāciju - biedrību "Kandavas novada Jauniešiem".

Iniciatīvu mērķis bija veicināt iespējas jauniešu līdzdalībai, veicināt līdzdalību sabiedriskajā dzīvē, tās veidošanā un veicināt jauniešu uzņēmīgumu, savu spēju apzināšanos, kā arī atbildības uzņemšanos par savas veselības saglabāšanu, organizējot un piedaloties veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumos.

Vairāk par iniciatīvu dienām lasi raksta turpinājumā, kā arī noteikti apskati plašo un krāsaino bilžu galeriju. Varbūt atradīsi sevi! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (83)

Jauniešu iniciatīvu dienas Kandavas novadā26.04.2019

Biedrības "Kandavas novada Jauniešiem" biedri un aktīvisti aicina Kandavas novada jauniešus piedalīties Jauniešu iniciatīvu dienās, kuras organizē paši jaunieši. Dalības ir bez maksas un pasākumam nepieciešamie materiāli tiek nodrošināti! :)

Iniciatīvu mērķis ir veicināt iespējas jauniešu līdzdalībai, veicināt līdzdalību sabiedriskajā dzīvē, tās veidošanā un veicināt jauniešu uzņēmīgumu, savu spēju apzināšanos, kā arī atbildības uzņemšanos par savas veselības saglabāšanu, organizējot un piedaloties veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumos.

Jauniešu iniciatīvu dienu plānotie norises laiki un vietas atrodami raksta turpinājumā! Izlasi un tiekamies! :)

printēt Lasīt visu ziņu

Vienas dienas jauniešu apmācības “Āra aktivitātes = veselīgs dzīvesveids!”15.04.2019

22. aprīlī plānota projekta "Atbalsts. Izaicinājums. Kapacitāte – Jauniešu līdzdalība!" aktivitāte: Vienas dienas jauniešu apmācības “Āra aktivitātes = veselīgs dzīvesveids!”. Dalība apmācībās ir bezmaksas. 

Vēl ir brīvas vietas, aicinām pieteikties Kandavas novada jauniešus apmācībām!

Vairāk par apmācībām lasi raksta turpinājumā!...

printēt Lasīt visu ziņu

Aktualitātes biedrībā "Kandavas novada Jauniešiem"29.03.2019

12. martā norisinājās biedrības informatīvā sapulce. Sapulcē piedalījās 18 topošie un esošie biedri. Sapulces laikā biedri un aktīvisti tika informēti par biedrības dibināšanas vēsturi, statūtiem, biedru skaitu un biedru reģistru, veiktajām biedrības aktivitātēm un esošie biedri dalījās savā pieredzē līdzdalībā biedrībā. Tā pat tika sniegta informācija par biedru uzņemšanu un izslēgšanu. Sapulces laikā biedri un aktīvisti diskutēja arī par biedrības turpmākajām aktivitātēm un nākotnes plāniem, kā arī vienojās par nākamās sapulces sasaukšanas datumu, laiku un vietu.

Nākamā sapulce norisinājās 29. martā, piedalījās 16 no 28 biedriem.  Biedriem vismaz 2 nedēļas iepriekš tika nosūtīts rakstisks paziņojums par sapulces norisi. Tika aktualizēts biedru saraksts ar uzņemtajiem un izslēgtajiem biedriem, kā arī norisinājās biedrības valdes pārvēlēšana. Kā biedrības valdes priekšsēdētāju biedri ievēlēja jaunieti Lauru Kristīni Melni, bet kā vietniekus jeb valdes locekļus ievēlēja jaunieti Danielu Dresleri un jauniešu mentori Lindu Tarasovu. Veiksmi darbā jaunajam biedru un valdes sastāvam! 

printēt

Jauniešu apmācības "Esi aktīvs - iesaisties!"18.03.2019

Pavasara brīvlaika nedēļā 11.-13. martā norisinājās projekta "Atbalsts. Izaicinājums. Kapacitāte – Jauniešu līdzdalība!" aktivitāte: Jauniešu apmācības "Esi aktīvs - iesaisties!". Apmācības norisinājās Kandavas Sporta Hallē, tās vadīja 2 neformālās izglītības treneri Lauma un Roberts un tajās piedalījās 12 jaunieši no Kandavas novada. 

Jaunieši iepazinās, kas ir līderība un līdzdalība, kas ir NVO, biedrības un jaunatnes organizācijas. Kādas ir jauniešu iespējas nevalstiskajā sektorā, kādas ir Kandavas novada jauniešu vajadzības, kādas ir jauniešu līdzdalības iespējas biedrībā un kāpēc ir nepieciešama līderība. Tā pat jaunieši jau sagatavoja uzmetumu savu ideju īstenošanai - Iniciatīvu dienu organizēšanai. Apmācības tika balstītas uz neformālās izglītības pieeju, līdz ar to apmācības bija jautras un saturīgas vienlaicīgi.

Vairāk par apmācībām lasi raksta turpinājumā un noteikti apskati bilžu galeriju, cik čakli esam pastrādājuši! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (109)

Atbalsts. Izaicinājums. Kapacitāte – Jauniešu līdzdalība!04.03.2019

11.-13. martā norisināsies projekta "Atbalsts. Izaicinājums. Kapacitāte – Jauniešu līdzdalība!" aktivitāte: Jauniešu apmācības "Esi aktīvs - iesaisties!"

Vēl ir brīvas vietas, aicinām pieteikties Kandavas novada jauniešus apmācībām!

Vairāk par apmācībām lasi raksta turpinājumā!...

printēt Lasīt visu ziņu

Biedrība „Kandavas novada Jauniešiem” uzsāk īstenot projektu „Atbalsts. Izaicinājums. Kapacitāte – Jauniešu līdzdalība!”20.02.2019

2018.gadā biedrība noslēdza līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam atbalsts jaunatnes organizāciju darbībai un iniciatīvām, veicinot iespējas jauniešu līdzdalībai. 2.2. Atbalsts jaunatnes organizāciju iniciatīvām jauniešu līdzdalības veicināšanai projekta „Atbalsts. Izaicinājums. Kapacitāte – Jauniešu līdzdalība!” īstenošanu.

printēt Lasīt visu ziņu
<>


Jaunākās galerijas