Eurodesk pasākums “Eiropas pidžamu ballīte” Time to Move 2018 kampaņas ietvaros23.10.2018

Oktobrī visās ES dalībvalstīs tiek organizēta Time to Move kampaņa, kuras ietvaros Eurodesk tīkla un jaunatnes organizācijas piedāvā un organizē dažādas aktivitātes par iespējām Eiropā. Eurodesk ir starptautisks informācijas tīkls un platforma par ES piedāvātajām iespējām tieši jauniešiem. Mūsu Kandavas jauniešu centrs “Nagla” šogad ir kļuvis par Eurodesk reģionālo koordinatoru ar iespējām organizēt dažādus pasākumus un aktivitātes Kandavas novada jauniešiem par ES piedāvātajām iespējām.

22.-23. oktobrī Kandavas jauniešu centrs “Nagla” kopā ar Kuldīgas jauniešu māju organizēja izklaidējošu, saliedējošu, jautru un tajā pašā laikā informatīvu Eurodesk pasākumu “Eiropas pidžamu ballīte” Time to Move 2018 kampaņas ietvaros. 

Vairāk par pasākumu lasi raksta turpinājumā un noteikti apskati krāsaino bilžu galeriju! :)

Pasākumā piedalījās 15 Kuldīgas un 15 Kandavas novada jaunieši un divas dienas piedalījās dažādās aktivitātēs – iepazinās un saliedējās; aktīvi strādāja ideju darbnīcās par Erasmus+ programmu, Eiropas Solidaritātes korpusu un jauniešu iespējām Eiropā; piedalījās izzinošā orientēšanās spēlē “Eiropas iespēju Bingo”; iepazinās ar jauniešu iespējām Eiropā – studijas, darbs, brīvprātīgais darbs, prakse, ceļošana; ģenerēja projektu idejas un mācījās aizpildīt savu pirmo projekta pieteikumu; gatavoja tērpus un piedalījās Eiropas pidžamu ballītē – dejoja, dziedāja, spēlēja spēles, iepazina viens otru, pļāpāja un čaloja līdz pat rītam!

Šajās divās dienās Kandavas un Kuldīgas jaunieši kopā izdarīja ļoti daudz, iepazīstot visas plašās ES piedāvātās iespējas tieši jauniešiem! Paldies Kuldīgas jauniešu mājai par sadarbību organizēšanā un tik omulīgu telpu piešķiršanu. Ja Jums kādreiz Kuldīgā ir brīvs brīdis, tad noteikti apciemojat mūsu kolēģus - Kuldīgas jauniešu māju, kurā ir tik daudz iespēju un brīvā laika aktivitāšu!

Oktobra nogalē un novembra sākumā jauniešu centrs “Nagla” organizēs arī citus informatīvus Eurodesk pasākumus Time to Move 2018 kampaņas ietvaros Kandavas novada izglītības iestādēs.

Bildes no Kuldīgas jauniešiem pieejamas TE līdz 22.12.2018.

Paldies Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrai par finansiālo atbalstu pasākuma nodrošināšanai!

<>


Jaunākās galerijas