Jūlijs jauniešu centrā - joprojām daudz aktivitāšu!01.08.2019

Lai arī jūlijs bieži bija lietains un drūms, aktivitāšu klāsts jauniešu centrā joprojām bagātīgs un jautrs! Mēneša laikā paguvām ļoti daudz ko sastrādāt! Lasi raksta turpinājumu, lai uzzinātu konkrētāk!

  • Jau mēneša sākumā jaunieši bija izdomājuši, ka pāris reizes mēnesī nepieciešams atgūties no viedierīcēm, tāpēc tika realizētas dienas bez telefoniem un vairākas brīvdabas nodarbības – gājām uz pļavām, vācām ziedus, gatavojām smaržu maisiņus, kā arī zīmējām brīvā dabā.
  • Protams, bija daudz radošās nodarbības – vairākkārt gleznojām kluso dabu, mācoties jaukt toņus, veidojām krāšņus sapņu ķērājus, locījām origami kreklus, taisījām mākslas darbus kvilinga tehnikā, zīmējām abstrakcijas, veidojām dabas materiālu kolāžas, kā arī radījām savu galda spēli.
  • Vairākkārt arī sportojām, ne tikai sporta dienā vai spēlējot futbolu, bet arī stiprinot gan muguras un vēdera muskulatūru, gan arī kāju muskulatūru.
  • Šomēnes atļāvāmies būs neveselīgi – mums bija super garda ēdiena gatavošanas nodarbība, kurā gatavojām frī kartupeļus un burgerus! Vēlāk mums bija nedaudz veselīgāka maltīte – saldējums ar augļiem.
  • Mums arī bija divas kino dienas -  skatījāmies multfilmu par meiteni Hildu un viņas piedzīvojumiem.
  • Tā kā jauniešiem ļoti patīk demonstrēt savas spējas, tika noorganizēts arī jauniešu faktors un kendamas turnīrs. Diemžēl, kendamas turnīrs izvērtās ļoti nepatīkams, jo jaunieši pārkāpa vairākus iekšējās kārtības noteikumus. Mācīsimies savaldīt savas emocijas un neaizskart citus!
  • Jāpiebilst, ka mēneša izskaņā arī noslēdzām mūsu 30 dienu eksperimentu – izrakām atkritumus un secinājām, ka daudzi atkritumi nesadalās. Pat ābola miza mēneša laikā vēl bija atpazīstama, taču ēdiena iepakojumi un plastmasas izstrādājumi būtu vēl tur atrodami pēc vairākiem simtiem gadu.
  • Mēs ļoti cītīgi arī piedalāmies dažādos radošajos konkursos. Gaidām rezultātus un ceram, ka veiksme būs mūsu pusē! 

Uz tikšanos augustā! :) 

<>


Jaunākās galerijas