Kas jauns mobilā darbā februārī? Valentīndienas ballītes, pasākumi un radošās darbnīcas...01.03.2019

Februārī mūsu Kandavas novada pagastos norisinājās dažādas aktivitātes Velentīndienas tematikā - gan disenītes, gan tematiskie pasākumi, gan radošās nodarbības. Kādas? Lasi raksta turpinājumā un apskati galeriju, kā mūsu pagastu jauniešiem ir gājis, daudz krāsains bildītes! :)

Zantes pagastā 11. februārī norisinājās nozīmīšu gatavošanas radošā nodarbība, kuras laikā katram jaunietim bija iespēja radoši izpausties un pagatavot stilīgu un personificētu nozīmīti sev vai kādam labam draugam. Un 21. februārī Zantē norisinājās kokapstrādes nodarbība, kurā ieradās necerēti daudz dalībnieku, līdz ar to mūsu vēstneši bija sagatavojuši krietni par maz materiālus un instrumentus. Gāja mums traki, bet jautri un radoši! Vānes pagastā mūsu vēstneši 13.februārī organizēja Valentīndienas apsveikuma kartiņu izgatavošanas nodarbību un 14.februārī organizēja Valentīndienas pasākumu komandām ar dažādiem radošiem un atjautības uzdevumiem. Cēres pagasta jaunieši 14. februārī noorganizēja Valentīndienas disenīti, kurā iztrakojās un izdejojās. Februārī visnotaļ ir bijuši sirsnīgi un jautri pasākumi mūsu pagastu jauniešiem, super un tā turpināt! 

26.februārī mūsu MJIC "Nagla" vadītāja Ieva tikās ar Zemītes jauniešiem, lai iepazīstinātu jauniešus ar mobila jaunatnes darba iespējām, vēstneša misiju pildīšanu, citu Kandavas novada pagastu jauniešu pasākumu piemēriem. Kopā ar jauniešiem izdevās noorganizēt ideju vētru iespējamiem pasākumiem, ko Zemītes jaunieši paši varētu pildīt, turēsim īkšķus, lai izdodas! Nodevām arī "Pirmās palīdzības kasti Jaunatnes darbā Zemītes jauniešiem", ceram ka noderēs un izmantosiet! ;)

Paldies Zantes kultūras namam, Vānes un Cēres pamatskolām par atbalstu un palīdzību jauniešiem! Ļoti novērtējam to! Un ceram, ka arī Zemītes un Matkules pagastu jaunieši kļūs aktīvāki un īstenos savas iniciatīvas foršos jauniešu pasākumos! :)

<>


Jaunākās galerijas