Madonā jauniešu festivāls, piedalies!30.07.2018

Madonas novads turpina pildīt Latvijas Jauniešu galvaspilsētas – 2018 pienākumus. Par godu Starptautiskajai Jaunatnes dienai, 12. augustā plkst. 12.00 Madonā, Priežu kalnā norisināsies jauniešu festivāls "Paspēt 12 stundās".
No divpadsmitiem dienā līdz divpadsmitiem naktī, ikviens varēs atrast sev piemērotu nodarbi un izjust kopā būšanas prieku. Vairāk par festivāla aktivitātēm lasi raksta turpinājumā....

Festivāla kulminācijā plānota konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” uzvarētāja paziņošanas ceremonija. Tieši Madonā, 12. augustā taps zināma tā pilsēta, novads vai novadu apvienība, kas kļūs par jauniešu dzīves epicentru nākamajā gadā.
Madonieši ir gatavi parūpēties, lai Starptautiskā Jaunatnes diena būtu īsti svētki Latvijas un latviešu diasporas jauniešiem, jaunatnes darba veicējiem, ģimenēm un viesiem. 


Sīkāka informācija par festivālā "Paspēt 12 stundās" plānotajām aktivitātēm būs pieejama šeit vai Madonas novada pašvaldības mājas lapā www.madona.lv sadaļā “Jauniešiem”. 


Saziņai un informācijai - galvaspilseta2018@gmail.co


Konkursu “Latvijas jauniešu galvaspilsēta” organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā.

<>


Jaunākās galerijas