Šonedēļ noslēdzās Eurodesk Time to Move 2018 kampaņas "Eiropa ciemos skolās" pasākumu cikls Kandavas novada skolās!09.11.2018

Oktobrī visās ES dalībvalstīs tiek organizēta Time to Movekampaņa, kuras ietvaros Eurodesk tīkla un jaunatnes organizācijas piedāvā un organizē dažādas aktivitātes par iespējām Eiropā. Eurodesk ir starptautisks informācijas tīkls un platforma par ES piedāvātajām iespējām tieši jauniešiem. Mūsu Kandavas jauniešu centrs “Nagla” šogad ir kļuvis par Eurodesk reģionālo koordinatoru ar iespējām organizēt dažādus pasākumus un aktivitātes Kandavas novada jauniešiem par ES piedāvātajām iespējām.

No 29. oktobra līdz 5. novembrim  Kandavas novada izglītības iestādēs norisinājās Eurodesk pasākumu cikls "Eiropa ciemos skolās", viesojoties 5 Kandavas novada skolās un informējot 293 jauniešus par mobilitātes iespējām Eiropā.

Vairāk par pasākumu lasi turpinājumā un apskati bilžu galeriju!

30. oktobrī Cēres pamatskolā aktivitātē piedalījās 20 7.-9. klašu skolēni;

31. oktobrī Kandavas lauksaimniecības tehnikumā aktivitātē piedalījās 113 1.-2. kursu studenti;

1. novembrī Kandavas internātvidusskolā aktivitātē piedalījās 123 7.-12. klašu skolēni;

2. novembrī Zemītes pamatskolā aktivitātē piedalījās 13 7.-9. klašu skolēni;

5. novembrī Vānes pamatskolā aktivitātē piedalījās 24 7.-9. klašu skolēni.

Jaunieši ne tikai uzzināja ko jaunu, bet arī paši dalījās pieredzē par ceļošanu, projektiem, izglītību un Erasmus+ programmu. Mūsu Kandavas novada jaunieši ir zinoši un aktīvi izmanto piedāvātās iespējas! Malači! :)

<>


Jaunākās galerijas