Mobils jaunatnes darbs Kandavas novadā!

21.02.2018 17:00 - 27.02.2018 - 19:00

Aicinām Kandavas novada jauniešus uz Jauniešu centra "Nagla" izbraukuma pasākumiem februārī:

21.februārī plkst.18:00 Matkules kultūras namā;

22.februārī plkst.17:30 Vānes kultūras namā;

23.februārī plkst.16:00 Cēres pamatskolā;

26.februārī plkst.17:00 Zantes kultūras namā;

27.februārī plkst.17:00 Zemītes kultūras namā.

Mēs parūpēsimies par foršu un iedvesmojošu filmu un kārumiem, bet TEV jāparūpējas par foršu garstāvokli un draugiem, ko ņemt līdzi! :) Tiekamies! :)

Pasākumā aicināti piedalīties jaunieši 13-25 gadu vecumā! :)

Notikusi Strukturēta Dialoga konference “Jaunieši Eiropā: Kas tālāk?”21.02.2018

Pagājušās nedēļas izskaņā, 15.-16. februārī, Madonas novadā – Latvijas Jauniešu galvaspilsētā 2018 – notika Latvijas Jaunatnes padomes rīkotā Strukturētā dialoga VI cikla Nacionālā konference “Jaunieši Eiropā: Kas tālāk?”.

Uz konferenci no visas Latvijas bija ieradušies vairāk nekā 70 dalībnieki, kurus ar uzrunu sveica Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs, aicinot jauniešus iesaistīties lēmumu pieņemšanas procesos un nebaidīties debatēt par sev svarīgiem jautājumiem.

Vairāk par konferenci lasi raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Vannas bumbu darbnīca! :)20.02.2018

Šodien jau sekoja nākamā mūsu ašā ideja - vannas bumbu darbnīca! Mēs no dabīgiem materiāliem - sodas, citronskābes, rožlapiņām, ēteriskās eļļas, ūdens un pārtikas krāsvielām gatavojām apaļas un sirsniņformas vannas bumbas! Paši gatavojām arī caurspīdīgus iesaiņojuma maisiņus un paši pakojām savas dāvaniņas! Tas bija ātri, forši un rezultāts ļoti efektīvs! Mums jau atkal priekš par paveikto! Vēlam visiem foršas un radošas brīvdienas un tiekamies pēc nedēļas! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Konkurss "Klimata vēstnieks"19.02.2018

Gatavojoties Zemes stundai, Pasaules Dabas Fonds un “Tetra Pak” aicina  ikvienu cilvēku, pašvaldības un uzņēmumus pievienoties Zemes stundas idejai, izvirzot kandidātus konkursam “Klimata vēstnieks”. 

Konkursa nolikums atrodams TE!

Vairāk par konkursu raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Kraukšķīgo našķu pēcpusdiena!19.02.2018

Šodien mums radās viena pavisam ašā ideja - pagatavot kraukšķīgus našķus! Piedalījās gan puiši, gan meitenes, gan mazi, gan lieli! Sākām ar kraukšķu tūtas pagatavošanu, tad ar paši kraukšķu cepšanu, papildinājām ar gardu pūdercukura kārtu un nobeidzām ar pildīšanu mūsu kraukšķus tūtās! Mums bija dikti garda pēcpusdiena... mmm... Gan pašiem prieks par paveikto, gan mūsu foršajai vadītājai Ievai prieks par čakliem un izpalīdzīgiem bērniem un jauniešiem! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Tiek meklēti dalībnieki ziemas skolai par izglītību mieram Igaunijā19.02.2018

16.-18. martā, Pērnavā notiks miera izglītības Ziemas skola, kurā aicināti piedalīties skolotāji, jaunatnes darbinieki, jauniešu organizāciju pārstāvji, lai iepazītos ar Norvēģijas, Somijas un Igaunijas pieredzi miera izglītībā un mācītos, kā dažādas metodes iekļaut savā ikdienas darbā ar bērniem un jauniešiem.

Ziemas skolas nodarbības vadīs eksperti no Somijas un Norvēģijas un tās notiks angļu valodā. Dalības maksa - 30eur. Pieteikšanās līdz 26. februārim!

Pieteikuma forma atrodama šeit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScnWXT-uAIJ3G9Ft_UpYO3N0wHaUjWF-ybJpFG4UmFvDzseZA/viewform

Vairāk informācija afišā.

printēt

Zemes stunda 201819.02.2018

Arī šogad Pasaules Dabas Fonds kopā ar Tetra pak aicina piedalīties lielākajā videi veltītajā akcijā - Zemes stunda, kura šogad norisināsies 24.03. no 20:30-21:30. Akcijas mērķis ir vienoties ar visu pasauli rūpēs par klimata pārmaiņām un atbalstīt videi draudzīgas izvēles gan katra ikdienā, gan valstiskos lēmumos. Tāpēc šajā Zemes stundā aicinām: Izslēdz gaismu - pieslēdzies dabai! Kā to izdarīt?

Vairāk par Zemes stundu lasi raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu
<>


Jaunākās galerijas