Jauniešu centra "Nagla" vasaras darba laiks01.06.2018

Sākoties skolēnu brīvlaikam, jauniešu centrs "Nagla" maina savu darba laiku!

Jauniešu centrs apmeklētājiem atvērts katru darba dienu no pirmdienas līdz piektdienai laika no plkst. 10:00 līdz 17:00!

Vasarā katrā dienā sava tematiskā aktivitāte:

Pirmdienas - Dabas dienas;

Otrdienas - Radošās dienas;

Trešdienas - Sporta dienas;

Ceturdienas - Garšīgās dienas;

Piektdienas - Kino dienas!

Aicinām vasaras brīvlaiku pavadīt aktīvi un ar dažādām saturīgām aktivitātēm!

Gaidām ciemos! :)

printēt

Piesakies Projektu naktij 2018!01.06.2018

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) jau ceturto gadu pēc kārtas organizē tematisku vasaras festivālu “Projektu nakts”. Festivāla mērķis ir palīdzēt pārvērst jauniešu idejas realitātē! Festivāla laikā atbalstīsim organizāciju pārstāvjus programmas “Erasmus+” jaunatnes jomas projektu sagatavošanā. "Projektu nakts 2018" laikā būs iespējas iepazīt “Erasmus+: Jaunatne darbībā” - Jauniešu apmaiņas, Brīvprātīgā darba un Jaunatnes darbinieku mobilitātes projektu būtību un, protams, strādāt pie sava projekta pieteikuma.

Šogad pirmo reizi "Projektu nakts" ietvaros notiks arī "Erasmus+: Jaunatne darbībā” brīvprātīgo tikšanās. Tās ietvaros brīvprātīgie, kuri Latvijā atgriezušies pēdējā gada laikā, apmainīsies ar pieredzi, diskutēs par turpmākajiem soļiem, kā arī tiksies ar pārējiem "Projektu nakts" dalībniekiem, lai iedvesmotu tos ar saviem stāstiem un pieredzi.

“Projektu nakts 2018” notiks 2018. gada 18. - 19. augustā, viesu namā “Puduri”

Vairāk informāciju par projektu nakti skati šeit! 

printēt

Dalāmies pieredzē par jaunatnes politikas plānošanas dokumenta izstrādi Kandavas pašvaldībā31.05.2018

31. augustā mūsu jauniešu centra "Nagla" vadītāja devās uz viesu māju "Turbas" Ikšķiles novadā, kur norisinājās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētas apmācības 7 pašvaldību jaunatnes darbiniekiem. Apmācības ir ar mērķi uzlabot jaunatnes darbu konkrētajās pašvaldībās, sniedzot ilgtermiņa apmācību kursu. Mūsu jauniešu centra vadītāja tika aicināta, lai dalītos pieredzē, kā tika izstrādāts Kandavas novada jaunatnes politikas attīstības plāns. Priecājamies, ka apmācību dalībniekiem ļoti patika pieredzes stāsts, uzdeva daudz jautājumus un smēlās jaunas idejas lieliem darbiem! Priecājamies, ka esam labs piemērs! :)

printēt

MJIC “Nagla” aktivitātes pilsētas svētkos29.05.2018

27.maijā pilsētas svētku ietvaros Kandavas promenādē no plkst.12:00 līdz 14:00 Kandavas iedzīvotāji, viesi bērni un jaunieši  varēja iesaistīties jauniešu centra organizētajās aktivitātēs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Ikviens Award dalībnieks aicināts pieteikties nometnei “ Vējš burās!”28.05.2018

Valsts izglītības satura centrs organizē starptautisko AWARD vasaras nometni, uz kuru tiek aicināti gan Award dalībnieki, gan ikviens jaunietis vecumposmā 14 – 19. Nometnes organizatoriskā komanda rūpējas, lai 7 dienu nometne būtu patīkamā un spilgtā atmiņā paliekošs un vērtīgs notikums ikvienam tās dalībniekam.

Nometne “ Vējš burās!” notiks 11.-17.augustā, viesu namā “Vecmuiža”, Salacgrīvas novadā

Dalības maksa vienai personai – 150 eiro (VISC vajadzības gadījumā var izveidot un nosūtīt atbalsta vēstuli uz pašvaldību, no kuras jaunietis nāk).

 Pieteikšanās: līdz 10.jūnijam aizpildot un iesniedzot elektronisko anketu, kas atrodas šeit: ej.uz/vejsburas

printēt

Skeitparka ievizināšana!28.05.2018

       Piektdien, 18.maijā, pie mums -  MJIC ''Nagla'' notika pasākums - Skeitparka ievizināšana! Neformālā gaisotnē, mūzikas pavadījumā un labajos laika apstākļos jaunieši “ievizināja” Kandavas skeitparu, demonstrēdami dažādas meistarklases skeitošanā, bmx un in-line.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Izglītības iestāžu audzēkņu koncerts "Kā pasakā"

26.05.2018 12:00 - 13:30

Kandavas novada izglītības iestāžu audzēkņi aicina ikvienu Kandavas novada svētku apmeklētāju un interesentu doties skaistā koncertuzvedumā "Kā pasakā"!

Koncerts norisināsies šo sestdien - 26. maijā plkst. 12:00 Kandavas pilsētas promenādē.

Koncerts norisinās Kandavas novada svētku ietvaros un ieeja koncertā ir bez maksas!

Svinēsim svētkus kopā! :)

<>


Jaunākās galerijas