Neformālās izglītības apmācības Kandavas MJIC “Nagla” vēstnešiem27.08.2018

Pagājušajā nedēļā mūsu jauniešu centra "Nagla" telpās un teritorijā norisinājās projekta "Kandavas MJIC “Nagla” vēstneši –  labā roka mobilā jaunatnes darbā" aktivitāte "Neformālās izglītības apmācības Kandavas MJIC “Nagla” vēstnešiem". Trīs dienas 23. - 25. augustā neformālās izglītības trenera Rinalda vadībā jaunieši ar dažādām neformālās izglītības aktivitātēm iepazinās, saliedējās, veidoja komandu, izprata pasākumu plānošanas un organizēšanas principus un saplānoja aktivitātes Kandavas novada pagastu jauniešiem turpmāko 9 mēnešu garumā. Ceram, ka jaunieši tiešām izmantos visas gūtās zināšanas, prasmes un iemaņas, lai īstenotu mobilu jaunatnes darbu Kandavas novadā! :)

Apskati bilžu galeriju, cik krāsaini un forši mums ir gājis!

Kandavas MJIC “Nagla” vēstneši – labā roka mobilā jaunatnes darbā ir Kandavas novada domes un Kandavas MJIC "Nagla" kopīgs projekts. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (70)

Kandavas MJIC “Nagla” vēstneši – labā roka mobilā jaunatnes darbā23.08.2018

23. - 25. augustā norisināsies projekta Kandavas MJIC “Nagla” vēstneši –  labā roka mobilā jaunatnes darbā aktivitāte "Neformālās izglītības apmācības Kandavas MJIC “Nagla” vēstnešiem". 

Aktivitātes mērķis ir apmācīt jauniešus īstenot savu ideju reālā pasākumā vai aktivitātē vietējiem jauniešiem, apgūstot plānošanas, resursu iegūšanas, organizēšanas, izvērtēšanas un pilnveidošanas prasmes. Apmācības balstītas uz neformālās izglītības principiem: Mācies būt, Mācies būt kopā ar citiem, Mācies darot un Mācies mācīties. Apmācību īstenošanā plānots piesaistīt neformālās izglītības treneri. Apmācības norisināsies Kandavas MJIC "Nagla" telpās un plānots, ka piedalīsies 20 jaunieši no Kandavas novada pagastiem. 

Informāciju par projektu lasi šeit!

Informāciju par apmācībām un apmācību programmu apskati šeit!

Kandavas MJIC “Nagla” vēstneši – labā roka mobilā jaunatnes darbā ir Kandavas novada domes un Kandavas MJIC "Nagla" kopīgs projekts. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

printēt

Kandavas Award vienības Bronzas līmeņa ieskaites piedzīvojumu ceļojums17.08.2018

Šajā nedēļā divas dienas 15. un 16. augustā norisinājās Kandavas Award vienības Bronzas līmeņa ieskaites piedzīvojumu ceļojums. Četras jaunietes no Kandavas devās uz Kurzemes piekrasti un divas dienas pārgājienā ar kājām mēroja maršrutu Engure - Kaltene 48km garumā. Meitenes iepazina gan Kurzemes dažādo piekrasti, gan gatavoja ēdienu uz tūristu degļa, gan gulēja teltī. Nebija viegli, jo ir grūti iet pa smiltīm ar smagām somām... Bet meitenes bija izveidojušas draudzīgu komandu, kura uzmundrināja un motivēja viena otru. Meitenes arī ļoti novērtēja, ka pirms ieskaites piedzīvojuma ceļojuma bija apmācības un izmēģinājuma pārgājiens, kas ļāva pēc iespējas labāk sagatavoties.

Raksta turpinājumā apskati bilžu galeriju - cik mūsu meitenēm ir superīgi gājis šīs divas dienas! :)

p.s. Paldies jauniešu centra "Nagla" un Kandavas Award vienības vadītājai Ievai par kopā būšanu ar jauniešiem, uzmundrinot un atbalstot pavisam grūtos brīžos! :)

p.s.s. Nu mūsu meitenes ir izpildījušas visus jomu mērķus un īstenojušas ieskaites piedzīvojumu ceļojumu, tādēļ turam īkšķus, lai gada nogalē jaunietes saņemtu godam nopelnītos Award Bronzas apbalvojumus! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (37)

Ikšķiles un Olaines novada apvienība kļūst par Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 201913.08.2018

Aizvadītajā brīvdienās Madonā norisinājās vislatvijas Jauniešu festivāls 2018, kuras laikā paziņoja uzvarētāju konkursā "Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2019"! 2018. gadā Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2018 ir Madona, taču kura pilsēta būs nākamgad?

Apsveicam Ikšķiles un Olaines novada apvienību, kas ir kļuvušas par Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 2019!

ŠEIT lasi rakstu par Ikšķiles un Olaines novada apvienību - Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 2019!

printēt

Kandavas Award vienības Bronzas līmeņa apmācības un izmēģinājuma ceļojums10.08.2018

Divas dienas - 9. un 10. augustā Kandavas Award vienības Bronzas līmeņa jauniešiem norisinājās apmācības un izmēģinājuma ceļojums. Jauniešiem ļoti patika! Kā mums gāja un ko mēs darījām? Lasi raksta turpinājumu un apskati bilžu galeriju! :) ...

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Rēzeknes Award vienības piedzīvojumu ceļojums Kurzemē03.08.2018

Šajās dienās četri jaunieši no Rēzeknes Award vienības devušies īstenot savu ieskaites piedzīvojumu ceļojumu Kurzemes piekrastē. Divi jaunieši īsteno Zelta līmeņa programmu, bet divi jaunieši vienkārši devušies līdzi piedzīvojumu ceļojumā. Jaunieši bija apņēmušies veikt maršrutu Engure - Kolka. Mūsu jauniešu centra vadītāja Ieva devās novērtēšanas vizītē pie jauniešiem, lai pārliecinātos, ka piedzīvojumu ceļojums tiek īstenots atbilstoši Award programmas misijai un būtībai. Esam ļoti lepni ar šiem Rēzeknes jauniešiem! :) Ceram, ka tiksimies gada nogalē Award apbalvošanas pasākumā! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Skeitparka sezonas noslēguma pasākums!01.08.2018

Aicinām Kandavas aktīvos un ekstrēmos jauniešus uz Kandavas skeitparka sezonas noslēguma pasākumu š.g. 31. augustā!

Aktivitātes paredzētas visas dienas garumā no plkst.11:00-18:00! Nāc, katram būs ko darīt! Ne tikai ekstrēmā sporta veida piekritējiem, bet arī apmeklētājiem - hennas zīmējumu stūrītis, sportisko aktivitāšu stūrītis, radošais stūrītis, foto stūrītis un vēl un vēl....

LIELS paldies visiem mūsu atbalstītājiem ar lielākiem un mazākiem darbiem un lietām! :)

Pasākuma laikā dalībnieki un apmeklētāji tiks filmēti un fotogrāfēti.

Paķer ķiveri! Katrs pats atbild par savu un apkērtējo drošību un labsajūtu!

Pasākumu organizē skeitparka aktīvie jaunieši sadarbībā ar Kandavas MJIC "Nagla".

printēt
<>


Jaunākās galerijas