JC "Nagla" mēneša plāns - Augusts 201801.08.2018

Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvas centra „Nagla”

2018.gada Augusta plāns: Skatīt šeit!

Sagatavoja: Ieva Ozoliņa, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja

printēt

Ventspilī jauniešu festivāls “RANDOM REPUBLIKA” jau šonedēļ!31.07.2018

Pirmais Jauniešu festivāls Ventspilī pilsētas svētku laikā no 3. līdz 5. augustam Ventspils Jauniešu mājā un pagalmā!

Klikšķini uz attēla un palielini to! Apskati programmu!

Vairāk info TE!

printēt

Mūsu - Kandavas MJIC "Nagla" 100 brīvprātīgā darba stundas Latvijai31.07.2018

Mums ir lieliska ziņa! Jaunietim kā arī jebkuram Latvijas iedzīvotājam ir iespēja online uzskaitīt, cik stundas viņš/-a veic brīvprātīgo darbu. Iespējams, ka viņš/-a būs pārsteigts/-a, cik  stundas jau uzdāvinājis/-usi mūsu mīļajai Latviaji 2018. gadā! :)

Akcijas "Manas 100 brīvprātīgā darba stundas Latvijai" ietvaros ir radīts bezmaksas online rīks, lai sekmētu jauniešu apzinātu mācīšanos un kvalitātīvu brīvā laika pavadīšanu neatkarīgi no tā kādā jomā vai kurā novadā labais darbs tiek veikts.

Vairāk par akciju lasi raksta turpinājumā vai šeit!

p.s. Arī mēs - jauniešu centrs reģistrējam mūsu brīvprātīgo darbu!

printēt Lasīt visu ziņu

Starptautiska pieredze jauniešiem? Kāpēc ne! Pamēģini!31.07.2018

Eiropas Padomes Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress (turpmāk – kongress) vēlas turpināt attīstīt iniciatīvu “Atjaunojošā politika” un aicina jauniešu delegācijas piedalīties kongresa plenārsēdē, kas norisināsies 2019. gada. 2.–4. aprīlī un 29.–31. oktobrī Strasbūrā.

Ar šīs iniciatīvas palīdzību kongress cenšas radīt telpu dialogam starp jauniešu delegātiem un vietējiem un reģionālajiem ievēlētajiem pārstāvjiem un dot iespēju jauniešiem izteikt savu viedokli par apspriežamajiem jautājumiem.

Kongress aicina jauniešus, kuri ir ieinteresēti piedalīties kongresa plenārsēdē 2019. gadā, aizpildīt pieteikuma anketu līdz 2018. gada 17. septembrim.

Vairāk informācija pieejama šeit!

printēt

Starptautiskas jauniešu apmācības par bioekonomikas konceptu bezmaksas! Piesakies!30.07.2018

Zviedrijas institūts organizē apmācības jauniešiem, lai jauniešiem skaidrotu par bioekonomikas konceptu. Lielā mērā, bioekonomikas konceptu tautsaimniecībā varēs iedzīvināt tieši jaunieši. Šī būtu lieliska iespēja, kopā ar citu valstu jauniešiem ap Baltijas jūru, veidot kopēju izpratni par ekonomikas pāreju uz oglekļa mazietilpīgu ekonomiku.

Vairāk informācija, pieteikšanās un programma atrodama šeit!

printēt

Madonā jauniešu festivāls, piedalies!30.07.2018

Madonas novads turpina pildīt Latvijas Jauniešu galvaspilsētas – 2018 pienākumus. Par godu Starptautiskajai Jaunatnes dienai, 12. augustā plkst. 12.00 Madonā, Priežu kalnā norisināsies jauniešu festivāls "Paspēt 12 stundās".
No divpadsmitiem dienā līdz divpadsmitiem naktī, ikviens varēs atrast sev piemērotu nodarbi un izjust kopā būšanas prieku. Vairāk par festivāla aktivitātēm lasi raksta turpinājumā....

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Aktivitātes MJIC "Nagla"26.07.2018

Rosīgi pagājusi vēl viena karsta nedēļa jauniešu centrā "Nagla". Nedēļas sākumā radoši un rūpīgi darbojāmies pie sienu dekoru izstrādes no papīra, nedēļas vidu pavadījām sportiskā garā, veicot sportiskas aktivitātes laukumā pie skeitparka un ceturtdienā, gardajā dienā, kā ierasts gatavojām kaut ko garšīgu. Šajā nedēļā tās bija saldās maizītes dažādās variācijās - ar āboliem, krējumu, cukuru, kanēli un olā mērcētās maizītes. Izdevās ļoti garšīgi! Piektdiena, kā ierasts, kino diena!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)
<>


Jaunākās galerijas