Kas jauns mobilā darbā oktobrī? Spocīgi Helovīnu pasākumi!05.11.2018

Oktobra sākumā Cēres pagastā tika organizēta tikšanās Cēres jauniešiem un jauniešu centra vadītājai, lai motivētu un rosinātu arī šos jauniešus īstenot savas idejas un iniciatīvas. Pēc šīs tikšanās Cēres jaunieši noorganizēja divus pasākumus - 09.10. plakātu gatavošanu sporta sacensībām un 02.11. kino vakaru Helovīna noskaņās. Cēres jaunieši malači, ka aktivizējās un uzsāka dalību mobilā jaunatnes darbā Kandavas novadā! :)

Oktobra mēnesī arī Zantes un Vānes jaunieši organizēja pasākumus Helovīnu noskaņās. 29.10. Zantē norisinājās ķirbju grebšana, masku parāde un dažādi konkursiņi, bet 01.11. Vānē norisinājās Helovīnu trasīte ar dažādiem interesantiem uzdevumiem. Paldies organizatoriem - jauniešiem, par tik interesantiem un feiniem pasākumiem! :)

Lasi raksta turpinājumu un noteikti apskati bilžu galeriju, kādi mūsu pagastu jaunieši malači!

Paldies Zantes kultūras namam, Vānes un Cēres pamatskolai par atbalstu un palīdzību jauniešiem! Ļoti novērtējam to! Un ceram, ka arī Zemītes un Matkules pagastu jaunieši kļūs aktīvāki un īstenos savas iniciatīvas foršos jauniešu pasākumos! :)

p.s. Oktobrī - skolēnu brīvlaikā tika organizētas radošās nodarbības Zemītes un Matkules pagastu jauniešiem. Zemītē uz nodarbību atnāca 4 bērni, taču Matkulē neatnāca neviens. Ceram, ka šo pagastu jaunieši tomēr kļūs aktīvāki un arī sāks īstenot savas idejas un iniciatīvas! Jebkurā brīdī to var sākt - tikai jāsazinās ar jauniešu centra vadītāju Ievu :)

<>


Jaunākās galerijas