Eksperimentu diena jauniešu centrā!17.05.2018

   Jauniete Lauma pirmdien, 21.maijā, jauniešu centrā organizēs dažādus interesantus un  aizraujošus eksperimentus. Ja vēlies izmēģināt neiespējamo, nāc pievienojies, eksperimentēsim kopā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Fotokonkurss "Dabas skati Vikipēdijā 2018"15.05.2018

Jau otro gadu pēc kārtas Latvijas Vikipēdijas kopiena organizē fotokonkursu "Dabas skati Vikipēdijā 2018". Šī konkursa mērķis ir popularizēt un dokumentēt Latvijas īpaši aizsargājamās dabas teritorijas, kā arī informēt jauniešus par brīvi licencētu mediju materiāli publicēšanu tīmeklī.

Konkurss sākās 1. maijā un noslēgsies 31. maija vakarā. Konkursa pirmā kārta notiks valstu līmenī vismaz 27 pasaules valstīs, bet šo konkursu labākie darbi iekļūs starptautiskajā kārtā.

Daba nemitīgi mainās — 2018. gadā nobruka Latvijas garākās zināmās alas — Dauģēnu Lielās alas — ieejas zāle, tādējādi samazinot alas garumu par aptuveni 10—15 metriem, tāpēc ir svarīgi dokumentēt dabas pieminekļu pašreizējo stāvokli, lai liecības par tiem paliktu arī nākamajām paaudzēm.

Vairāk informācija par konkursu pieejama šeit!

printēt

Tiek izsludināts konkurss "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019"15.05.2018

Tas brīdis ir pienācis, kad jau ceturto reizi izsludinām konkursu "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta" šoreiz meklējot 2019. gada titula saimnieci!

Vai Tavā pilsētā vai novadā ir aktīvi, radoši un mērķtiecīgi jaunieši un notiek aktīvs darbs ar jaunatni?? Ja atbilde ir jā, tad piesaki savu pašvaldību konkursam “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019”.

       Konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” (turpmāk – konkurss) mērķis ir noteikt vienu pašvaldību vai divu pašvaldību apvienību, kas 2019.gadā uzņemsies pildīt Latvijas Jauniešu galvaspilsētas lomu.

Vairāk par konkursu informācija pieejama šeit!

printēt

MJIC "Nagla" Eurodesk koordinatoru vadīts pasākums Tukumā14.05.2018

  7. maijā Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs “Nagla”  kā Eurodesk reģionālais koordinators Tukuma 3. pamatskolas 8. un 9. klašu skolēniem vadīja aktivitātes par  Eiropas Savienību, Erasmus+ mobilitātes iespējām jaunatnes jomā un izglītības jomā, informēja jauniešus par Eiropas brīvprātīgo darbu, studiju un darba iespējām Eiropas Savienības valstīs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Erasmus+ ciemiņi pie mums jauniešu centrā "Nagla"14.05.2018


Ceturtdien, 10.maijā pie mums Jauniešu centrā “Nagla” bija ciemiņi no Horvātijas,Polijas un Kandavas internātvidusskolas saistībā ar Erasmus + programmas aktivitātēm. Kopā mūs apciemoja 32 jaunieši un grupu līderi no Horvātijas, Polijas un Kandavas.

                Iepazīstinājām mūsu ciemiņus ar - Jauniešu centra telpām, rādījām prezentāciju un prezentējām par jauniešu centra darbību, aktivitātēm un aktuālajiem projektiem. Pēc prezentācijas viesiem piedāvājām cienastu, lai uzturētu možu garu,  un tad  visi kopā veidojām grāmatzīmes ar latviešu tautas rakstiem un simboliem, izskaidrojām to nozīmi ,lai ciemiņiem paliek piemiņa par Latvijā pavadīto laiku.  

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Aicinām piedalīties romu jauniešus trīs dienu praktiskā darbnīcā „SĀRE KHETENE”11.05.2018

Aicinām piedalīties aktīvo romu jaunieti-(šus) vecumā no 15.-25.  gadiem trīs dienu praktiskā darbnīcā „SĀRE KHETENE”, kas notiks  2018.gada no 6. līdz 8.jūnijam Rīgā, skaistajā viesu namā „Dubultmuiža”  (adrese: Rātsupītes ielā 10, Kleisti, Rīga, LV-1067). Par jaunieša  dalību pasākumā lūdzam informēt Kultūras ministrijas projekta „Latvijas  romu platforma II: dialogs, līdzdalība un savstarpēja mācīšanās”  asistentu Kasparu Arhipovu (Kaspars.Arhipovs@km.gov.lv, 67330342),  norādot jaunieša vārdu, uzvārdu un saziņas veidu (telefons, e-pasts).

Ar programmu var iepazīties šeit!

printēt

Baltā galdauta svētki jauniešu centrā!07.05.2018

Pagājušajā ceturtdienā mēs kopā ar jauniešiem svinējām Baltā galdauta svētkus. Šie svētki mums latviešiem ir ļoti svarīgi, jo Latvija otro reizi atguva neatkarību, tāpēc mēs jauniešiem bijām izdomājuši aktivitātes patriotiskās noskaņās.

Jaunieši kopā ar Aneti un Laumu katrs sev izveidoja grāmatzīmītes ar latviešu rakstu zīmēm. Vēl arī kopā rakstījām novēlējumus Latvijai, kurus pēc tam ielikām burciņā un aprakām zemē, lai pēc kāda laika atvērtu novēlējuma burciņu un atcerētos jauko pasākumu, kā arī palūkotu, vai novēlētais ir piepildījies.

Pēc kopīgajām aktivitātēm jaunieši kopā uzklāja galdu un ieturēja svētku maltīti par godu Latvijas neatkarībai!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)
<>


Jaunākās galerijas