Lasāmvielu izaicinājuma rezultāti25.05.2020

Lasāmvielu izaicinājums ir noslēdzies! Esam ieguvuši 7 grāmatu sarakstus, ko sagatavojuši Kandavas novada jaunieši tematikās: pagātne, nākotne, psiholoģija, biogrāfija, noziegums, ceļojums, bizness un karjera. printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

7 dienu lasāmvielu izaicinājums18.05.2020

Ja viens izaicinājums noslēdzies, otrs sākas! Šoreiz Kandavas novada jauniešiem izaicinājums veltīts lasāmvielai:  katru dienu publicē Instagram story, attiecīgās tēmas lasāmvielu, kas norādīta sarakstā. Apkopjot jauniešu publikācijas, tiks veidotas lasāmvielu  rekomendācijas. 

Dalies ar saviem favorītiem, ietagojot @jcnagla & @sviitra_paari!

Aktīvākajiem dalībniekiem, kā jau ierasts - pārsteigums!

(klikšķini uz attēla, lai atvērtu to lielāku!)

printēt

10 dienu kino izaicinājuma rezultāti15.05.2020

Desmit dienu kino izaicinājums noslēdzies, kuru izturēja 13 dalībnieki! (arī šī izaicinājuma gaita saglabāta @jcnagla Instagram story highlights!)

Kopā izaicinājumā piedalījušies 15 dalībnieki - Kandavas novada jaunieši un tika ieteiktas 116 dažādas filmas un seriāli. Iepazīsties ar kino sarakstu bilžu galerijā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Iespējas MJIC ''Nagla''14.05.2020

Atgādinājums visiem esošajiem un topošajiem apmeklētājiem (arī neklātienes) par iespējām Kandavas multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā ''Nagla''.

Vēlies pilnveidot sevi? Vēlies gūt pieredzi projektu rakstīšanā vai pat vadībā? Vēlies vienkārši radoši izpausties? Vēlies uzspēlēt ping-pongu? Varbūt vēlies realizēt kādu svaigu ideju? Tu zini, kur griezties! Adrese nemainīga - Kandava, Zīļu iela 2. Neklātienē - 

(klikšķini uz attēla, lai tas atvērtos lielāks!)

printēt

Iespēja piedalīties konkursos! PAPILDINĀTS!29.05.2020

Sakarā ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu līdz 2020. gada 9. jūnijam ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību un to, ka MJIC ''Nagla'' apmeklētājiem ir slēgts, piedāvājam lietderīgi un saturīgi pavadīt laiku mājās, piedaloties konkursos! 

Klikšķini ŠEIT!, lai iepazītos ar konkursiem! 

Informācija atjaunota 29.05.2020.

printēt

Jaunatnes jomas aktualitātes un idejas 05.06.2020

MJIC “Nagla” aicina lietderīgi un saturīgi pavadīt laiku mājās

Kārtības spēle jauniešiem, kuri uzsāk dzīvi ārpus mājām un jūtas apjukuši no jaunajiem pienākumiem un svešās vides. Tas būs īpaši palīdzoši gadījumos, ja jaunietis dzīvo kopmītnēs vai īrē dzīvokli, un kārības uzturēšanas izaicinājumi ir citiem.

Veselīgas darba dienas bingonezaudējot mundrumu pašizolācijas laikā. 

Idejas garlaicības novēršanai

Idejas dinamiskai pauzei un aktīvās pauzes metamais kauliņš, ieturot pauzi starp veicamajiem darbiem.

Lieliskas idejas pastaigām parkā, pie jūras, mežā.

printēt

Digitālais darbs ar jauniešiem Kandavas novadā06.05.2020

Līdz ar ārkārtas situācijas sākšanos 13.martā ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, arī Kandavas Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs “Nagla” uzreiz bez vilcināšanās uzsāka digitālo jaunatnes darbu, turpinot jauniešiem piedāvāt saturīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas. Mūsu darbu pamanīja gan citu novadu kolēģi jaunatnes jomā, gan pāraugošās institūcijas valsts mērogā. Piemēram, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra mūs aicināja piedalīties vebinārā, kurā online piedalījās vēl vismaz 50 dalībnieki, lai uzklausītu mūsu pieredzi digitālā darbā ar jauniešiem novadā. Tādēļ vēlamies arī mūsu novadniekiem pastāstīt, ka mums viss notiek, nekas nav apstājies.

printēt Lasīt visu ziņu
<>


Jaunākās galerijas