JC "Nagla" mēneša plāns - Februāris 201801.02.2018

Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvas centra „Nagla”

2018.gada Februāra plāns: Skatīt šeit!

Sagatavoja: Ieva Ozoliņa, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja

printēt

Frizieru meistarklase jauniešiem!

29.01.2018 16:00 - 18:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Kandavas jauniešu centrs "Nagla" aicina jauniešus uz pirmo frizieru meistarklasi š.g. 29.janvārī plkst.16:00! Meistarklasi vadīs jauniete Zane, kura apgūst friziera arodu un labprāt dalītos ar savām zināšanām un prasmēm! Uz pirmo tikšanos līdzi jāņem blociņš, rakstāmais un vēlme kaut ko darīt! :) Tiekamies!

Forums jauniešiem "Es esmu internetā! Es piedalos!"29.01.2018

Drošāka interneta centrs aicina 9.-12. klašu skolēnus piedalīties jauniešu forumā "Es esmu internetā! Es piedalos!", kas notiks 6.februārī no plkst. 11.00-15.00, Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Mūkusalas ielā 3. Forumā ar jauniešiem un ekspertiem diskutēsim par jauniešu spēju kritiski izvērtēt informāciju, piedaloties internetā notiekošajās aktivitātēs, radot un daloties ar interneta saturu. Vai jaunieši paļaujas uz savu viedokli, vai tomēr ietekmējas no slavenību un citu lietotāju paustās informācijas? PROGRAMMA ŠEIT

 Aicinām skolēnus un pedagogus laikus reģistrēties forumam saitē ej.uz/DID2018_forums, jo vietu skaits ir ierobežots!

 FORUMA TIEŠRAIDE INTERNETĀ NO PLKST. 11.00-13.00 DROSSINTERNETS.LV MĀJAS LAPĀ.

printēt

Dāvanu maisiņi gatavi!25.01.2018

Šo trešdien, 24.janvārī, jauniešu centrā "Nagla" virmoja radoša gaisotne, jo bērni un jaunieši mācījās iesaiņot dāvanas, apguva, kā dāvanas iesaiņot flisēšanas tehnikā, iemācījās no krepapīra izgatavot dāvanu maisiņus, kā arī apguva dāvanu maisiņu locīšanas tehniku no papīra un, kā skaisti iesaiņot dāvināšanai puķes, kas aug puķpodos. Nodarbību vadīja jauniete Tekla, kura ir apguvusi dāvanu saiņošanas prasmes floristikas kursos Rīgā, un vēlējās padalīties ar savām zināšanām un prasmēm ar citiem. 

 Apskatot galeriju, vari redzēt, kā mums gāja!

 Ja vēlies radoši darboties un iemācīties jaunas prasmes, droši nāc un  pievienojies katru trešdienu un ceturtdienu no plkst.15:00 Radošajā mākslas pulciņā jauniešu centrā "Nagla"!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Dāvanu maisiņu un dāvanu iesaiņošanas meistardarbnīca

24.01.2018 15:00 - 18:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Kandavas jauniešu centrs "Nagla" aicina bērnu un jauniešus uz dāvanu maisiņu un dāvanu saiņošanas meistardarbnīcu š.g. 24.janvārī plkst.15:00. Nodarbību vadīs jauniete Tekla. Nepieciešamie materiāli būs pieejami. Dalība - protams bezmaksas! :)

Strukturētā Dialoga VI cikla Nacionālā konference24.01.2018

2018. gadā 15.-16. februārī Latvijas jauniešu galvaspilsētā – Madonas novadā – notiks Strukturētā dialoga VI cikla Nacionālā konference, kuru organizē Latvijas Jaunatnes padome sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību.

Konferences mērķis ir veicināt dialogu starp jauniešiem un politikas veidotājiem un īstenotājiem jauniešiem aktuālos jautājumos. Balstoties uz Strukturētā dialoga VI cikla pasākumu rezultātiem, konferences laikā tiks veidotas nacionāla un Eiropas līmeņa rekomendācijas par VI cikla tēmu – “Jaunieši Eiropā: kas tālāk?”

Vairāk informācija par konferenci pieejama raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Filmu vakars jauniešu centrā "Nagla"

19.01.2018 16:00 - 19:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Jaunietes Amina un Zita aicina Kandavas bērnu un jauniešus uz filmu vakaru "Mistera Bīna brīvdienas" piektdienā 19. janvārī plkst. 16:00 jauniešu centra zālē.

Līdzi jāņem draugi un labs noskaņojums, bet par filmu un našķiem parūpēsimies mēs! Tiekamies! :)

<>


Jaunākās galerijas