Mobils jaunatnes darbs Kandavas novadā

13.11.2017 17:00 - 29.11.2017 - 19:00

Aicinām Kandavas novada jauniešus uz Jauniešu centra "Nagla" izbraukuma pasākumiem novembrī:

13.novembrī plkst.17:00 Zantes kultūras namā

22. novembrī plkst.17:00 Zemītes kultūras namā

23. novembrī plkst.17:00 Vānes pamatskolā

24. novembrī plkst.15:30 Cēres bliblotēkā

29.novembrī plkst.18:00 Matkules kultūras namā

Pasākumā aicināti piedalīties jaunieši 13-25 gadu vecumā! :)

Pasākumā būs dažādas neformālās izglītības aktivitātes un spēles, filmu vakars, mini-keksiņu cepšana un iepazīsimies ar aktuālu informāciju jaunatnes jomā. Uz tikšanos!

Mārtiņdiena! :)13.11.2017

Piektdien mēs svinējām Mārtiņdienu! Veidojām Mārtiņgaili no dabas materiāliem un vārījām gardu Mārtiņgaiļa zupu! Ārā bija ļoti labs laiks, lai piektdienas pēcpusdienu pavadītu svaigā gaisā kopā - draugu pulkā! Skati bildes, cik garda zupa un cik krāsains Mārtiņgailis mums sanāca! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Zīmējumu konkurss skolēniem 2018. gada kalendāra izveidei!08.11.2017

Jau septīto gadu atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra” rīko skolēnu zīmējumu konkursu, kura noslēgumā no labākajiem un tēmai atbilstošākajiem zīmējumiem veido sienas pārliekamo kalendāru. Zīmējumus skolēni vēl par paspēt iesniegt līdz 15. novembrim. Kandavas tematika - Marts! Lasi informāciju par konkursu tālāk...

printēt Lasīt visu ziņu

Līdz 9. novembrim turpinās skolu mediju konkurss "Medijplēsis"01.11.2017

Turpinās pieteikšanās "Avantis" skolu konkursam "Medijplēsis". Konkursā var piedalīties 9.-12.klašu skolēnu izveidota 4 cilvēku komanda, kas savā skolā veido mediju saturu (raksta skolas avīzei/ fotografē / filmē / uztur sociālos tīklus/ u.tml.)

Radošākajām un aktīvākajām skolu komandām būs unikāla iespēja piedalīties 2 dienu izglītojošā tūrē Baltijas Filmu un mediju skolā Tallinā, bet pati spēcīgākā skolu mediju komanda balvā saņems Māras Upmanes-Holšteines un Jura Kalniša (grupa "Astro'n'out") akustisko koncertu savā skolā! 

Lasi informāciju raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Hellovīna ballīte! Buuuuuu! :)31.10.2017

 Oktobra beigās visu pasauli pārņem Hellovīna bums! Arī mēs izdomājām noorganizēt Hellovīna ballīti jauniešu centrā! Mēs pārģērbāmies jocīgās un pat briesmīgās maskās, spēlējām dažādas spēles, ēdām veselīgus našķus (augļus un dārzeņus) un nedaudz uzdejojām! Mums izdevās pārvērst parastu otrdienu pavisam neparastā dienā! Kopā bijām gan mazi, gan lieli! Mums gāja jautri! :)

Noteikti apskati bilžu galeriju, kā mums ir gājis! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (30)

Mobils jaunatnes darbs Zantē :)31.10.2017

Darba nedēļu esam sākuši ar mobilu jaunatnes darbu Zantē! :) Zantes jaunieši jau kārtējo reizi parāda, ka ir aktīvākais pagasts, jo jau kārtējā tikšanās ar rekordlielu jauniešu skaitu, malači! Sākumā mēs iepazināmies un pārvarējām komunikācijas barjeru, tad ķērāmies klāt nopietnam darbam par jaunatnes informācijas mēdijiem, jaunatnes darba nozīmību un kopīgi diskutējām! Pēc tam ķērāmies klāt pasākuma nenopietnajai daļai - jautro un gardo sviestmaižu gatavošanai! Mums ļoti patika pasākums un vienojāmies, ka nākamreiz tiksimies 13.novembrī plkst.17:00 Zantes kultūras nama virtuvītē, kur cepsim keksiņus, iepazīsimies ar Award programmu un skatīsimies iedvesmojošas jauniešu filmiņas! Uz drīzu tikšanos! :) Noteikti apskati bilžu galeriju, kā mums ir gājis!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (40)

JC "Nagla" mēneša plāns - Novembris 201731.10.2017

Kandavas novada Izglītības pārvaldes struktūrvienības

Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvas centra „Nagla”

2017.gada Novembra plāns: Skatīt šeit!

Sagatavoja: Ieva Ozoliņa, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja

printēt
<>


Jaunākās galerijas