Septembris ir noslēdzies! Kas jauns mobilā jaunatnes darbā?01.10.2018

Pēc augusta apmācībām Kandavas novada pagastu jauniešiem septembrī vajadzēja organizēt savus pirmos pasākumus! To izdarīja tikai divu pagastu jaunieši - Zantes un Vānes pagastos!

10. septembrī - Zantes pagastā jaunietes Marta un Kristīne noorganizēja picu cepšanas nodarbību, bet Vānes pagasta jaunietes Enija, Monta un Laima noorganizēja kino vakaru!

Paldies Zantes kultūras namam un Vānes pamatskolai par atbalstu un palīdzību jauniešiem! ļoti novērtējam to! Un ceram, ka arī citu pagastu jaunieši kļūs aktīvāki un īstenos savas iniciatīvas foršos jauniešu pasākumos! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Jaunieti, izmanto iespēju!!! Aicina iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektus mācību motivācijas palielināšanai01.10.2018

Kandavas novada dome aicina jauniešu organizācijas iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus. Projektu fokuss – skolēni ar risku nepabeigt skolu, viņu mācību motivācijas palielināšana un aktīvas līdzdalības veicināšana ikdienas dzīvē. Projektu konkurss notiek Eiropas Sociālā fonda projekta “PuMPuRS”* ietvaros. Konkursa ietvaros iespējams iegūt 4600 eiro savas idejas īstenošanai. Pretendenti savus pieteikumus var iesniegt līdz 2018. gada 18. oktobrim.

Vairāk info šeit!

printēt

Jaunieti, piedalies! Izsludina talku- konkursu “Čaklākais zīļu vācējs Kandavas novadā 2018”01.10.2018

Kandavas novada Kultūras un sporta pārvalde izsludina talku – konkursu “Čaklākais zīļu vācējs Kandavas novadā 2018”. Konkurss notiek no 2018. gada 20.septembra līdz 20.oktobrim.

Konkursā piedalīties un pretendēt uz balvu saņemšanu no konkursa balvu fonda var Kandavas novada izglītības iestādes. Citas pašvaldības iestādes, uzņēmumi, organizācijas un privātpersonas var piedalīties, saņemot Pateicības rakstu.

Konkursa mērķis ir Kandavas novada tēla popularizēšana, ekoloģiski tīra vietēja produkta radīšana, vides un dabas objektu sakopšana novada teritorijā, kā arī dažādu paaudžu, profesiju un interešu pārstāvju sadarbības veicināšana un bērnu un jaunatnes patriotiskā audzināšana, iesaistoties sava novada kultūrvides veidošanā.

Talkas- konkursa uzvarētāji tiks paziņoti un apbalvoti Kafijas un tējas svētku laikā Kandavas kultūras namā 2018.gada 27.oktobrī.

Vairāk info šeit!

printēt

Septembra jampadracis jauniešu centrā! Tik daudz ko esam paspējuši izdarīt!01.10.2018

Septembrī jauniešu centrā ir bijis īsts jampadracis! Mūsu mīļā jaunatnes darbiniece ir devusies uz jaunu darbiņu, taču ar septembra visu mums ir divas jaunas, aktīvas un superīgas jaunatnes darbinieces - Laura Kristīne un Anete! Tā pat esam paveikuši tik daudz ko!

Lasi raksta turpinājumu ar visiem mūsu notikumiem un noteikti apskati bilžu galeriju! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

JC "Nagla" mēneša plāns - Oktobris 201828.09.2018

Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvas centra „Nagla”

2018.gada Oktobra plāns: ŠEIT!

Sagatavoja: Ieva Ozoliņa, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja

printēt

Pilsētvides spēle jauniešiem – "Time to move – iekustinām Rīgas centru!"24.09.2018

3. oktobrī plkst. 14:00 jaunieši no 16 līdz 30 gadu vecumam tiek aicināti piedalīties interaktīvā "Eurodesk" pilsētvides spēlē "Time to move – iekustinām Rīgas centru!".

Orientēšanās galvaspilsētas ielās būs veltīta jauniešu mobilitātei Eiropā, ar atraktīvu un aizraujošu uzdevumu palīdzību stāstot par plašajām jauniešu iespējām Eiropā. Spēles laikā jauniešiem būs iespēja ne tikai pierādīt savu atraktivitāti, bet arī paviesoties dažādās organizācijās, kas saistītas ar Eiropas tematiku un jauniešiem.

Lai piedalītos spēlē, sava komanda 3-4 dalībnieku sastāvā jāpiesaka līdz 1. oktobrim, reģistrējoties tiešsaistē. Reģistrēties pasākumam var arī individuāli, pievienojoties atvērtajai komandai.

Vairāk info TE!

printēt
<>


Jaunākās galerijas