Jaunumi

Jūnijs - atsākot klātienes darbu

01.07.2020

c3717d64_9e4a_40c8_ba50_202d155ee047.jpgNo pirmā jūnija apmeklētājiem esam vēruši MJIC ‘’Nagla’’ durvis vaļā, jo esam atsākuši darbu klātienē. Kā mums ir pagājis pirmais klātienes mēnesis pēc teju 3 mēnešu attālināta darba – lasi raksta turpinājumā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

MJIC "Nagla" mēneša plāns - Jūlijs 2020

01.07.2020

Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Nagla”

2020.gada jūlija plāns: ŠEIT!

Sagatavoja: Laura Kristīne Melne, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" jaunatnes darbiniece.

Apstiprināja: Ieva Ozoliņa, Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja.

printēt

Kandavas novada jaunieši izmēģina bezatkritumu dzīvesveidu

09.06.2020

zj.jpg12 skolēnu komandas no visas Latvijas pateikušas atkritumiem “Nē”, izmēģinot ieviest bezatkritumu dzīvesveidu. To vidū ir arī Kandavas multifunkcinonālais jauniešu incitatīvu centrs «Nagla» komanda.

printēt Lasīt visu ziņu

Izmaiņas MJIC ''Nagla'' darbalaikā

10.06.2020

kandavas_mjic__nagla.jpgSākot ar 10.jūniju Kandavas Mutifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla" ver vaļā durvis apmeklētājiem vasaras ierastajā darbalaikā, joprojām ievērojot epidemioloģiskās drošības nosacījumus.

Katru darba dienu plkst. 10:00-17:00 jauniešu centrā tiek organizētas brīvā laika aktivitātes saskaņā ar mēneša plānu. Taču joprojām jauniešu centra apmeklētajiem būs jārēķinās ar koplietošanas telpu un inventāra lietošanas ierobežojumiem, jāievēro 2m distance, jālieto elpceļu aizsarglīdzekļi (piemēram - sejas maskas) un rūpīgi jāseko līdzi savai higiēnai.

printēt

Maijs - joprojām attālināts darbs ar jaunatni

31.05.2020

bfd2c264_150a_4c06_8c14_d72b96484af1.jpgVēl viens mēnesis atkal paskrējis, veicot attālinātu jaunatnes darbu. Nu jau var sākt just jauniešu, un arī pašu darbinieku enerģijas izsīkumu no jaunajiem pienākumiem. Mēnesis ir bijis ražīgs, to noliegt nevaram, taču jāatzīst, ka arī visai nogurdinošs. Lasi raksta turpinājumu, lai uzzinātu maijā paveikto!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Rezultāti aktivitātei "Attālinātā līdzdalība Eurodesk"

03.06.2020

whatsapp_image_2020_06_03_at_15_59_08.jpgŠī gada 29.-31. maijā Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" rīkotajā Eurodesk pasākumā "Attālinātā līdzdalība Eurodesk" 8 Kandavas novada jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem izmantoja iespēju piedalīties patstāvīgi un attālināti, līdzdarbojoties izzinošā aktivitātē no mājām. Jaunieši pildīja dažādus uzdevumus: fotogrāfēja tematiskās bildes, veidoja kompozīcijas, atbildēja uz jautājumiem par Eiropu, Eurodesk tīklu, Eiropas Solidaritātes korpusa un Erasmus+ programmu iespējām, gatavoja eiropiešu tradicionālos ēdienus, iepazinās ar jauniešu mobilitātes iespējām Eiropā. Varam uzslavēt Selīnu par visprecīzākajām atbildēm, taču Laimu un Beāti par skaisti noformētiem attēliem. Katrs aktivitātes dalībnieks bija centies, tādēļ esam sagatavojuši veicināšanas balviņas visiem 8 jauniešiem. 

Raksta galerijā vari apskatīt jauniešu četrrindes par Erasmus+ programmu un uzdevumus, kuru veica jaunieši.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Outfit of the day izaicinājuma rezulāti

01.06.2020

outfit_of_the_day_aktivakie_dalibnieki.jpgSeptiņu dienu Outfit of the day izaicinājums noslēdzies! Kopumā astoņi jaunieši vismaz vienu reizi ievietoja savu apģērba komplektu, piedaloties izaicinājumā. Taču tikai puse jeb četri jaunieši izturēja visas septiņas izaicinājuma dienas, kļūstot par aktīvākajiem izaicinājuma dalībniekiem! 
Sveicam @elizabetaheinsone @mazaa.evitina @_laimab_16_ @send.ija un aicinam sazināties ar mums par balviņas saņemšanu! 


Jauniešu tematiskās apģērbu izvēles apskatāmas izaicinājuma Instagram Story highlights! 

printēt
facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas