MJIC "Nagla" aktivitātes jūlija 4.nedēļā20.07.2018

No 23.jūlija līdz 27.jūlijam jauniešu centrā jauniešiem un bērniem paredzētas tematiskās aktivitātes katrai dienai. Pirmdienā - spēļu dienā, norisināsies galda spēļu turnīrs, kurā noskaidrosim labāko galda spēļu spēlētāju. Otrdienā, radošajā dienā, gatavosim skaistus sienas dekorus no papīra, sporta dienā, trešdienā, dažādas sportiskas aktivitātes laukumā pie skeitparka. Ceturtdienā, kā ierasts, mācīsimies pagatavot dažādus ēdienus, šajā ceturtdienā - saldās maizītes dažādās variācijās. Un nedēļu noslēgsim ar kino dienu, kurā tiks demonstrēta komēdija.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Jūlija trešā nedēļa MJIC "Nagla" aktīvi aizvadīta20.07.2018

     Šī karstā jūlija nedēļa jauniešu centrā aizritēja ļoti darbīgā, sportiskā un radošā atmosfērā. Pirmdien, spēļu dienā, jaunieši un bērni kopā ar jaunieti Aneti spēlēja sajūtu spēli, kuras laikā dalībniekiem aizsietām acīm vajadzēja nosaukt, kas tas ir par priekšmetu,  kuru dalībnieks ir vai nu pagaršojis vai sataustījis. Otrdienā, radošajā dienā, gājām plenērā – zīmējām dabā dabas objektus, kā arī šuvām kokvilnas maisiņus un atsākām siet jauniešu centra atpūtas zonā paredzēto paklāju, trešdienā, sportiskajā dienā, jaunieši un bērni kopā ar jaunieti Aneti piedalījās jautrajās stafetēs un spēlēja futbolu, kā arī šajā ogu laikā vārījām ērkšķogu un banānu ievārījumu. Ceturtdienā mācījāmies gatavot makaronus ar Boloņas mērci un piektdienā skatījāmies šausmu filmu.

  Kā mums šajā nedēļā gāja, vari apskatīt bilžu galerijā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Sākusies balsošana par konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” finālistiem! BALSO!!!16.07.2018

Zini, kuras ir trīs aktīvākās darbā ar jaunatni pašvaldības 2019? Kuras ir tās, kas ir gatavs cīnīties par titulu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019”? Skaties video un balso par savu favorītu! Vai tā būs Rīgas vai Daugavpils pilsēta, vai varbūt Ikšķiles un Olaines novada apvienība! Izdari savu izvēli un nobalso līdz 21. jūlijam! Balsojumu ir iespējams veikt mājas lapā šeit vienu reizi 24 stundu laikā.

Vairāk info par konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” skati šeit!

BALSO!

printēt

Radošās dienas MJIC "Nagla"13.07.2018

Katra mēneša otrdiena jauniešu centrā tiek pavadīta radošā gaisotnē. Katru otrdienu bērni un jaunieši apgūst jaunas prasmes un zināšanas radošajās nodarbībās – apguvām uzstādījuma zīmēšanu un ēnošanu ar zīmuli, kā arī devāmies plenērā, lai zīmētu Kandavas ainavas.

   Nākamajā otrdienā arī dosimies plenērā, lai zīmētu dabas skatus netālu no Kandavas jauniešu centra. Turpmākajās reizēs arī  būs iespēja apgūt jaunas, radošas idejas, lai iemācītos, ko jaunu un oriģinālu radošajās nodarbībās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Ēdienu gatavošanas nodarbība "Plānās pankūkas"13.07.2018

Šodien – gardajā dienā, jaunieši mācījās gatavot pankūku mīklu, kā arī cept plānās pankūkas. Jaunieši apguva jaunas prasmes – pagatavot pankūku mīklu un pankūku cepšanu, pēc tam katrs varēja izmēģināt pankūku cepšanu. Liela daļa jauniešu to darīja pirmo reizi, līdz ar to process bija interesants un aizraujošs!

  Nākamajā ceturtdienā mācīsimies pagatavot pastu ar Boloņas mērci.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

MJIC "Nagla" aktivitātes jūlija 3.nedēļā13.07.2018

Jūlija trešās nedēļas aktivitātes jauniešu centrā "Nagla". 

Pirmdienā - spēļu dienā, kopā ar jaunieti Aneti tiks spēlēta spēle "Sajūtas", otrdienā - radošajā dienā, iesim plenērā, lai mācītos zīmēt dabā, dabas skatus un ainavas, trešdienā, jauniete Anete organizē jautrās stafetes laukumā blakus skeitparkam. Kā ierasts, ceturtdienā - gardajā dienā, gatavosim kādu gardu ēdienu - un šoreiz tā būs pasta ar Boloņas mērci, piektdienā baudīsim kino - šoreiz,  šausmu filmu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Aicinām Kandavas novada jauniešus kļūt par JC “Nagla” vēstnešiem!12.07.2018

   Jauniešu centrs “Nagla” aicina atsaukties brīvprātīgos jauniešus no Cēres, Matkules, Zemītes, Zantes un Vānes pagastiem, lai kļūtu par  jauniešu centra “Nagla” vēstnešiem katrā pagastā, lai kopā aktivizētu jaunatnes darbu Kandavas novadā.

   Jauniešu centra “Nagla” vēstnešiem tiks noorganizētas kvalitatīvas apmācības un pirmās palīdzības kaste jaunatnes darbā, lai organizētu dažādas aktivitātes Kandavas novada jauniešiem.

   Lai pieteiktos par jauniešu centra “Nagla” vēstnesi, Tev ir jāsūta pieteikums uz jauniešu centra “Nagla” e-pastu: jcnagla@inbox.lv  – kontaktinformāciju un nelielu aprakstiņu, kāpēc vēlies kļūt par vēstnesi.

(Klikšķini uz attēla un palielini afišu!)

Kandavas MJIC “Nagla” vēstneši – labā roka mobilā jaunatnes darbā ir Kandavas novada domes un Kandavas MJIC "Nagla" kopīgs projekts. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

  


printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)
<>


Jaunākās galerijas