Pogrammas AWARD dalībnieki tiekas ar Veseksas grāfu princi Edvardu19.12.2016

 Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā princis Edvards tikās ar 60 programmas Award jauniešiem no Aksnīstes, Anneniekiem, Auces, Jaunjelgavas, Lejasciema, Rēzeknes, Salaspils, Skrīveriem ,Taurupes. Kā arī ar jaunietēm no Kandavas - Dārtu Kamparzāli, Danuti Elerti, Viktoriju Selezenu, Valēriju Kuzmicku un programmas AWARD vadītāju Janu Kašlaju. Ar lielu interesi princis izvaicāja klātesošos par sasniegumiem programmas ietvaros, aktīvi interesējās par lielākajiem izaicinājumiem un ieguvumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Jaunietes no Kandavas saņēmušas bronzas The Duke of Edinburgh’s International Award19.12.2016

2016.gada 12.novembrī, laikā, kad visa Latvija dzīvoja Valsts svētku noskaņās, Rīgas Latviešu biedrības nama Baltajā zālē tika svinēti svētki par godu jauniešu apņēmībai un pašizaugsmei.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

JC "Naglā" leļļu šūšanas pulciņš05.12.2016

JC "Naglā" darbu atsāk leļļu šūšanas pulciņš. Visi, kuriem interesē šūšana, modelēšana, rokdarbi  un radoši pavadīt savu brīvo laiku- turpinām uzņemt dalībniekus. Visi interesenti laipni gaidīti pirmajā nodarbībā šo ceturtdien, 8.decembrī, plkst. 16:45

printēt

“Cherry on the cake – increase the visbility of your youth exchange” apmācības Melnkalnē26.11.2016

         Šāda veida apmācības notika jau trešo reizi, šogad tās norisinājās Melnkalnē no 2016. gada 21. līdz 25. novembrim, kurās Kandavas jauniešu multifunkcionālo iniciatīvu centru “Nagla” pārstāvēja Linda Tarasova.

      Lai veicinātu Jauniešu apmaiņas projektu ietekmi, apmācību uzsvars tika vērsts uz redzamības aspektiem, kā arī rezultātu izplatīšanu un izmantošanu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Ciemos pie Skrundas jauniešiem08.11.2016

Šī gada 4.novembrī, mēs, pieci Kandavas novada jaunieši: Sāra Dūniņa, Alise Fjodorova, Edijs Ulmanis, Kārlis Šteinbergs un Dana Dreslere, devāmies pieredzes apmaiņā uz Skrundas novada multifunkcionālo jaunatnes iniciatīvu centru, lai dalītos savā pieredzē un, lai dotu un iegūtu vērtīgus un noderīgus padomus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Nacionālais forums „NEFORMĀLS un ATZĪTS” Par neformālajā izglītībā iegūto kompetenču atzīšanu un pielietojumu darba tirgū01.11.2016

Nacionālais forums notiks 2016. gada 9.-10. novembrī viesnīcā SemaraH Hotel Lielupe Bulduru prospektā 64/68, Jūrmalā. Pieteikšanās aizpildot pieteikuma anketu elektroniski līdz 3.novembrim https://goo.gl/rWGVgm. Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 4. novembrim.

Nacionālā foruma mērķis ir veicināt diskusiju par nākamajiem soļiem neformālās izglītības atzīšanai Latvijā. Forumā tiks diskutēts, kā veicināt izpratni par jaunatnes darba lomu jauniešu kompetenču attīstīšanā un meklēti risinājumi, kā attīstīt starpnozaru sadarbību, lai sekmētu neformālajā izglītībā iegūto kompetenču atpazīstamību un pielietojumu darba tirgū. 

Forumā piedalīsies 250 jaunatnes darbinieki (no pašvaldībām, NVO u.c.), izglītības iestāžu un pašvaldību pārstāvji, uzņēmumu pārstāvji un jaunieši.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Apmācības par Erasmus Jauniešu apmaiņas (K1) projektu sagatavošanu „Projektu darbnīca”01.11.2016

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina pieteikties apmācībām par Erasmus+ jauniešu apmaiņas (K1) projektu sagatavošanu, kuras notiks no 2016.gada 18. līdz 20.novembrim viesu namā „Turbas”, Ikšķiles novadā.

 

Pieteikšanās elektroniski, aizpildot anketu līdz 2016. gada 12.novembrim: http://ejuz.lv/projektudarbnica Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016. gada 14.novembrim.

printēt Lasīt visu ziņu
<>


Jaunākās galerijas