Nacionālais forums „NEFORMĀLS un ATZĪTS” Par neformālajā izglītībā iegūto kompetenču atzīšanu un pielietojumu darba tirgū01.11.2016

Nacionālais forums notiks 2016. gada 9.-10. novembrī viesnīcā SemaraH Hotel Lielupe Bulduru prospektā 64/68, Jūrmalā. Pieteikšanās aizpildot pieteikuma anketu elektroniski līdz 3.novembrim https://goo.gl/rWGVgm. Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 4. novembrim.

Nacionālā foruma mērķis ir veicināt diskusiju par nākamajiem soļiem neformālās izglītības atzīšanai Latvijā. Forumā tiks diskutēts, kā veicināt izpratni par jaunatnes darba lomu jauniešu kompetenču attīstīšanā un meklēti risinājumi, kā attīstīt starpnozaru sadarbību, lai sekmētu neformālajā izglītībā iegūto kompetenču atpazīstamību un pielietojumu darba tirgū. 

Forumā piedalīsies 250 jaunatnes darbinieki (no pašvaldībām, NVO u.c.), izglītības iestāžu un pašvaldību pārstāvji, uzņēmumu pārstāvji un jaunieši.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Apmācības par Erasmus Jauniešu apmaiņas (K1) projektu sagatavošanu „Projektu darbnīca”01.11.2016

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina pieteikties apmācībām par Erasmus+ jauniešu apmaiņas (K1) projektu sagatavošanu, kuras notiks no 2016.gada 18. līdz 20.novembrim viesu namā „Turbas”, Ikšķiles novadā.

 

Pieteikšanās elektroniski, aizpildot anketu līdz 2016. gada 12.novembrim: http://ejuz.lv/projektudarbnica Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016. gada 14.novembrim.

printēt Lasīt visu ziņu

Halloween tuvojas28.10.2016

JC "Nagla" arī gatavojas Visu Svēto dienai. Šodien tapa trīs šaušelīgi, briesmīgi ķirbīši, kuri baidīs garāmgājējus un Naglas apmeklētājus!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Ķirbju pankūkas - Ņam ņam ņam.....28.10.2016

                                                                                                                                                                                                                                       Rudentiņš bagāts vīrs......., kad ķirbju raža novākta un Visu Svēto nakts tuvojas, tad jauniešu centrā sāk smaržot pēc pankūkām un siltas tējas, jo bērni un jaunieši gatavo ķirbju pankūkas. Tās izdevās ļoti, ļoti gardas. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

JC "Naglā" dziedošā pēcpusdiena25.10.2016

25.oktobrī JC "Nagla" notika dziedošā pēcpusdiena, kurā jebkurš bērns vai jaunietis varēja demonstrēt gan savas dziedāšanas prasmes, gan dejošanas, būtībā radoši izpaust sevi uz skatuves auditorijas priekšā. 
Katra radošā izpausme dziedošās pēcpusdienas izskaņā tika atalgota ar saldumiem un gardu tēju aukstā rudens vakarā.
Paldies, dalībniekiem par uzdrīkstēšanos un sava talanta atspoguļošanu plašākai auditorijai!
printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

JC "Nagla" darba laiks skolēnu brīvlaika nedēļā24.10.2016

P    12:00 - 19:00

O    11:00 - 18:00

T     11:00 - 18:00

C     11:00 - 18:00

Pk  11:00 - 18:00

printēt

Studiju vizīte Šveicē, Ženēvā24.10.2016

    Jāsaka liels PALDIES studiju vizītes organizatoriem Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatorei Ditai Usārei un Vitai Vodinskai, kā arī Šveices organizācijai Euphoria par lielisko iespēju iepazīties ar dažādu Juniešu centru darbību Ženēvā, kā arī iepazīties ar lieliskiem jaunatnes darbiniekiem un jauniešu centru vadītājiem no visas Latvijas reģioniem. Šī bija lieliska iespēja gūt jaunu un citādu pieredzi gan par jauniešu centru darbību Šveicē, gan Latvijā. Ir iegūtas daudz un dažādas idejas, kā arī virzieni, lai uzlabotu un dažādotu jauniešu centra darbību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)
<>


Jaunākās galerijas