Ķirbju pankūkas - Ņam ņam ņam.....28.10.2016

                                                                                                                                                                                                                                       Rudentiņš bagāts vīrs......., kad ķirbju raža novākta un Visu Svēto nakts tuvojas, tad jauniešu centrā sāk smaržot pēc pankūkām un siltas tējas, jo bērni un jaunieši gatavo ķirbju pankūkas. Tās izdevās ļoti, ļoti gardas. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

JC "Naglā" dziedošā pēcpusdiena25.10.2016

25.oktobrī JC "Nagla" notika dziedošā pēcpusdiena, kurā jebkurš bērns vai jaunietis varēja demonstrēt gan savas dziedāšanas prasmes, gan dejošanas, būtībā radoši izpaust sevi uz skatuves auditorijas priekšā. 
Katra radošā izpausme dziedošās pēcpusdienas izskaņā tika atalgota ar saldumiem un gardu tēju aukstā rudens vakarā.
Paldies, dalībniekiem par uzdrīkstēšanos un sava talanta atspoguļošanu plašākai auditorijai!
printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

JC "Nagla" darba laiks skolēnu brīvlaika nedēļā24.10.2016

P    12:00 - 19:00

O    11:00 - 18:00

T     11:00 - 18:00

C     11:00 - 18:00

Pk  11:00 - 18:00

printēt

Studiju vizīte Šveicē, Ženēvā24.10.2016

    Jāsaka liels PALDIES studiju vizītes organizatoriem Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatorei Ditai Usārei un Vitai Vodinskai, kā arī Šveices organizācijai Euphoria par lielisko iespēju iepazīties ar dažādu Juniešu centru darbību Ženēvā, kā arī iepazīties ar lieliskiem jaunatnes darbiniekiem un jauniešu centru vadītājiem no visas Latvijas reģioniem. Šī bija lieliska iespēja gūt jaunu un citādu pieredzi gan par jauniešu centru darbību Šveicē, gan Latvijā. Ir iegūtas daudz un dažādas idejas, kā arī virzieni, lai uzlabotu un dažādotu jauniešu centra darbību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Erasmus Baltic Youth Exchange Project “Quo vadis Europe” piedzīvojums noslēdzies18.10.2016

    No 7. oktobra līdz 14. oktobrim 3 jaunieši  - Estere Dravniece, Gints Leimanis un Ērika Matule no JC “Nagla” piedalījās Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā Vācijā, kurā vēl piedalījās jaunieši no Lietuvas, Igaunijas, Kaļiņingradas, Somijas, Zviedrijas, Vācijas, Norvēģijas un Polijas. Projekta programma un tā izpilde bija izstrādāta augstā līmenī, jo noslēdzoties projektam,  jaunieši atzina, ka daudz vairāk vēlas uzzināt par politiku vietējā līmenī, gan Eiropas, kā arī paplašināt savu redzesloku saistībā ar Eiropas Savienības pamatvērtībām, cilvēktiesībām un  savstarpējo solidaritāti. Kā arī nonāca pie kopēja secinājuma, cik svarīgi ir “izrauties” no savas ikdienas un piedalīties šāda veida projektos, lai uzzinātu , kā arī izprastu citu valstu jauniešu idejas, skatījumu un politikas izpratnes nozīmīgumu mūsu ikdienas dzīvē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Nacionālais forums „NEFORMĀLS un ATZĪTS”12.10.2016

Nacionālais forums notiks 2016. gada 9.-10. novembrī viesnīcā SemaraH Hotel Lielupe Bulduru prospektā 64/68, Jūrmalā. Pieteikšanās aizpildot pieteikuma anketu elektroniski līdz 3.novembrim https://goo.gl/rWGVgm. Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 4. novembrim.

Nacionālā foruma mērķis ir veicināt diskusiju par nākamajiem soļiem neformālās izglītības atzīšanai Latvijā. Forumā tiks diskutēts, kā veicināt izpratni par jaunatnes darba lomu jauniešu kompetenču attīstīšanā un meklēti risinājumi, kā attīstīt starpnozaru sadarbību, lai sekmētu neformālajā izglītībā iegūto kompetenču atpazīstamību un pielietojumu darba tirgū. 

Forumā piedalīsies 250 jaunatnes darbinieki (no pašvaldībām, NVO u.c.), izglītības iestāžu un pašvaldību pārstāvji, uzņēmumu pārstāvji un jaunieši.

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, sazinieties ar  JSPA reģionālo sadarbības partneri Gintu Salmiņu, tālr.: 29256888, e-pasts: nacionalaisforums@gmail.com

printēt Lasīt visu ziņu

Baltic Youth exchange 2016, Hamburga12.10.2016

Erasmus+ jauniešu apmaiņa Baltic Youth Exchange  sestā diena Hamburgā. Rīta pusē jaunieši no Zviedrijas, Vācijas, Latvijas, Krievijas, Somijas, Lietuvas, Norvēģijas un Polijas piedalījās radošā darbnīcā, kurā diskutēja par to, kādā Eiropā jaunieši vēlas dzīvot, kas būtu jāmaina, kādi būtu tie nosacījumi, lai, piemēram, Eiropā visi dzīvotu mierā, kā arī par Eiropas ietekmi miera jautājumos pasaules kontekstā. Pēc diskusijām un prezentācijām, iepazinām Hamburgu. Rīt pēdējā projekta diena, kuru gaidām ar nepacietību, jo jauniešiem būs iespēja diskutēt un uzdot jautājumus Vācijas parlamenta pārstāvim.

printēt
<>


Jaunākās galerijas