Projekts "Saproti savu valsti" latviešu tradicionālie ēdieni...15.02.2016

Jauniešu apmācības, tai skaitā nepilsoņu, inovatīva izglītošana par Latvijas valsti, tās pārvaldes sistēmu un pilsoniskās sabiedrības lomu tajā. Atsevišķi tiek strādāts ar jauniešiem un pieaugušajiem, aktivitātē nr.3 abas mērķgrupas apvienojot. Nozīmīga loma ir sadarbībai ar skolām, kuras ir devušas piekrišanu dot laiku tikties un strādāt ar saviem audzēkņiem.

Aktivitātes laikā tiek īstenots semināru cikls pamatnācijas un nacionālās minoritātes –romu un krievu- iedzīvotājiem par Latviju un pilsoniskās sabiedrības izpratni. Aktivitāte tiks īstenota ar inovatīvu pieeju – praktiska apmācība un iepazīstināšana klātienē ar procesiem, izmantojot neformālās izglītības metodes, ne mācību grāmatas un formālās izglītības metodes

Aktivitātes ietvaros tiek aptvertas tēmas, kuru izpratne ir būtiska visos vecumos, taču īpaši svarīga mazākumtautību jaunajai paaudzei, kura ir dzimusi un augus Latvijā, bet bieži vien dzīvo citā informācijas un mediju telpā. Nepieciešams attīstīt mērķgrupā kritisko un patstāvīgo domāšanu, kuru var īstenot sniedzot izpratni par valsti, sistēmu, kurā dzīvojam.

Aktivitāte satur inovatīvu nodarbību ciklu par tēmām, kas aptver gan zināšanas par lēmējvaru, gan izpildvaru, gan arī pilsoniskās sabiedrības – NVO – lomu mūsu visu ikdienas dzīves kvalitātes veidošanā, līdzdalībā, kā arī sniegs zināšanas par pašvaldības un valsts funkcijām un pienākumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

AICINĀM 9.-12.KLAŠU SKOLĒNUS PIEDALĪTIES RADOŠAJĀS NOMETNĒS09.02.2016

AICINĀM 9.-12.KLAŠU SKOLĒNUS PIEDALĪTIES RADOŠAJĀS NOMETNĒS Ziemas radošās nometnes ir Imanta Ziedoņa muzeja forma, kas notiek ārpus muzeja faktiskajām robežām, un tās mērķis ir veicināt jaunradi. Lai nokļūtu ziemas radošajās nometnēs Latvijas reģionos, jauniešiem (individuāli vai 2-3 cilvēku komandā) jāpiedalās radošo darbu konkursā, kas notiks līdz 22. februārim (Radošo darbu konkursa nolikums un informācija www.fondsviegli.lv/telpaspavasaris)

printēt Lasīt visu ziņu

Paldies Dailes teātrim par atbalstu konkursam "Gada jaunietis 2015"Kandavas novadā

Paldies Dailes teātrim par atbalstu konkursam "Gada jaunietis 2015"Kandavas novadā. Piešķirot 8 biļetes uz izrādi "Ja tevis vairs nebūtu" jauniešie vecuma grupā no 19 līdz 25 gadiem. http://www.dailesteatris.lv/

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1) galerija (2)

​Ēnu diena tuvojas! Izmato iespēju!08.02.2016

Ēnu diena tuvojas!

Paņem līdzi noderīgu infografiku, lai ēnojot varētu noskaidrot atbildes uz īstajiem jautājumiem par ēnojamo profesiju:

http://www.viaa.gov.lv/files/news/732/in…

printēt

Izsludināts jau trešais jauno grupu konkurss HOMESICK 201602.02.2016

Izsludināts jau trešais jauno grupu konkurss HOMESICK 2016

Viesītes Jauniešu dome sadarbībā ar Viesītes Kultūras pili un Viesītes novada pašvaldību izsludina pieteikšanos uz trešo gadskārtējo jauno mūziķu un grupu konkursu HOMESICK, kas norisināsies š.g. 26. martā plkst. 17:00, Viesītes Kultūras pilī.

Neatkarīgi no tā, vai esi roka, poproka, folkroka, alternatīvās mūzikas, popmūzikas vai citu mūzikas stilu izpildītājs- piesakies un izaicini pats sevi! Šī ir lieliska iespēja attīstīt sevi, paradīt citiem uz ko esi spējīgs, un iespējams arī izcīnīt kādu no balvām. Pirmās vietas ieguvējiem būs apmaksāta video klipa filmēšana, savukārt otrās un trešās vietas ieguvēji saņems naudas balvas. Sīkāk paar konkursa norises kārtību var izlasīt nolikumā: Jauno grupu konkurss NOLIKUMS 2016

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

"Gada jaunietis 2015" Kandavas novadā noskaidrots31.01.2016

Grupā 13-15 gadi bija pieteikušies četri pretendenti: Ieva Annija Stepiņa un Agnese Besikirska no Kandavas;Alise Pole no Cēres pamatskolas un Signe Petrova no Zantes pamatskolas.

Titulu „Gada jaunietis 2015” ieguva Signe Petrova.

Grupā no 16-18 gadiem bija divi titula pretendenti :Alise Fjodorova un Kristiāna Rupeika. Abas meitenes mācās Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā.

Titulu „Gada jaunietis 2015” ieguva Alise Fjodorova.

Grupā no 19-25 gadiem startēja trīs jaunieši: Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēknis Gvido Bērziņš no Cēres pagasta, Nacionālās Aizsardzības akadēmijas kadets Emīls Ripa no Matkules pagasta un Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes studente Eiženija Matiļeviča no Kandavas.

Titulu „Gada jaunietis 2015” ieguva Eiženija Matiļēviča.


printēt Lasīt visu ziņu galerija (31)

Urrā -vinnēts novusa galds! Paldies visiem atbalstītājiem!21.01.2016

Urrā -vinnēts novusa galds! Paldies visiem atbalstītājiem! Īpaši liels paldies Inesei Sterķei!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)
<>


Jaunākās galerijas