Aktuāla informācija par Award programmu un jauniešiem Kandavas novadā10.05.2019

2017. gadā Kandavas Award vienības vadītājas pienākumus darbu uzsāka pildīt Ieva Ozoliņa. 2017. gada sākumā tika saņemti 9 bronzas un 2 sudraba līmeņa jauniešu pieteikumi dalībai Award programmā, no kuriem 4 bronzas līmeņa jaunieši gada nogalē saņēma apbalvojumus. Šī paša gada nogalē tika saņemti vēl 11 bronzas un 4 sudraba līmeņa jauniešu pieteikumi dalībai Award programmā, no kuriem 2018. gada nogalē 4 bronzas un 3 sudraba līmeņa jaunieši  saņēma apbalvojumus.

2018. gada vasarā tika saņemti 1 bronzas un 1 sudraba līmeņa jauniešu pieteikumi dalībai Award programmā.

2019. gada sākumā tika saņemti un ar VISC saskaņoti 11 bronzas, 5 sudraba un 4 zelta līmeņa jauniešu pieteikumi dalībai Award programmā.

Award ir starptautiska jauniešu izaugsmes programma trīs dažādos līmeņos - vieglākais ir bronzas līmenis 3 mēnešu garumā, vidējais ir sudraba līmenis 6 mēnešu garumā un grūtākais ir zelta līmenis 12 mēnešu garumā. Katrā līmenī ir jāizvirza viens izaugsmes mērķis dažādās jomās - fiziskā sagatavotībā, prasmes, brīvprātīgais darbs un piedzīvojumu ceļojums (zelta līmenī ir arī joma - projekts). Sasniedzot jomu mērķus, jaunieši tiek izvirzīti apbalvojuma saņemšanai. Award programma ir lieliska iespēja pilnveidot savu personību, tāpēc nāc uz jauniešu centru "Nagla" un izaicini sevi!

<>


Jaunākās galerijas