Award Sudraba līmeņa ieskaites piedzīvojumu ceļojums30.08.2019

Kandavas Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā “Nagla” augusts ir iezīmējies kā starptautiskās jauniešu izaugsmes programmas “Award” mēnesis, jo katru nedēļu norisinājās spraigas, interesantas, daudzpusīgas aktivitātes. 27.-29. augustā tika īstenots sudraba līmeņa ieskaites piedzīvojumu ceļojums, kurā piedalījās 5 Kandavas novada jaunieši un mēroja maršrutu Kolka-Būšnieku ezers 71,5km garumā trīs dienās. 

Vairāk lasi raksta turpinājumā un noteikti apskati bilžu galeriju! :)

Jaunieši paši nesa savas mugursomas ar nepieciešamo ekipējumu un pārtiku, nakšņoja teltīs, sadarbojās komandā un nostiprināja savas apmācībās gūtās prasmes un zināšanas piedzīvojumu ceļojuma īstenošanā. Viens no Award programmas nosacījumiem ir tāds, ka jaunieši nedrīkst izmantot mobilos telefonus (tikai ārkārtas gadījumos) un nedrīkst iepirkties veikalos, līdz ar to šis bija liels izaicinājums jauniešiem, kuri ir pieraduši savu ikdienu pavadīt pārticībā un mobilā telefona pavadībā. Jaunieši ir malači, jo pierādīja sevi kā labi fiziski sagatavotus, izturīgus, komunikablus, mērķtiecīgus, zinošus un prasmīgus jauniešus, kuri spēj pilnvērtīgi izdzīvot piedzīvojumus pie dabas.  Kandavas novadā jauniešu Award programmas aktivitātes koordinē Kandavas MJIC “Nagla” vadītāja Ieva Ozoliņa, gan organizējot apmācības, gan dodoties līdzi jauniešu pārgājienos.

Award ir starptautiska jauniešu izaugsmes programma trīs dažādos līmeņos - vieglākais ir bronzas līmenis 3 mēnešu garumā, vidējais ir sudraba līmenis 6 mēnešu garumā un grūtākais ir zelta līmenis 12 mēnešu garumā. Katrā līmenī ir jāizvirza viens izaugsmes mērķis dažādās jomās - fiziskā sagatavotībā, prasmes, brīvprātīgais darbs un piedzīvojumu ceļojums (zelta līmenī ir arī joma - projekts). Award programma ir izaicinājums ikvienam jaunietim izvirzīt sev mērķus un sasniegt tos, programmā var piedalīties 14-24 gadus veci jaunieši. Kandavas novadā Award programmu īsteno jauniešu centrs “Nagla”, laipni aicināti pieteikties programmā, lai saniegtu savus mērķus un saņemtu starptautisku apbalvojumu “The Duke of Edinburgh's International Award”. Programmas aktivitātēm var sekot līdzi ikviens interesents mājas lapā jcnagla.lv sadaļā “Award”. 

<>


Jaunākās galerijas