Biedrība "Kandavas novada Jauniešiem"

Noslēdzies projekts "Dari pats!"

21.07.2021

img_20210720_wa0003.jpgBiedrība "Kandavas novada Jauniešiem" īstenojusi projektu "Dari pats!", kura ietvaros tika atjaunota Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma nojume. Nodibinājums "Kandavas novada iespēju fonds" ar Kandavas novada domes atbalstu šim projektam piešķīra finansējumu 352,02 eur apmērā.

Trīs Kandavas jaunietes - Ketija Morāne, Līva Lauma Truhņēviča un Ance Leja sadarbībā ar Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma darbinieku Jāni Podkalnu, aicinot pievienoties arī brīvprātīgos, veica griestu beicēšanu, betona un ķieģeļu krāsošanu, cementēšanu, veica dažādus slīpēšanas un arī labiekārtošanas darbus, tai skaitā izgatavoja solus un ievietoja atkritumu tvertnes.

Projektu konkursa Dari pats!” mērķis ir veicināt iedzīvotāju grupu līdzdalību Kandavas novada vides labiekārtošanā, dzīves telpas uzlabošanā un radošu iniciatīvu īstenošanā.

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Aktualitātes biedrībā “Kandavas novada Jauniešiem”

06.04.2021

biedriba_logo_krasains.jpg18. martā notika biedru sapulce, kuras laikā biedri ievēlēja jaunu valdi, apsprieda biedrības turpmākās aktivitātēs un nākotnes plānus.

6. aprīlī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā tika apstiprināts jauns valdes sastāvs:

1.       Līva Lauma Truhņēviča – valdes priekšsēdētāja

2.       Ance Leja – valdes locekle

3.       Ketija Rozenberga – valdes locekle

Šobrīd valde un biedri aktīvi piedalās projektu darbnīcās, kā arī ir iesnieguši divus projekta pieteikumus:

 “Klimata sveicieni: Ideju par klimata pārmaiņu komunikāciju izstrāde un īstenošana” Projekta “Game On: Neļausim klimata pārmaiņām uzvarēt!” ietvaros.

 Pasākums “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība”  ESF projekta „Subsidētās darba vietas bezdarbniekiem” ietvaros. 


Ja vēlies pievienoties biedrības "Kandavas novada Jauniešiem" WhatsApp grupai un saņemt aktuālo informāciju par biedrības aktivitātēm, tad raksti e-pastu uz biedribaknj@inbox.lv.


Iesniegumu veidlapas biedrībai ''Kandavas novada Jauniešiem''

25.01.2021

Topošajiem biedriem un interesentiem, kas vēlas:

  • īstenot savas iniciatīvas, pasākumus, aktivitātes un projektus;
  • pievienoties Latvijas jaunatnes organizācijai un izmēģināt darboties nevalstiskajā sektorā;
  • gūt neatkārtojamu un vērtīgu pieredzi;
  • veicināt izmaiņas Kandavas novadā;

pieejamas iesniegumu veidlapas:

Aktualitātes biedrībā "Kandavas novada Jauniešiem"

28.02.2020

biedriba_logo_krasains.jpg28. februārī, plkst. 18:00 norisinājās biedrības informatīvā sapulce. Sapulcē piedalījās 7 topošie un esošie biedri. Sapulces laikā biedri tika informēti par biedrības dibināšanas vēsturi, statūtiem, biedru skaitu un biedru reģistru, darbu organizāciju un gada laikā paveikto. Tika diskutēts par jaunu biedru uzņemšanu un neaktīvo biedru izslēgšanu. Sapulces laikā biedri apsprieda arī biedrības turpmākās aktivitātēs un nākotnes plānus, kā arī vienojās par nākamās sapulces sasaukšanas datumu, laiku un vietu.

Nākamā sapulce tika plānota 16. martā plkst. 13:00, nosūtot katram biedram rakstisku paziņojumu par sapulces norisi. Taču sakarā ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu līdz 2020. gada 9. jūnijam ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, sapulce atcelta uz nenoteiktu laiku. Atgādinām, ka nākamās sapulces ietvaros tiks pārvēlēti biedrības valdes locekļi. 

Lasīt visu ziņu

Aicinām jauniešus un jaunus aktīvistus pievienoties biedrībai "Kandavas novada Jauniešiem!"

24.02.2020 14:00 - 28.02.2020 - 19:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

whatsapp_image_2020_02_18_at_15_32_06.jpgAicinām jaunus, aktīvus biedrus ar jaunām idejām pievienoties biedrībai "Kandavas novada Jauniešiem"!

Biedrībai aicinām pievienoties Kandavas novada jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Iespēja īstenot savas iniciatīvas, pasākumus, aktivitātes un projektus;

Iespēja pievienoties Latvijas jaunatnes organizācijai un izmēģināt darboties nevalstiskajā sektorā;

Iespēja gūt neatkārtojamu un vērtīgu pieredzi;

Iespēja veicināt izmaiņas Kandavas novadā!

Izmanto iespēju! Sazinies ar biedrības vadītāju Lauru Kristīni Melni (lauramelne@inbox.lv) vai nāc uz konsultāciju jauniešu centrā! 

Tiekamies š.g. 28. februārī plkst.18:00 biedru sapulcē Kandavas MJIC "Nagla" telpās!

Lasīt visu ziņu

Noslēdzies Solidaritātes korpusa projekts "Sāc ar sevi!"

07.01.2020

img_6634.jpgPieci Kandavas novada jaunieši, Madara Ērvalde, Laura Kristīne Melne, Evita Celma, Gita Agapova un Nauris Truhņēvičs, sākot ar 1. augustu realizēja Biedrības "Kandavas novada Jauniešiem" Solidaritātes projektu “Sāc ar sevi!”.

 Projekts pēc piecu mēnešu īstenošanas ir noslēdzies. Projekta organizatori šos mēnešus radoši darbojās visā Kandavas novadā - Kandavas Reģionālajā vidusskolā, Cēres, Zemītes, Vānes un Zantes pamatskolās, palīdzot jauniešiem izprast bezatkritumu dzīvesveida principus un mudinot tos izmantot ikdienā, domājot par zaļāku nākotni.

Lasīt visu ziņu

Projekta ''Sāc ar sevi!'' noslēguma pasākums

26.11.2019

img_6589.jpg26. novembra vakarā Kandavas multifunkionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" zālē pulcējās kupls skaits Kandavas novada iedzīvotāju, kuriem rūp vides problēmas un vieno vēlme dzīvot tīrā vidē. Pieci Kandavas novada jaunieši, Biedrības "Kandavas novada Jauniešiem" Solidaritātes projekta “Sāc ar sevi!” organizatori – Madara Ērvalde, Laura Kristīne Melne, Evita Celma, Gita Agapova un Nauris Truhņēvičs sirsnīgi uzņēma aptuveni 40 viesus – projekta pētījuma dalībniekus (Kandavas novada bērnus un jauniešus), pašvaldību iestāžu darbiniekus (skolotājus) un citus interesentus.

Lasīt visu ziņu galerija (35)
facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas