Aktualitātes biedrībā "Kandavas novada Jauniešiem"

28.02.2020

biedriba_logo_krasains.jpg28. februārī, plkst. 18:00 norisinājās biedrības informatīvā sapulce. Sapulcē piedalījās 7 topošie un esošie biedri. Sapulces laikā biedri tika informēti par biedrības dibināšanas vēsturi, statūtiem, biedru skaitu un biedru reģistru, darbu organizāciju un gada laikā paveikto. Tika diskutēts par jaunu biedru uzņemšanu un neaktīvo biedru izslēgšanu. Sapulces laikā biedri apsprieda arī biedrības turpmākās aktivitātēs un nākotnes plānus, kā arī vienojās par nākamās sapulces sasaukšanas datumu, laiku un vietu.

Nākamā sapulce tika plānota 16. martā plkst. 13:00, nosūtot katram biedram rakstisku paziņojumu par sapulces norisi. Taču sakarā ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu līdz 2020. gada 9. jūnijam ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, sapulce atcelta uz nenoteiktu laiku. Atgādinām, ka nākamās sapulces ietvaros tiks pārvēlēti biedrības valdes locekļi. 

Turklāt - ja vēlies pievienoties biedrības "Kandavas novada Jauniešiem" WhatsApp grupai un saņemt aktuālo informāciju par biedrības aktivitātēm, tad sazinies ar biedrības vadītāju Lauru Kristīni Melni (lauramelne@inbox.lv).

facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas