Jauniešu apmācības “Āra aktivitātes = veselīgs dzīvesveids!”31.05.2019

31.maijā norisinājās projekta "Atbalsts. Izaicinājums. Kapacitāte – Jauniešu līdzdalība!" aktivitāte: Vienas dienas jauniešu apmācības “Āra aktivitātes = veselīgs dzīvesveids!”.  Šīs bija nedaudz citādākas apmācības, jo norisinājās tikai vienu dienu, taču to saturs bija bagātīgs!

Kā mums gāja un ko mēs darījām? Lasi raksta turpinājumā! Un apskati bilžu galeriju! (lai gan šoreiz bilžu maz, jo gāja jautri un aizmirsām, ka aktivitātes taču ir jābildē)...

Sākumā iepazināmies viens ar otru un tad Tukuma ielu vingrošanas sporta biedrība bija sagatavojusi mini lekcija par biedrības darbību, kas ir ielu vingrošana un kā tā radusies, par veselīga dzīvesveida principiem, par bērnu un jauniešu iespējām un līdzdarbošanos. Kā arī praktiski darbojāmies un sporta biedrība ar mums dalījās pieredzē, kā organizēt pasākumus (no kā organizēšana sastāv), par resursu plānošanu, par pasākuma programmu, mērķiem un uzdevumiem.  Tālāk Tukuma ielu vingrošanas sporta biedrības  jaunieši bija sagatavojuši mums paraugdemonstrējumus, skatījāmies atplestām mutēm! Wou! Tad kopā ar šiem jauniešiem pārrunājām un dalījāmies pieredzē, kā tiek organizēti sporta pasākumi un kā norisinās jauniešu sacensības, kāda ir mūsu pieredze un kādi ieteikumi. Pēc tam mēs paši organizējām izmēģinājuma pasākumus un sacensības. Kopumā diena bija bagātīga ar aktivitātēm un negaidījām, ka būs tik liels apmeklējums! Kopumā aktivitātē piedalījās ap 30 dalībniekiem, kas bija pat 2 reiz vairāk, kā gaidījām! 

Paldies Tukuma ielu vingrošanas sporta biedrībai par sadarbību un jauniešiem par atsaucību! Kopā mums izdevās noorganizēt projekta "Atbalsts. Izaicinājums. Kapacitāte – Jauniešu līdzdalība!" aktivitāti - vienas dienas jauniešu apmācības “Āra aktivitātes = veselīgs dzīvesveids!”. Diena bija dikti vērtīga! :)

Apmācību programma pieejama šeit!

Informāciju par projektu lasi un skati šeit!

Projekta "Atbalsts. Izaicinājums. Kapacitāte – Jauniešu līdzdalība!" aktivitāte: Jauniešu apmācības "Esi aktīvs - iesaisties!" ir biedrības "Kandavas novada Jauniešiem" un Kandavas MJIC "Nagla" kopīgs projekts. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas valsts budžeta finansējuma ietvaros.

<>


Jaunākās galerijas