"Jauniešu garantijas" aktivitāte - jaunieša darba pieredze nevalstiskajā sektorā24.02.2017

Jau atkal darba nedēļa ir paskrējusi nemanot, esam paveikuši ļoti daudz - Viesojāmies Nodarbinātības Valsts aģentūrā, iepazināmies ar jauniešu iespējām un noslēdzām līgumu ar un par mūsu jaunieti - oficiālu darbinieku. Tagad mūsu jauniešu centrā ar biedrības "Kandavas novada Jauniešiem" palīdzību uz pus gadu ir par vienu čaklu un darbīgu roku pāri vairāk, jo piedalāmies Nodarbinātības Valsts Aģentūras projektā "Jauniešu garantijas" aktivitātē - jaunieša darba pieredze nevalstiskajā sektorā. Lasi raksta turpinājumā informāciju par projektu...

printēt Lasīt visu ziņu

"Vasaras drudzis" noslēdzies29.08.2016

Skeitparka ikgadējais pasākums -Vasaras drudzis noslēdzies.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Kandavas skeitparka sezona ir sākusies!10.05.2016

Kandavas skeitparka sezona ir sākusies! 2016.gada 7.maijā, Zīļu ielā 2, no plkst. 11.00 līdz 17.30 notika pasākums "Skeitparka ievizināšana".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (31)

Projekts Europe-Step bey Step” Francijā

Biedrības „Kandavas novada Jauniešiem” sadarbībā ar jauniešu centra Nagla” īstenots pirmais starptautiskais projekts Europe-Step bey Step”,kurš norisinājās no 2009.gada 4.jūlija līdz 19.jūlijam Francijā pilsētā Vire.

Šajā projektā piedalījās jaunieši no Kandava Kristīne Beniuša, Viktorija Selezena, Dārta Ošeniece, Armands Agapovs ,Andis Dobkevičs un Arnis Ābele. Projekta noteikumos ietilpa jaunieši no 15.gadu vecuma līdz 17.gadiem,jauniešus pavadīja līdz biedrības locekle Linda Tarasova.

Pēc atgriešanās jaunieši bija sajūsmā par pavadīto laiku un iespējām redzēt Franciju, kā arī sapazīties ar citu tautību jauniešiem. Projektā jaunieši daudz dejoja, veidoja šovu un uzstājās

pilsētas svētkos. Kā paši jaunieši apgalvoja, ka tā ir neaizmirstama pieredze un ļoti vēlētos arī turpmāk piedalīties šādos projektos.

Jana Kašlaja: „Vēlos arī turpmāk mūsu biedrības ”Kandavas novada Jauniešiem” veidot sadarbību ar starptautiskām organizācijām, jo tas paver mūsu Kandavas jauniešiem pavisam citu redzējumu un iespējas. Protams vēlos pateikt paldies vecākiem ,ka uzticējāt savus bērnus, jo bez tik aktīviem, jaukiem un sirsnīgiem jauniešiem –tas nebūtu izdevies!”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Projekts " Skeitparka izveide Zīļu ielā 2 A"

Biedrība “Kandavas novada Jauniešiem” ar Kandavas novada domes līdzfinansējumu īstenojusi Lauku atbalsta dienesta Ziemeļkurzemes reģionālā lauksaimniecības pārvaldes projektu “Skeitparka izveide Kandavā”.

Biedrība “Kandavas novada Jauniešiem” ar Kandavas novada domes līdzfinansējumu īstenojusi Lauku atbalsta dienesta Ziemeļkurzemes reģionālā lauksaimniecības pārvaldes projektu “Skeitparka izveide Kandavā”.

Skeitparka atklāšanas lentu pārgrieza Kandavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis, Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa un jauniešu centra vadītāja Jana Kašlaja. Alfreds Ķieģelis vēlēja jauniešiem, lai skeitparkā labi ripo un mūsējie apgūtu jaunās sportiskās iespējas, jo Kandava izsenis ir bijusi pazīstama ar panākumiem daudzās sporta disciplīnās.

Izglītības pārvaldes vadītāja S. Tiltiņa sacīja, ka vairākus gadus šī vieta pretī jauniešu centram un Izglītības pārvaldei stāvējusi tukša un pamesta, bet tagad, pateicoties Kandavas jauniešu biedrībai un tās vadītājai Janai Kašlajai, projekts īstenots un jaunieši ieguvuši sen loloto būvi- skeitparku.

Biedrības „Kandavas Partnerība” vadītāja Inta Haferberga pastāstīja, ka minētais projekts tapis diezgan ilgā laika posmā. Jau 2010.gadā jaunieši skaisti prezentējuši projekta ideju par savu skeitparku, kas toreiz tā arī palikusi tikai idejas līmenī. Tikai 2013.gada maijā biedrība ”Kandavas novada jauniešiem” ar Janas aktīvu līdzdalību uzrakstījusi un iesniegusi projektu Lauku atbalsta dienestā un tam piešķirts finansējums.

Jauniešu centra vadītāja Jana Kašlaja sacīja, ka jūtas gandarīta par projekta īstenošanu, jo šis ir viens no pašu jauniešu izlolotiem un īstenotiem projektiem.

Projekta kopējā vērtība ir 24597.74 eiro.printēt

Biedrības " Kandavas novada Jauniešiem" kontaktinformācija.

Biedrības " Kandavas novada Jauniešiem" valdes priekšsēdētāja Jana Kašlaja

e-pasts janakaslaja@inbox.lv , mob. 20210717

printēt
<>


Jaunākās galerijas