Piesakies jauno politisko līderu meistarklasēm!

24.02.2020

meistarklases_info.jpgKā veidot veiksmīgu politisko karjeru?  Kādas ir morāles un politikas attiecības? Kāda ir vērtībās balstīta politika? Kādi ir starptautiskās un drošības politikas jautājumi, ar kuriem jāsaskaras politiskajiem līderiem? Kā īstenot veiksmīgas politiskās kampaņas un piedalīties lēmumu pieņemšanā? Uz šiem un citiem nozīmīgiem jautājumiem Tev palīdzēs atbildēt Jauno politisko līderu meistarklases!

Vairāk info par pieteikšanos lasi raksta turpinājumā!

(kā arī - klikšķini uz afišas un tā atvērsies lielāka)

Latvijas Politologu biedrība sadarbībā ar Konrāda Adenauera fondu un Latvijas Transatlantisko organizāciju aicina piedalīties jauno politisko līderu meistarklasēs. Tās notiks vadošo Latvijas politiķu, sabiedrisko un politisko līderu, kā arī labāko politologu vadībā. Meistarklašu programmu  veido vairāki tematiskie bloki: demokrātija un vērtības; politiskā līdzdalība – no  politiskajām partijām līdz pilsoniskajai sabiedrībai; ārpolitika; drošības politika; politiskā komunikācija. Šie bloki veidoti, aplūkojot Latvijas kā Eiropas Savienības dalībvalsts pieredzi.  Meistarklases notiks sestdienās plkst. 10.00- 14.15 piecu sesiju formā, sākot no š.g. 7. marta. Katra meistarklase sāksies ar politiķa uzrunu, tai sekos praktiskas darbnīcas ekspertu vadībā un noslēgsies ar lekciju par aktualitātēm kādā no politiku jomām. Meistarklašu ciklu noslēgs simulācijas spēle, kurā dalībniekiem būs iespēja pārbaudīt savas līdera prasmes. Veiksmīgākajiem dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja rudenī piedalīties Rīgas konferences Nākotnes līderu forumā kopā ar daudzu valstu jaunajiem politiķiem, kā arī pievienoties pašas Rīgas konferences diskusijām.

Līdzdalība meistarklasēs ir bez maksas. Pasākuma organizatori segs dalībnieku ceļa izdevumus un cienās ar uzkodām un pusdienām. Raksti pieteikumu ar motivācijas vēstuli un cv uz e-pastu info@politologubiedriba.lv . Piesakies pats un ņem līdzi skolotāju!

Veido savu nākotnes karjeru – šodien!

facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas