Zoom ar politiķi jeb tikšanās ar Kandavas novada domes priekšsēdētāju

16.02.2021

inga_priede.jpgŠī gada 16. februārī Kandavas novada jauniešiem bija iespēja tikties ar Kandavas novada domes priekšsēdētāju Ingu Priedi. Tikšanās bija paredzēta, lai gūtu atbildes uz neskaidrībām, paustu savu viedokli par notikumiem novadā un pat izteikt priekšlikumus, lai uzlabotu dzīves kvalitāti novadā.

Iespēja līdzdarboties politikas veidošanas procesā ir ikvienam sabiedrības pārstāvim. Tomēr lielākas iespējas ietekmēt lēmumu sagatavošanas procesu ir aktīvākajiem iedzīvotājiem. Politikas veidošanas process ir sarežģīts un laikietilpīgs, un ne vienmēr iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties visos tā veidošanas posmos. Tomēr sabiedrībai, t.sk. jauniešiem ir svarīgi apzināties savas iespējas un izmantot tās.

Tika uzdoti dažādi jautājumiem, piemēram, par skeitparka atjaunošanas procesu, virvju trases izveidi, ielu apgaismojuma nepieciešamību noteiktā posmā, pakomātu pieejamību, projektiem un NVO nozīmi.

Paldies domes priekšsēdētājai un ikvienam jaunietim par veltīto laiku! Pusotras stundas laikā tika jēgpilni pārrunātas dažādas tēmas, un jaunieši noteikti guva plašāku priekšstatu par lēmumu pieņemšanas procesiem, politiku un sabiedrisko līdzdalību.

facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas