Aprīļa aktivitātes

28.04.2022

Aprīlis izvērties notikumiem bagāts:whatsapp-image-2022-04-25-at-10-34-19.jpg

  • Mēnesis iesākās ar neformālām vizītēm mācību iestādēs, kur jauniešu centrs kopā ar jauniešu biedrību “Kandavas novada Jauniešiem” devās iepazīstināt jauniešus ar savu pārstāvēto jaunatnes organizāciju un līdzdalības iespējām - skolā, pašvaldībā, Eiropā un pasaulē.
  • Sestajā aprīlī norisinājās Ēnu diena, kuras ietvaros mūsu centra jaunatnes darbiniecei bija uzradusies ēna, kura vēlējās tuvāk izzināt jaunatnes darbinieka profesiju  - kāda izglītība nepieciešama, kādi ir galvenie darba pienākumi, kādas rakstura īpašības ir nepieciešamas jaunatnes darbiniekam. Ēnotājam bija lieliska iespēja ielūkoties kā notiek ikdienas darbs ar jauniešiem, kā arī doties līdzi izbraukuma vizītē uz skolu.
  • Tuvojoties Lieldienām – gatavojām telpu dekorus un krāsojām Lieldienu olas, izmantojot sīpolu miziņas un kurkuma garšvielu.


  • Šajā mēnesī jauniešu centrā uzņēmām ciemos psihologu un uzņēmēju Āri Birzi ar programmu “Kā pelnīt ar savu hobiju” – diskusiju un sarunu ceļā tika apspriestas tēmas par naudu, mērķiem, motivāciju un domāšanas kļūdām, kas attur no rīcības. Praktiski darbojāmies grupās, ģenerējot idejas pasākumiem pilsētā.
  • 23. aprīlī devāmies uz Enguri, kur, kopā ar Engures un Jaunpils jauniešiem, piedalījāmies jauniešu sadraudzības pasākumā – iepazinām Enguri caur jauniešu veidotu orientēšanās spēli, spēlējām dažādas spēles – mēmo šovu, mafiju, dziesmu minēšanu u.c., piknikojām. Lieliski pavadīts laiks un iegūti jauni draugi. Droši varam teikt, uz tikšanos Kandavā, jo pēc šīs lieliskās dienas, jaunieši ir iedvesmoti šādu sadraudzības pasākumu rīkot arī pie mums.
  • Mēneša noslēgumā grupa jauniešu kopā ar jaunatnes darbinieci devās uz Jauniešu interešu aizstāvības akadēmiju Liepājā, kur pavadīja četras dienas, strādājot pie jauniešu idejas savas dzīvesvietas uzlabošanai, izejot cauri visiem plānošanas procesiem – problēma, ideja, idejas vizualizācija, resursi, ieinteresētās puses, idejas prezentēšana. Mūsu jaunieši izplānoja organizēt sporta spēļu sadraudzības pasākumu starp Kandavas un pagastu skolām, tā veicinot jauniešu savstarpējo sadraudzību.
facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas