Augusts - gatavojoties pārmaiņām31.08.2020

Pagājis jau arī pēdējais vasaras mēnesis – augusts. Kā mums gājis, ko esam paveikuši un, kas gaidāms turpmāk – lasi raksta turpinājumā.

Lai arī bērni un jaunieši bija jau apraduši ar citādāko ritmu un ieradumiem, augusts tomēr ievirzījās citās sliedēs. Augusta ietvaros jauniešu centrs tika mazāk apmeklēts gan tāpēc, ka jauniešiem bija savas darīšanas, gan arī tāpēc, ka darbinieki bija devušies pelnītajās brīvdienās jeb atvaļinājumā. Durvis apmeklētājiem nebija slēgtas, tomēr jauniešiem pašiem vajadzēja sevi nodarbināt, atrodot piemērotāko aktivitāti.

Darbiniekiem, atgriežoties no atvaļinājuma, darba netrūka. Augusta ietvaros daudz tika kārtotas gan telpas un inventārs, gan dokumentācija. Viss nepieciešamais tika veikli un kārtīgi izdarīts, lai nākamajiem darbiniekiem ir viegli orientēties un pārņemt jaunatnes darbu jauniešu centrā.

Paralēli visiem nopietnajiem darbiem, jauniešu centra vadītāja vēl paguva tikt galā ar Award bronzas līmeņa jauniešiem. Augustā norisinājās Award bronzas līmeņa apmācības jauniešiem, izmēģinājuma piedzīvojuma ceļojums un, protams, arī ieskaites ceļojums Ventspils-Jūrkalne, mērojot 48 km garu posmu. Lai arī jauniešiem nācās saskarties ar dažādiem sarežģījumiem un izaicinājumiem, visiem ceļojums tika ieskaitīts.

Septembrī gaidāmas pārmaiņas jauniešu centrā. Ne tikai tāpēc, ka sācies skolas laiks un mainījies darbalaiks, bet arī tāpēc, ka jauniešu centra vadītāja Ieva un jaunatnes darbiniece Laura Kristīne dod iespēju gūt lielisku darba pieredzi jauniešu centrā. Septembra aktivitāšu plāns jau izstrādāts gan jauniešu, gan nākamo darbinieku ērtības labā. 

Lai visiem radošs, aizraujošs un panākumiem bagāts septembris un turpmākais gads! :) 

<>


Jaunākās galerijas