Decembra notikumi jauniešu centrā 31.12.2019

Decembris, kā ierasts, bijis silts un sirsnīgs mēnesis. Lai arī ziema aiz loga nebija jūtama, svētku sajūtu varēja sajust pie mums – jauniešu centrā! Ko tad mēs īsti paspējām sadarīt svētku mēnesī? Lasi raksta turpinājumā!

Jau pašā mēneša sākumā jauniešu centrs tika izrotāts, lai katrs spētu sajust svētku sajūtu un jauniešu radošumu. Tāpat tika izgatavots Ziemassvētku pasts, kas mēneša beigās bijis pilns ar sirdssiltām vēstulēm līdzcilvēkiem.

Iecienīts bija Ziemassvētku kino – skatījāmies gan filmu Elf, gan Polāro ekspresi, kā arī dažas multfilmas. Izmēģinājām savas prasmes kā Ziemassvētku dziesmās, tā Ziemassvētku dejās. Mums bija muzikāla viktorīna, kurā bija dažādi erudīti jautājumi par Ziemassvētku dziesmām, kā arī mēs dejojām pie populārākajiem Ziemassvētku hitiem. Jāatzīst, ka tas bija amizanti un neizsakāmi jautri!

Mums bija vairākas radošās nodarbības – darinājām piparkūku namiņus no veidošanas masām, sniegavīrus no dzijas, rūķus no papīra atgriezumiem mozaīkas tehnikā un ziemas ainavas no plastilīna. Tieši tik daudzpusīgas ir mūsu radošās nodarbības. Jāpiemin, ka starp tām paspējām sagatavot dāvaniņas mūsu sadarbības partneriem, iesaiņojot šokolādes tāfelītes. Tā mums izvērtās par īstu rūķu darbnīcu, jo darba rokas bija ļoti daudz – kamēr viens saiņo šokolādi papīrā, citi jau līmē nepieciešamās detaļas- kāds degunu, kāds uzlīmju podziņas, cits vēl zīmē acis, cits liek lentīšu šalles apkārt, cits piekoriģē tās un beigās mūsu šokolādes tapušas par vareniem sniegavīriem!  

Runājot par gardumiem, arī ēdiena gatavošanas nodarbības paspējām noorganizēt – gatavojām neizsakāmi gardus cepumus ar šokolādes gabaliņiem un baudījām siltus kakao dzērienus ar dažādiem pieniem un zefīriem, kā arī vairākkārt gatavojām piparkūkas.

Protams, mums bija arī sava svētku eglīte ne tikai jauniešu centrā, bet arī promenādē, kuru rotājām Imanta Ziedoņa Raibās pasakas tematikā, izdaiļojot savu egli ar dažādām krāsām no dabas materiāliem – citrusaugļiem, riekstiem un pārkausētām svecēm, kuros  ir safrāns, kanēlis, kaltēti augļi un zaļumi.

Skaists un aktivitātēm bagāts bijis decembra mēnesis! Apsolām, ka tāds būs ne tikai nākamais mēnesis, bet viss gads! Uz tikšanos jauniešu centrā! :) 

<>


Jaunākās galerijas