Februāris jauniešu centrā29.02.2020

Februāris ir īsākais gada mēnesis, taču tas it nemaz nenozīmē, ka darbu būtu mazāk. Šis mēnesis bijis visai intensīvs – paspējām gan aktīvi un lietderīgi pavadīt laiku kopā, gan noorganizēt vairākus lielākus un mazākus pasākumus. Lasi raksta turpinājumu, lai noskaidrotu, ko paveicām februāra ietvaros!

Jau mēneša sākumā jauniešiem tika dota iespēja piedalīties vairākos radošajos konkursos. Savus mākslas darbus nosūtījām uz Bulduru bibliotēku, jo piedalījāmies zīmējumu konkursā “Kā mans sniegavīrs Eiropu apceļoja”.  Gaidām atbildi no konkursa rīkotājiem, lai uzzinātu, kā mums veicās!

Tāpat mēneša sākumu iesākām fiziski aktīvi - lai nezaudētu mundrumu, jauniete Lauma novadīja fiziskas aktivitātes iekštelpās. Līdzīga aktivitāte bija arī mēneša beigās, kā arī aktīvi tika spēlēts novuss, kurā ir svarīga roku veiklība.

Lai arī laiks aiz loga ir visai vienveidīgs, jauniešu radošās spējas tas nenomāc! Februāra ietvaros jaunieši ļoti cītīgi pievērsās radošajām nodarbībām, it īpaši akvareļu zīmējumiem. Tika jaukti dažādi toņi un zīmēti dežurantes Baibas koptie telpaugi. Zīmējumi tika izlikti arī zālē, kurus varēja redzēt arī konkursa ‘’Kandavas novada Gada jaunietis’’ žūrijas locekļi. Vēl veidojām amizantas kolāžas, darbojāmies ar veidošanas masām, kā arī izgatavojām savas sveces! Arī šomēnes devāmies uz Kandavas novada Amatniecības centru, lai pārstrādātu papīru un gatavotu no tā gan bļodiņas,  gan figūriņas.

Mēneša sākumā - 6. februārī kamēr jauniešu centrā bija spēļu diena, zālē norisinājās konkursa ‘’Kandavas novada Gada jaunietis’’ dalībnieku jeb pretendentu izvērtēšana. Konkursam tika pieteikti 12 pretendenti, taču žūrijai sevi prezentēja 10. Jau pēc nedēļas- 13. februārī Kandavas kultūras nama mazajā zālē tika organizēts noslēguma apbalvošanas pasākums, kurā arī uzzinājām titula ieguvējus. Vairāk par noslēguma pasākumu: http://jcnagla.lv/pasakumi/9988/konkursa_gada_jaunietis_2019_apbalvosanas_pasakums

Arī šomēnes, kā ierasts, bija arī kino vakars, taču bija arī kāds jaunums, kas nav citus mēnešus – Drošāka interneta diena. Tās ietvaros tika organizēta drošāka interneta ballīte jeb tematiska pēcpusdiena, pārrunājot būtiskāko par drošību internetā, nekļūstot par upuri. Tāpat bija arī iespējams vērot  diskusijas “Noķerti tīklā” tiešraidi internetā. Protams, bija arī našķi un uzlīmes! Paldies ‘’Latvijas Drošāka interneta centrs’’ par atbalstu!

Un kas gan ir februāris bez Valentīndienas! Arī pie mums norisinājās tematiskas aktivitātes – gatavojām gan svētku pastu, gan vēstules, cepām gardus keksiņus un spēlējām dažādas galda spēles, baudot viens otra kompāniju. Galda spēles mums bija aktuālas ne tikai Valentīndienā. Mēneša ietvaros spēlējām gan Scrabble, gan Jengu, sarunu spēles un karšu spēles, kā arī stratēģiskās spēles, piemēram, Saboteur.  Tāpat arī centāmies likt puzli, kas mums nemaz tik viegli neiet! 

Jāpiemin, ka februāris ir arī pēdējais mēnesis, kad pie mums darbojas divas aktīvas jaunietes – Lauma un Lāsma, NVA projekta ietvaros “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā”. Meitenes darbojās pie mums jau kopš septembra jeb 6 mēnešus. Pēdējās divas dienas tika pavadītas ļoti patīkamā gaisotnē, jo zemi pārklāja balta sniega sega. Izmatojām iespēju un devāmies ārā, lai pavadītu kopīgi laiku uz kalna, veidojām sniegavīru un pikojāmies! Paldies meitenēm par kopā pavadīto laiku un pacietību! 

 

 

<>


Jaunākās galerijas