Iespējas jaunatnes jomā strādājošajiem 18.08.2020

Noderīga informācija jaunatnes darbiniekiem un citiem jaunatnes jomas darbiniekiem par mācībām zināšanu pilnveidei. Īpaši noderīgi jaunajiem speciālistiem, lai pilnveidotu izpratni par jaunatnes darbu. 

  • Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) izsludina ES programmas "Eiropas Solidaritātes korpuss" mācības "Projektu darbnīca: Solidaritātes projekti", kas no 7. līdz 9.septembrim notiks Lilastē. Mācību laikā dalībniekiem būs iespēja izstrādāt sava Solidaritātes projekta ideju un veidot projekta pieteikumu. Pieteikšanās līdz 23. augustam. Vairāk info.
  • Slovēnijas nacionālā aģentūra no 6. oktobra līdz 1. decembrim  organizē tiešsaistes un klātienes mācības, iepazīstot jauniešu apmaiņas posmu simulāciju. Pieteikšanās līdz 28. augustam. Vairāk info.
  • Centrs ''Marta'' piedāvā mācības jaunatnes darbiniekiem un izglītības speciālistiem - jauniešu grupu metodoloģiju darbam ar pusaudžiem vardarbības mazināšanai un veselīgu attiecību veidošanai. Pieteikšanās līdz 21. septembrim. Vairāk info.

Seko līdzi aktualitātēm jaunatnes jomā - http://jaunatne.gov.lv/, kā arī uzzini par dažādām iespējām http://visasiespejas.lv/!

<>


Jaunākās galerijas