Janvāris jauniešu centrā - jaunas apņemšanās, jaunas aktivitātes, jauni apmeklētāji...04.02.2019

Janvāris ir gada pirmais mēnesis un nereti tas sākas ar dažādiem jaunumiem. Arī mums janvāris jauniešu centrā ir atnesis jaunas apņemšanās, jaunas aktivitātes, jaunus apmeklētājus... Jau pirmais gada mēnesis ir sācies spraigi, tāpēc raksta turpinājumā lasi, kas ir tas, ko esam paveikuši janvārī! :)

Un noteikti apskati bilžu galeriju, cik spraigs un krāsains mūsu janvāris!

 • Pirmās trīs janvāra dienas veltījām dažādām brīvlaika aktivitātēm! Gatavojām 2019. gada albumu, atguvāmies no svētku brīvdienām, pievērsām uzmanību mūsu pašu veselībai, gatavojām gardus smūtijus un veselīgas uzkodas, pildījām viktorīnas, organizējām galda spēļu čempionātu un brīvlaika nedēļu noslēdzām ar jauniešu talantu šovu, kurā rādījām savu mīļāko talantu - dziedāšanu.  Starp citu - brīvlaika dienās pie mums viesojās prāvs pulciņš Kuldīgas novada jaunieši, kuri kopā ar sociālo darbinieci bija atbraukuši ciemos iepazīties ar Kandavas jauniešiem un iemācīties saturīgi pavadīt savu brīvo laiku!
 • Līdz ar jaunā gada sākšanos mūsu jauniešu centra aktivitāšu klāstu ir papildinājis kokapstrādes pulciņš. Turpmāk katru pirmdienu norisinās kokapstrādes pulciņš, kuru vada Award jaunietis Krišs, tādējādi sasniedzot savu brīvprātīgā darba mērķi. Materiāli un instrumenti pieejami uz vietas un laipni aicināti pievienoties, gan lieli, gan mazi! Ļoti interesantas un foršas nodarbības! :)
 • Esam izspēlējuši vairākas spēles, organizējuši spēļu čempionātus, sacensības un dažādus turnīrus. Tā pat esam gatavojuši arī paši savas spēles, ko kopā ar jaunatnes darbiniecēm un draugiem esam izspēlējuši. Arvien vairāk cenšamies atteikties no datorspēlēm, ko aizvietot ar īstām - taustāmām spēlēm! :)
 • Radošajās nodarbībās esam gatavojuši sēklu kolāžas, dažādus kompozīcijas darbiņus, mācījušies zīmēt karikatūras, līmējām žurnālu kolāžas un vēl daudz un dažādi radoši darbojušies. Priecājamies, ka jaunieši alkst pēc radošām aktivitātēm teju katru dienu, jo vēlas nodarbināt savas rokas un prātus lietderīgi!
 • Kādas ir mūsu mīļākās nodarbības? Protams, ka ēdienu gatavošana! Esam gatavojuši veselīgas uzkodas - salātus uz kociņa. Tā pat esam gatavojuši pupiņu sautējumu. Sākumā mums likās, ka gatavošana būs sarežģīta un iznākums ne pārāk labs, taču sanāca loti labi un garšīgi! Tā pat gatavojām makaronu salātus. Mums garšo makaroni un salāti, taču nekad nebijām iedomājušies, ka var pagatavot makaronu salātus. Bija gardi un interesanti! Nevaram jau sagaidīt ēdienu gatavošanas nodarbības februārī! :)
 • Mūsu jaunatnes darbiniece Anete devās Kandavas pilsētas ielās, lai uzrunātu jauniešus un pastāstītu par iespējām jauniešu centrā. Jaunieši varēja gan aprunāties, gan iedzert siltu tēju ar našķiem, gan uzzināt aktualitātes jaunatnes jomā. Gaidām jaunus apmeklētājus!
 • Atzīmējām starptautisko Paldies dienu! Gatavojām viens otram pārsteiguma dāvaniņas, apzinājām cilvēkus, kuriem vēlamies pateikt paldies un centāmies vairot pozitīvās emocijas gan sev pašiem, gan citiem...
 • Janvāra beigās noslēdzās teatrālo nodarbību cikls. Beidzot sagatavojām un parādījām mini teatrālo izrādīti par Ziemassvētku sagaidīšanu, eglītes pušķošanu un kopā būšanu. Darbs pie izrādes nebija viegls, jo kā jau īsti aktieri, arī mūsu jaunieši ir mūzīgi aizņemti un ar augstām ambīcijām.
 • Mūsu jauniešu centra darbinieki piedalījās  JSPA seminārā par aktualitātēm jaunatnes jomā, Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusa projektu iespējām. Ceram, ka visiem kopā šogad izdosies īstenot kādu lielāku projektu! :)
 • Pie mums viesojās jaunatnes jomas kolēģi no Brocēnu novada, lai smeltos pieredzi mobila jaunatnes darba īstenošanā Kandavas novadā. Priecājamies, ka varam būt kā pozitīvs piemērs citām pašvaldībām!
 • Mūsu jauniešu centra vadītāja Ieva piedalījās Kultūras ministrijas organizētā seminārā par Romu integrācijas labo prakses piemēru Viļakā, Rēzeknē un Maltā. Vadītāja guva jauku pieredzi, kā kolēģi Latgalē integrē un strādā ar Romu bērniem, jauniešiem un ģimenēm.
 • Atzīmējām ari Nacionālo datu aizsardzības dienu. Aizdomājāmies, kas tad ir "sensitīva" un privāta informācija, kam to sniedzam un kur tā nonāk. Ceram, ka mūsu jaunieši būs piesardzīgāko un apdomīgāki! :)
 • Izsludinājām pieteikšanos konkursam Kandavas novada Gada jaunietis 2018, kā arī sākam gatavoties konkursa norisei. Ceram, ka arī šogad mums izdosies uzburt skaistus svētkus! :)
 • Arī janvārī mūsu jaunatnes darbinieces Anete un Laura turpināja apmeklēt Izglītības un zinātnes ministrijas mācības jaunatnes darbiniekiem, aprīlī mūsu meitenes iegūs apliecību un kvalifikāciju kā jaunatnes darbinieki. Lepojamies!
 • Mūsu brīvprātīgais jaunietis Mārcis no projekta Proti un dari izgatavoja mums ģērbtuvē skaistus un sarkanus krēslus. Mūsu vecie, noplukušie, saplīsušie krēsli ir atguvuši jaunu elpu. Taupām dabu, resursus un naudiņu! Paldies Mārcim!
 • Kā arī turpinām īstenot mobilu jaunatnes darbu Kandavas novada pagastos, bet par to plašāk var izlasīt sadaļā "Mobils jaunatnes darbs"!
 • Un mums ir jauna tradīcija - mēneša jaunietis! Un titulu "Janvāra mēneša jaunietis" ieguva Viktorija! Malacis! :)<>


Jaunākās galerijas