Jauno darbinieču iepazīšana un padarītie darbi - 2020. gada Septembris

05.10.2020

Septembris aizvadīts silts un saulains. Ar 14. datumu JC Nagla ienākusi jaunā vadītāja Ilze Gotfrīda un jauniešu darbiniece Katrīna Bernande. Pastaigas ar vēsturisko vietu stāstiem un spēlēm, šautriņu mešana, talkošana jeb dalība organizācijas Zaļā Josta konkursā un gleznošana saulainās dienās. Novusa, galda tenisa un citu spēļu spēlēšana citās, mākoņainās dienās. Mēnesi noslēdzot ar Rīgas Zooloģiskā dārza izsludināto konkursu Zoozīļuks, lasot ozolzīles Kandavā.

3.jpg2.jpg


1.jpg

Dalība organizācijas Zaļā Josta rīkotajā konkursā “Pamani-sakop-iemūžini”. Esam saņēmuši pateicību un esam gandarīti par paveikto, jo atkritumu ir daudz un dikti. Paldies mūsu jauniešu asajiem deguniem un veiklajām kājām, rokām, visus atrastos atkritumus izvelkot no krūmājiem un grāvjiem.

4.jpgPastaigas ar uzdevumiem. Šeit - Kandavas Bruņinieku pilskalnā. Pastaigas laikā tika apmeklēta Kandavas Promenāde, kurā notika kendamas sacensības, Bruņinieku pilskalns ar mēmā šova sacensībām komandās un Kandavas Vecā skola ar sarunām un galda spēlēm. Jaunieši atraktīvi iesaistījās aktivitātēs.


5.jpg

Hennas zīmējumi pēc jauniešu vēlmēm.


6a.jpg7.jpg

Novusa spēles un plakāta gatavošana Kandavas basketbola komandas Anzāģe spēlēm. Paldies, Robert, par ideju un tās izcilo realizēšanu!

8.jpg

Gatavošanās dalībai Rīgas Zooloģiskā dārza izsludinātajam konkursam Zoozīļuks. Jau daudzi kilogrami zīļu salasīti. Vēl tikai nedaudz līdz konkursa beigām 11. Oktobrī! 

Mēs – JC Nagla kolektīvs, no sirds pasakāmies jauniešiem par viņu idejām, entuziasmu, prieku un labo noskaņojumu, ar ko sastopamies ik dienu! Tas dara ne vien mūsu dzīves aizraujošākas, bet arī ceram, ka varam mūsu labo gaismiņu dāvāt arī visiem, kas ierodas centrā!  

facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas