Jūlija aktivitātes

30.07.2021

e3efb3b3_62f3_46d4_9ad7_77d5753e51b9.jpgArī jūlijs izvērties piedzīvojumiem bagāts un emocijām piesātināts mēnesis. Lai arī lielākā daļa laika tika veltīta gatavojoties popielai, tika arī īstenotas vairākas aizraujošas aktivitātes.

Jau mēneša sākumā tika īstenots mobilais jaunatnes darbs Cērē, kur jaunieši bija noorganizējuši pārgājienu uz Kaļķleju svētavotu. Pāris dienas vēlāk tika organizēts 14km pārgājiens uz Valdeķiem, ciemojoties lauku sētā un pie zirgiem.

Ar zirgu trenēšanu nodarbojas entuziastiskas meitenes, no kurām trīs ir mūsu jauniešu centra jaunietes - Parisa ir jauniete, kura iniciēja savu attālināto foto izstādi , Sindija ir jauniete, kura iniciēja mākslas darbu izstādi promenādē, kā arī kopā ar Beāti piedalījās konkursā Gada jaunietis. Meitenes izvizināja mūsu jauniešus ar zirgiem, kā arī labprāt atbildēja uz jauniešu uzdotajiem jautājumiem, piemēram, vai zirgiem jātīra zobi, vai kāpēc visiem jātniekiem ir vienādas bikses. Arī, īstenojot mobilu jaunatnes darbu, Zemītē tika organizēts pārgājiens, mērojot 6 km garu distanci. Jāatzīst, ka laiks pārgājienam nebija piemērots, jo tveice bija ārkārtīga. Par laimi, pārgājiens tika pavadīts bez kādiem sarežģījumiem!

Mēneša ietvaros jauniešiem bija arī iespēja doties ekskursijā uz Rīgas Zoodārza filiāli "Cīruļi", pateicoties mūsu čaklajiem jauniešiem, kuri pagājušajā gadā piedalījās ozolzīļu vākšanas konkursā un nopelnīja atlaidi ieejas biļetēm. Izmantojot izdevību, tika apskatīta arī šarmantā Kuldīga, kur devāmies pāri Kuldīgas ķieģeļu tiltam, lai apskatītu Eiropas platāko  ūdenskritumu- Ventas rumbu.

Tuvojoties mēneša izskaņai, tika arī organizēts brīvdabas kino/popiela. Tās ietvaros jauniešiem bija iespēja noskatīties visus popielas priekšnesumus, kā arī līdz pusnaktij skatīties sevis izvēlētu filmu. Tās laikā jauniešiem tika nodrošināti mīkstas sēdvietas jeb pufi, mīksti plediņi un silti dzērieni, kā arī, protams, našķi.

Mēneša izskaņā tika īstenots arī mobils jaunatnes darbs Zantes pagastā, kur jaunieši bija izdomājuši aizraujošu orientēšanās aktivitāti pa Zanti, kuras ietvaros bija jāveic dažādi atjautības uzdevumi. Pēc aktivitātes jauniešiem bija iespēja kopīgi atpūsties, malkojot sulas un ūdeņus un mielojoties ar dažādiem gardumiem!

Augustā esam ieplānojuši daudzas aizraujošas aktivitātes, tāpēc aicinām izbaudīt pēdējo vasaras mēnesi kopā ar mums!


facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas