Jūnijs - atsākot klātienes darbu

01.07.2020

c3717d64_9e4a_40c8_ba50_202d155ee047.jpgNo pirmā jūnija apmeklētājiem esam vēruši MJIC ‘’Nagla’’ durvis vaļā, jo esam atsākuši darbu klātienē. Kā mums ir pagājis pirmais klātienes mēnesis pēc teju 3 mēnešu attālināta darba – lasi raksta turpinājumā!

Neslēpsim, ka atsākt darbu klātienē bijis grūti. Tā kā jau bijām paguvuši izmēģināt citas darba metodes, bijām raduši pie digitāla darba un attālinātas komunikācijas, atgriešanās vecajās sliedēs notiek pakāpeniski. Jūnija ietvaros bija jārēķinās ar vairākiem ierobežojumiem – piemēram, koplietošanas telpu ierobežojums, aktivitāšu un inventāru ierobežojums, kā arī stingri pieturamies pie būtiskām higiēnas prasībām. Roku mazgāšana un dezinficēšana, 2 m distance un nepieciešamību gadījumos arī sejas masku lietošana. Katru dienu tika dezinficētas galdu virsmas, durvju rokturi, inventārs. Jāatzīst, ka šāds klātienes darbs ir visai psiholoģiski nogurdinošs kā darbiniekiem, tā jauniešiem. Jaunieši jūtas ierobežoti un dažbrīd pat trauksmaini. Lai arī jauniešu centrā nav bijuši nekādi starpgadījumi, novērojumi liecina, ka jauniešiem trūkst veidu kā sevi nodarbināt, tāpēc daži cenšas noķert adrenalīnu, darot blēņas.

Lai arī ierobežojumi mēdz nomākt mūsu prātus, cenšamies tomēr uzturēt pozitīvu gaisotni. Cenšamies vairāk pavadīt laiku svaigā gaisā, ķerot saules starus un aktīvi pavadot laiku. Jūnija ietvaros vairākkārt devāmies pastaigās, veicot radošus uzdevumus, kā arī devāmies spēlēt disku golfu. Tāpat arī jaunieši nodarbināja sevi svaigā gaisā jauniešu centra teritorijā gan spēlējot spēles, gan nodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm. Arī Award jaunieši, strādājot pie savu mērķu sasniegšanas, ir vadījuši teatrālas nodarbības svaigā gaisā.

Kopumā esam apraduši ar esošo situāciju. Jāatzīst, ka arī jaunieši vasarā ir aizņemti ar saviem plāniem un siltā laika baudīšanu, līdz ar to nav pārlieku liela drūzmēšanās jauniešu centrā. Cenšamies nodrošināt drošu un kvalitatīvu darbu ar jauniešiem, neizvirzot priekšplānā kvantitāti. Turpināsim darboties un redzēsim, ko nākotne mums nesīs!

facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas