Kandavas un apkaimju jauniešu sadraudzības Dārza svētki

20.07.2022

kandavas-jauniesu-darza-svetki.jpgHei, jaunieti, ielūdzam Tevi, jā, tieši Tevi, - kam jau ir 13, bet vēl nav 26 gadi, - uz Kandavas un apkaimju jauniešu sadraudzības Dārza svētkiem jau šo sestdien, 30.jūlijā plkst. 15:00 Kandavas Skeitparka teritorijā! Programmā - mūzika, dejas, konkursi, nopietni nenopietnas runas un, protams, uzkodas.

Lai uzzinātu sīkāk, lasi tālāk ;)

No 12:00-17:00 MJIC Nagla 12 gadu jubilejai par godu aicinām jauniešus piedalīties Actionbound pastaigā ar uzdevumiem. Ikvienam dalībniekam dāvanas no EuroDesk, bet trīs visvairāk punktu savākušajiem spēlētājiem - īpašas balvas. Seko linkam, lai piedalītos:
https://actionbound.com/bound/...

15:00 Dārza svētku atklāšana, mūzika, dejas, meistarklases, grafiti māksla u.c. aktivitātes

16:00 Kokteiļi ar vēstnieku - tikšanās ar Eiropas Jaunatnes dialoga vēstnieci Lauru Vilciņu un diskusijas par jauniešu iespējām ietekmēt ilgtspējīgas un "zaļas" Eiropas un iekļaujošas sabiedrības veidošanu. Aktīvākajiem dalībniekiem - īpašie saldējuma kokteiļi.

17:00 Actionbound pastaigas dalībnieku un uzvarētāju apbalvošana

17:30 MJIC Nagla dzimšanas dienas svinības

Projekts īstenots konkursa "Tukuma novada jauniešu iniciatīvu projekta konkurss" ietvaros ar Tukuma novada Izglītības pārvaldes atbalstu un Tukuma novada pašvaldības finansējumu.
Atbalsta MJIC "Nagla", Eurodesk, JSPA, kafejnīca "Pie Kristapa".
#jcnagla #eurodesk #jspa #piekristapa #europegoeslocal #eiropasjaunatnesdialogs #kandava

facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas