Kandavas novadā ēnu dienā aicina iepazīt dažādas profesijas

12. februārī visā Latvijā notiks ikgadējā Ēnu diena, kurā kā ierasts piedalīsies arī Kandavas novada pašvaldība un tās iestādes, aicinot skolēnus iepazīt dažādas profesijas. Kandavas novadā pamatskolu un vidusskolu skolēniem šogad piedāvā iepazīt 13 profesijas piecās iestādēs.

Kandavas novada domē būs iespēja iepazīt domes priekšsēdētājas, izpilddirektora, Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājas un projektu vadītājas, uzņēmējdarbības konsultanta, kā arī sabiedrisko attiecību speciālistes ikdienas pienākumus (par šīm vakancēm interesēties pie Kandavas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas Līgas Šupstikas, rakstot e-pastu: liga.supstika@kandava.lv vai zvanot: T. 63107362).

Kandavas Tūrisma informācijas centrā tiks dota iespēja iepazīt tūrisma jomā strādajošo ikdienu, ēnojot Tūrisma informācijas konsultantu/ TIC vadītāju (interesēties pie TIC vadītājas Ilzes Dravnieces, rakstot e-pastu: info@kandava.lv vai zvanot: T. 63181150).

Kandavas novada Sociālajā dienestā skolēni var pieteikties “ēnot” sociālo darbinieku, ārsta palīgu vai auto vadītāju (par šīm vakancēm interesēties pie Sociālā dienesta direktora Inta Leitarta, rakstot e-pastu: socdienests@kandava.lv vai zvanot:T. 29171921).

Jauniešu centrs “Nagla” piedāvā iepazīt jauniešu centra vadītājas un jaunatnes darbinieka profesijas (par šīm vakancēm interesēties pie jauniešu centra “Nagla” vadītājas Ievas Ozoliņas, rakstot e-pastu: jcnagla@inbox.lv vai zvanot:T. 28329487).

Kandavā iespējams “ēnot” un iepazīties arī ar ugunsdzēsēja glābēja pienākumiem (par šo vakanci interesēties VUGD Kandavas postenī). 

Visas iepriekš minētās Ēnu dienai piedāvātās vakances ir apskatāmas Ēnu dienas portālā ŠEIT

Skolēni izsludinātajām vakancēm var pieteikties Ēnu dienas portālā www.enudiena.lv, vai sazinoties ar augstāk norādītajām kontaktpersonām. 

NOLIKUMS ŠEIT

 

<>


Jaunākās galerijas