Kas jauns mobilā darbā maijā? TRAKI aktīvs mēnesis!03.06.2019

Maijs mūsu Kandavas novada jauniešiem ir bijis traki aktīvs mēnesis, jo norisinājās tik daudz aktivitātes! Norisinājās Eurodesk mini pikniki, biedrības "Kandavas novada Jauniešiem" projekta iniciatīvu dienas, norisinājās vēstnešu divu dienu noslēguma pasākums, skolās un pulciņos bija karstais noslēguma laiks ar pārbaudījumiem, eksāmeniem, skatēm, koncertiem un pasākumiem. Maijs mūsu Kandavas novada jauniešiem tiešām bija TRAKI aktīvs mēnesis, nogurums mūsu jauniešu acīs bija manāms! Bet Cēres, Zantes un Vānes vēstneši sasparojās noorganizēt vēl pēdējās projekta aktivitātes! Kāds? Lasi raksta turpinājumā! Un apskati bilžu galeriju!

8. maijā Vānes pagastā jaunieši organizēja jautru popielu ar muzikāliem un krāsainiem priekšnesumiem! Bija ļoti jautri!

13. maijā Cēres pagasta jaunieši, spītējot lietum, noorganizēja Strītbola maču un 24. maijā noorganizēja Futbola maču! Jauniešiem patika šīs sportiskās aktivitātes un viņi arī novērtē iegūto sporta inventāru aktivitāšu organizēšanai.

18. maijā Zantes pagasta svētku laikā jaunieši izrādīja iniciatīvu un paši noorganizēja radošās darbnīcas, kuru laikā varēja izgatavot nozīmīti vai atrast kādu sev patīkamu nodarbi. Zantes meitenes malači! :)

30. maijā mūsu vēstneši devās uz Kandavas novada domi, kur tikās ar deputātiem, izglītības pārvaldes vadītāju, pagastu pārvalžu vadītājiem un kultūras namu vadītājiem, lai pastāstītu par vēstnešu projektu, aktivitātēm pagastos, pastāstītu par nākotnes plāniem. Vēstneši bija sagatavojuši prezentāciju, runu un pieredzes stāstus. Mums gāja ļoti labi un priecājamies, ka deputāti un pagastu ļaudis ir pamanījuši mūsu aktivitāti un novērtē mūsu darbību. :)

Paldies Zantes kultūras namam, Vānes un Cēres pamatskolām par atbalstu un palīdzību jauniešiem! Ļoti novērtējam to! :)

Kas tālāk? Vasarā centīsimies atpūsties un kaļam plānus jaunai mobila jaunatnes darba sezona! :)

Lai feina vasara! :)

<>


Jaunākās galerijas