Maijs - joprojām attālināts darbs ar jaunatni

31.05.2020

bfd2c264_150a_4c06_8c14_d72b96484af1.jpgVēl viens mēnesis atkal paskrējis, veicot attālinātu jaunatnes darbu. Nu jau var sākt just jauniešu, un arī pašu darbinieku enerģijas izsīkumu no jaunajiem pienākumiem. Mēnesis ir bijis ražīgs, to noliegt nevaram, taču jāatzīst, ka arī visai nogurdinošs. Lasi raksta turpinājumu, lai uzzinātu maijā paveikto!

Arī maijam tika izstrādāts mēneša plāns, kurā paredzēta aktivitāte katrai dienai, kuru jaunietis var paveikt individuāli vai kopā ar ģimeni. Joprojām aktualizējām konkursus un vebinārus kā jauniešiem, tā jaunatnes jomā strādājošajiem. Maija ietvaros norisinājās vairāki izaicinājumi – kino izaicinājums, lasāmvielu izaicinājums, kā arī modes izaicinājums. Jāatzīst, ka izaicinājumu pieprasījums ir sarucis, un tas ir visai saprotami – ir skolas beigas, tuvojas vasara, kā arī jaunieši, protams, ir nedaudz saguruši. Taču ir jaunieši, kam ir vēl motivācija iesaistīties aktivitātēs, un mēs par to ļoti priecājamies! Mēneša ietvaros turpinājām arī uzturēt kontaktu ar jauniešiem, izmantojot Instagram story, pārrunājot vairākas tēmas – bija aktualizēts temats par fizisko treniņu mājas apstākļos, drošību internetā, emocijām, kā arī par un ap jauniešu iespējām Eiropā.

Maija noslēgumā esam sagatavojām attālinātu pasākumu – ‘’Attālinātā līdzdalība Eurodesk’’, kura mērķis ir veicināt Kandavas novada jauniešu izpratni par mobilitātes iespējām Eiropā, iedrošinot viņus patstāvīgi un attālināti līdzdarboties un kļūt pilsoniski aktīviem, un mudināt izmantot Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusa programmu iespējas.

Jāpiemin, ka arī Award jaunieši turpina aktīvi strādāt pie savu mērķu sasniegšanas un šī maija ietvaros paveikuši ļoti labu darbiņu – dodoties dabā, savākuši atkritumus, sakopjot vidi. Savukārt mūsu jaunatnes darbiniece aktīvi apmeklē dažādu tēmu vebinārus – par psiholoģiskā atbalsta sniegšanu jauniešiem, par kritisko domāšanu un medijpratību, par praktiskiem ieteikumiem darbā ar jauniešiem, kā arī par bērnu un jauniešu izglītošanas iespējām vasarā.

Atgādinām, ka jau no pirmā jūnija MJIC ‘’Nagla’’ ir atvērts apmeklētājiem katru darba dienu plkst. 12:00-15:00, organizējot brīvā laika aktivitātes saskaņā ar mēneša plānu.  Seko līdzi aktualitātēm, un uz drīzu tikšanos!

facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas