Marts - pārmaiņu laiks!02.04.2020

Jaunieši gribēja pārmaiņas, jaunieši dabūja pārmaiņas! Sakarā ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību un to, ka MJIC ''Nagla'' apmeklētājiem ir slēgts (gluži kā lielākā daļa iestāžu), esam piedzīvojuši (un joprojām izdzīvojam) krasas pārmaiņas ikdienas darbos! Taču jauniešiem tiek piedāvātas ne mazāk interesantas un kvalitatīvas idejas un iespējas, ko izmantot mājas apstākļos. Lasi raksta turpinājumu, lai uzzinātu, kā mums gājis marta ietvaros!

Deviņas dienas martā tikāmies klātienē. Pa šīm dienām paguvām izdekorēt jauniešu centru pavasara noskaņās, pildījām uzmanības uzdevumus, skatījāmies kino, sportojām un radoši izpaudāmies. Tāpat arī paguvām pagatavot gardu maltīti. Gribējām apmeklēt Ritmikas dienu, kas norisinātos Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā, bet …  Tā tika atcelta! Gluži kā virkne citu aktivitāšu. Un lieki piebilst – gan skolas, gan jauniešu centrs apmeklētājiem ir slēgts. Bet tas nenozīmē, ka darbi apstājušies. Jau 13. martā nācām klajā ar 47 idejām, ko veikt šajā saspringtajā laikā, nodrošinot jauniešiem jēgpilnas aktivitātes attālināti. Viena no aktivitātēm – mūzikas izaicinājums Instagram platformā. Jāsaka, ka jauniešiem šī aktivitāte iet pie sirds – ik dienu aptuveni piecpadsmit jaunieši dalās ar savu dziesmu izvēli. Instagram platformā jaunieši aktīvi piedalās dažādās aktivitātēs – pilda dažādas interesantas anketas par sevi, saviem paradumiem, ikdienu un pat somas saturu, piedalās izaicinājumos un konkursos, dalās ar iemīļotākajām filmām un seriāliem.

Paralēli visām šīm foršajām aktivitātēm, Award jaunieši aktīvi strādā pie savu mērķu sasniegšanas – cep kūkas, domā jaunas dejas, pilda ārstnieciskos vingrinājumus, fotografē, spēlē ukuleli, apgūst vācu valodu, pilda fiziskās sagatavotības vingrinājumus, dzied turku valodā, apgūst franču valodu, raksta grāmatu.

Savukārt citi jaunieši, kā arī mūsu darbinieki, mājās paliekot, apzvana ģimenes locekļus, veic rokdarbus, spēlē galda spēles, uztur kontaktu ar draugiem attālināti, piedalās Pasaules fonda 30 dienu izaicinājumā, sakārto dārzu un šķūni, kā arī, protams, māju, piedalās video treniņos un uztur kontaktu ar jauniešiem attālināti.

Jāatzīst, ka nopietnu šķēršļu mums nav! Esam elastīgi, protam pielāgoties apstākļiem un turpinām strādāt! Redzēsim, kādus izaicinājumus piedzīvosim aprīlī! Lai droši! #paliecmājās

 

<>


Jaunākās galerijas