Mobilais darbs septembrī

30.09.2021

67da0fcb_8de5_4c73_aee0_9fa1e5759a9d.jpgJauns mācību gads iesācies – jaunas apņemšanās un mērķi izvirzīti!

Lai arī sākumā bijām nedaudz šaubīgi par mobilu jaunatnes darbu mācību sezonā, jo vasara pagājusi un visi zināmie jaunieši nu ir citās pilsētās, lai pievērstos mācībām, jāatzīst, ka tās bija nepamatotas.

Šobrīd jaunieši ar kuriem strādājām līdz šim ir citviet, taču tas nav iemesls nolaist rokas un padoties. Tieši otrādi – jāizvirza jaunus mērķus un jākoncentrējas uz jauniem izaicinājumiem, iegūstot jaunu mērķauditoriju.

Septembra ietvaros tika īstenots mobilu jaunatnes darbs Cērē. Pateicoties Cēres pamatskolas atsaucībai, iepazināmies ar 25 jauniešiem. Jauniešiem darbojoties grupās, noskaidrojām, kas līdz šim jauniešiem zināms par un ap “Naglu”, un iepazīstinājām jauniešus ar centra darbības jomām un prioritātēm. Pēc kārtīga pirmā cēliena jaunieši veica uzmundrinošas aktivitātes, lai ar jaunu sparu ķertos pie otrā cēliena radošā uzdevuma - pasākuma plānošanas grupā, vēlāk prezentējot savu ideju pārējiem. Šādi darbojoties, tiek veicinātas jauniešu iespējas plānot kopīgas iniciatīvas kopā ar saviem vienaudžiem neatkarīgi no viņu dzīvesvietas. Rezultāts - trīs dažādas ierosmes nākamajiem trīs mēnešiem un lieliski pavadīts laiks. 

Oktobra ietvaros tiksimies ar Zemītes, Zantes un Vānes jauniešiem.

facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas