Novembra notikumi

30.11.2020

adventes_vainagi.jpgKā zināms, kopš septembra Kandavas Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā notikušas krasas izmaiņas – nomainījusies vadība un darbiniece, mainītas galvenās aktivitātes, kā arī centra apmeklējuma kārtība. Dažādu iemeslu  dēļ, centrā joprojām tiek piedzīvotas dažādas izmaiņas.

Darbinieku kolektīvā, pēc divu mēnešu pārtraukuma, atgriezusies iepriekšējā jaunatnes darbiniece – Laura Kristīne Anšance, lai kopā ar iestādes vadītāju Ilzi Gotfrīdu īstenotu jaunatnes darbu.

Lai arī novembrī tika izsludināts ārkārtas stāvoklis valstī un noteikti dažādi ierobežojumi, darbs ar jauniešiem turpinās, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības pasākumus. Novembra ietvaros centrs apmeklētājiem bija atvērts ar iepriekšēju pierakstu, lai tiktu novērsta cilvēku drūzmēšanās.

Apmeklētāji izmantoja iespēju, lai individuāli tiktos ar darbiniekiem. Darbinieki sniedza gan emocionālo atbalstu, gan atbalstu mācībās pēc jauniešu iniciatīvas. Paralēli jauniešiem tika piedāvātas iespējas piedalīties gan konkursos, gan izzinošās aktivitātēs, lai pilnveidotu savas zināšanas un prasmes. Vairākkārt devāmies svaigā – gan pastaigās, gan veicot dažādus uzdevumus. Sportot gribētāji novembra ietvaros varēja skriet iknedēļas krosu kopā ar iestādes vadītāju. Tāpat mēneša ietvaros jaunieši darināja brīnišķīgus Adventes vainagus, gatavoja kartītes senioriem, kā arī piedalījās Kandavas novada Izglītības pārvaldes organizētajā radošajā konkursā "Uzzīmē savu Ziemassvētku kartīti!".

Darbinieku prioritāte ir individuāla pieeja jauniešiem, kā arī svaigu un jauniešu interesēm atbilstošu ideju radīšana, lai aktualizētu jaunatnes darbu kā pilsētā, tā novada pagastos. Esam gatavi ziemas mēnešiem un svētku sajūtai!

facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas