Novembra notikumi

26.11.2021

0cb8781b_7971_4c1f_bec2_7cd80d15f71f.jpgNovembris mums šogad izvērties netipisks, jo esam nākuši klajā ar dažādiem interesantiem risinājumiem, pat ja visa mēneša aktivitātes norisinājās attālināti un digitāli. Mēneša ietvaros paguvām realizēt gan mobilā darba, gan valsts svētku, kā arī Adventes laika aktivitātes.

Jau mēneša pirmā nedēļa izvērtās pilnībā digitāla, jo

  • tikāmies Zoomā, lai spēlētu dažādu tēmu Kahoot viktorīnas;
  • uzsākām izaicinājumu Instagram platformā, kas norisinājās arī turpmākās dienas mēnesī;
  • īstenojām mobilu jaunatnes darbu ar pagastu jauniešiem.

Turpmākā mēneša ietvaros tikāmies ar pagastu jauniešiem ne tikai mobila jaunatnes darba ietvaros, bet arī jau tematiskajās nodarbībās – patriotiskās kulinārijas nodarbībā, patriotisko rotu izgatavošanas nodarbībā, Adventes vainagu un karsto dzērienu meistarklasēs. Arī spēles mēs varam spēlēt visi kopā – tiešsaistē. Šajās aktivitātēs, protams, piedalījās arī pārējie jaunieši, ne tikai pagastu jaunieši. Taču, šis mēnesis mums izdevās ļoti vērtīgs, jo maksimāli varējām iesaistīt jauniešus no visiem pagastiem, pateicoties digitalizācijai.

Mārtiņdienā spēlējām tematisko Kahoot viktorīnu, kā arī Instagramā bija iespēja "iesildīties", atbildot uz pāris āķīgiem jautājumiem.  Savukārt patriotu nedēļā skatījāmies informatīvu video materiālu par Lāčplēša dienu, kā arī uzklausījām vēsturnieces un militārās jomas pārstāvi par šo atceres dienu - kāpēc tā ir nozīmīga, un kāpēc to ir nepieciešams atcerēties. Arī par Lāčplēša dienu Instagramā bija pāris āķīgi jautājumi, kas saistīti ar 11.novembri un kultūru.

Mēneša ietvaros trīs jaunieši (Elizabeta, Arkādijs un Irma) pārņēma Instagram kontu, lai iepazīstinātu citus ar sevi un parādītu savu ikdienu un nodarbošanos.

Lai arī jau septembrī bijām ieplānojuši SPIIKIIZII viesošanos mūsu centrā, šo nācās atcelt ierobežojumu dēļ, taču to pārceļam uz nākamo gadu.

Jāpiemin, ka šomēnes atkal dalījāmies pieredzē ar citu pašvaldību pārstāvjiem mācību cikla "Atbalsts darba ar jaunatni ilgtermiņa plānošanai un mobilā darba veikšanai Latvijas pašvaldībās" 3.moduļa ietvaros.

 

Arī gada pēdējo mēnesi plānojam pavadīt digitālajā vidē, taču apsolām, ka tas būs ļoti interesants un sirsnīgs mēnesis!

facebokinstagramtwitter
<>


Jaunākās galerijas