Novembris jauniešu centrā - piedzīvojumi turpinās!02.12.2019

Kas labs notika novembrī? Kā parasti – daudz kas labs! Divdesmit piesātinātas darba dienas, un katra no tām kā piedzīvojums! Lasi raksta turpinājumu, lai uzzinātu, kā mums gājis! Un noteikti apskati arī krāsaino bilžu galeriju!

Jau pirmajā novembrī bija daudz aktivitāšu, jo mums bija pēc-helovīna svinības. Ķirbju izstāde, našķi un kino – tas viss vienā dienā, jo piektdienās jauniešu centrā nav garlaicīgi!

Arī Kandavas novada pagastu jaunieši organizēja helovīna aktivitātes. Cērē, Zemītē, Zantē un Vānē jauniešiem bija gan ballītes, gan kino vakari, gan ķirbju grebšana… Un vēl mēneša sākumā noslēdzās Eurodesk aktivitāte “Vēstule eiropietim” Time to Move kampaņas ietvaros, saņemot vēstules un našķus no Spānijas un atklājot skaistu zīmējumu izstādi JC Nagla zālē ar Kandavas novada jauniešu vizuāliem un radošiem vēstījumiem eiropiešiem. Mums veiksmīgi sanāca sadraudzēties ar jaunatnes organizāciju Spānijā, woop!

Lai arī aiz loga laiks bija draņķīgs, iekštelpās vada jautra noskaņa – fiziskas aktivitātes, klusās dabas gleznošana, mācoties jaukt attiecīgos toņus, radošā nodarbība, kurā tika darināti brīnumu namiņi, aktuālas un populāras erudīcijas spēles un pat ēdiena gatavošana! Šoreiz mums bija gards biezpiena krēms ar grauzdētām auzu pārslām, kuras arī visai veiksmīgi piededzinājām! Ups! J

Protams, jauniešu centrā valdīja arī patriotiskas noskaņas. Devāmies arī kopīgajā Kandavas pilsētas lāpu gājienā, pārbaudījām savas zināšanas par savu tēvzemi spēlē “Latvija”, ilustrējām latviešu tautasdziesmas, pavadījām arī laiku ārpus telpām, piedaloties jaunietes Laumas izdomātā aktivitātē, kā arī dziedājām savas mīļākās latviešu dziesmas!

Jāpiemin, ka jauniešiem bija lieliska iespēja doties braucienā uz gaismas festivālu “Staro Rīga” un Ilūziju muzeju, kurā kārtīgi izsmējāmies paši par sevi, kā arī vērojām burvju mākslinieku-iluzionistu. Vēl jauniešiem bija iespēja doties uz VEF kultūras pili, kurā norisinājās Tamāra Music Studio labdarības koncerts, bet pirms tam ieturot pusdienas, šķiet, visvilinošākajā vietā- McDonalds’ , kurā ne tikai tika gardi paēsts, bet arī tika apskatītas uzņēmuma aizkulises. Tāpat arī jauniešiem vairākkārt bija iespēja doties uz Dinamo Rīga hokeja spēlēm, paši nopelnot šo iespēju, piedaloties Labo darbu nedēļas pasākumos oktobrī!

Mums arī bija tādas aktivitātes kā novusa un galda hokeja turnīri, lai pārliecinātos, kurš mums ir pats veiklākais jaunietis šajās spēlēs, mīklu minēšanas sacensības un, protams, radošās aktivitātes – kompozīciju zīmēšana un Adventes vainagu darināšana. Bet kamēr citi darināja daiļus vainagus, tikmēr jauniešu centra vadītāja Ieva kopā ar programmas Award dalībniekiem devās uz Award apbalvošanas pasākumu, kas norisinājās VEF kultūras pilī! 4 Kandavas novada jaunieši saņēma bronzas apbalvojumus, taču 2 jaunietes saņēma sudraba apbalvojumus! Jaunieši malači!

Noslēgumā jāpiemin, ka šī mēneša ietvaros arī tika aizvadīts biedrības "Kandavas novada Jauniešiem" Solidaritātes projekta “Sāc ar sevi!”, kas tika rīkots pēc bezatkritumu pieejas principiem. Vairāk par šo lasi rakstā:  ''Sāc ar sevi!'' noslēguma pasākums

<>


Jaunākās galerijas