Pasaules Dabas fonda 30 dienu izaicinājums28.02.2020

Gatavojoties Zemes stundai, aicinām iestāties par dabu un 28. februārī uzsākt Pasaules Dabas Fonda 30 dienu izaicinājumu, mainot ikdienas paradumus!

Izaicini sevi un draugus!

Katru dienu no 28. februāra līdz Zemes stundai, 28. martam, savā Instagram profilā ievietosim 1 attēlu ar videi draudzīgu rīcību, kas tev ir tajā dienā jāpaveic. Izaicinājuma laikā dalies ar saviem panākumiem sociālajos tīklos, lietojot mirkļbirkas #balssplanetai, #klimatadraugs un ietagojot Pasaules Dabas Fondu. Tas var būt Instagram stāsts reizi dienā, unikāls ieraksts Facebook par sajūtām pirms un pēc izaicinājuma vai apķērīgas videi draudzīga dzīvesveida atziņas Twitter – saturs paliek tavā ziņā.

Atsaucīgākajam izaicinājuma dalībniekam tiks garantētas 2 ieejas biļetes Zemes stundas koncertā, kas notiks 28. martā plkst. 19.00. Tā laikā uzvarētājam pasniegsim arī Netflix dokumentālo filmu sērijas “Our Planet” bērnu grāmatu. Grāmatas autori ir Metjū Miksmens un WWF ar Deivida Attenboro priekšvārdu. Tās krāšņās dabas ilustrācijas nevienu neatstās vienaldzīgu.

Klikšķini uz attēla, tas atvērsies lielāks! 

<>


Jaunākās galerijas