Septembris jauniešu centrā - pārmaiņu laiks!30.09.2019

Lai arī septembrī jauniešu centrs divas nedēļas apmeklētājiem bija slēgts – miera nebija! Lasi raksta turpinājumu, lai uzzinātu kāpēc! 

Jauniešu centrs piedzīvoja patīkamas pārmaiņas- darbinieki – Lāsma, Lauma, Laura Kristīne, Gita un Baiba, kā arī brīvprātīgie palīgi palīdzēja atsvaidzināt iekštelpas, pārkrāsojot sienas. Divu nedēļu laikā mums izdevās pārkrāsot deviņas telpas, pašiem mērot, līmējot un krāsojot visu, kā arī pārkārtot telpas! Īpašs paldies jaunietim Uldim, kurš palīdzēja gandrīz katru dienu. Paldies arī Mārcim un Elvim, pārkrāsojot radošo telpu!

Taču, pirms remonta un pēc tā, kā parasti aktīvi darbojāmies. Mūsu pulkam, sadarbojoties ar biedrību ‘’Kandavas novada Jauniešiem’’ no otrā septembra uz sešiem mēnešiem pievienojušās trīs atraktīvas meitenes. Meitenes gūst pirmo darba pieredzi jaunatnes jomā un saņem stipendiju. Jauniete Lauma vada sporta nodarbības, bet Lāsma – aktivitātes, kas vērstas uz kultūru, piemēram, sižeta improvizāciju brīvā dabā, bez atribūtiem, bez sagatavošanās. Savukārt Gita rūpējas jauniešu centra pozitīvo tēlu, veido afišas un informē sabiedrību par aktualitātēm jauniešu centrā.  

Tā kā jauniešu centra apmeklētāji bija izteikuši vairākas rekomendācijas, jau šomēnes tās ņēmām vērā – jaunieši vēlējās biežākus kino vakarus, tāpēc mums ‘’īsajā’’ septembrī bija veseli 3 kino vakari. Protams, neizpalika arī radošās un sporta aktivitātes – gan darbojāmies ar pašgatavotām veidošanas masām, gan gleznojām, kā arī daudz dzīvojāmies pa āru, nodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm un spēlējot dažādas spēles.

Jauniešu centra vadītāja Ieva vairākkārt apmeklēja dažādus seminārus un nodarbības jaunatnes jomā, savukārt jaunatnes darbiniece kopā ar savu komandu apmeklēja apstiprināto Solidaritātes projektu semināru, lai projekts ‘’Sāc ar sevi!’’ atbilstu visām nepieciešamajām prasībām.

Projekta ‘’Sāc ar sevi!’’ komanda darbojas arī ārpus projekta. Jaunieši augustā bija izstrādājuši pieteikumu un kļuvuši par laureātiem ‘’Lielā Talka’’ iniciētajā konkursā ‘’Ideju talka’’ un septembrī tika uzaicināti uz Pasaules talkas ieskandināšanu Rīgā. 

Lielākais notikums septembrī – Miķeļdiena jauniešu centrā. Mēs ne tikai vārījām zupu uz ugunskura, bet arī noorganizējām jauniešu andeli. Tās mērķis – atbrīvoties no lietām, kas pašam šķiet liekas,  bet citiem nepieciešamas.

Tā kā tuvojas oktobris, tad jauniešu centra darbinieki arī gatavojas Erasmus+ projektam Vācijā, sagatavojot sešus Kandavas novada jauniešus lidojumam un jaunai pieredzei.

 

Oktobris solās būt ļoti spraigs mēnesis. Darbinieki būs ļoti nodarbināti, bet apmeklētāji – nepazūdiet! Viss ko darām, darām priekš jums! 

<>


Jaunākās galerijas